Witam wszystkich . Niedawno kupiłem 318i sedana z 1996r na łańcuchu rozrządu i nie wiem jaki olej wlać do skrzyni biegów manualnej (słyszałem że leje się ten sam co do automatów) Drugi problem mam z temperaturą silnika , jak go odpale i chodzi na biegu jałowym to temperatura na wskaźniku jest w połowie ale jak tylko jade to wskaźnik jest trochę powyżej niebieskiego pola . Czy jest to normalne ? Wydaje mi sie że jest termostat padnięty a jak tak to jaki mam bo podobno są jakieś w obudowach i bez ? Wszystkim za wskazówki serdecznie dziękuje i POZDRAWIAM