Treść opublikowana przez Tony J.
-
Lampy przod które?
Zakładałem takie Depo jak z tego linka i powiem wam że nie są takie tragiczne, do tego wsadziłem xenon. Świeci i wygląda przyzwoicie.
-
Problem z włącznikiem automatycznych świateł w E39/E38
Właśnie nie zgodze się z tobą, bo włącznik z pozycją A jest przeznaczony do samochodów z czujnikiem zmierzchowym i deszczu. Była nawet kiedys dyskusja na ten temat na ecubb.org . Światła skandynawskie mozna zaprogramowac nawet do zwykłego włącznika i będą one działały w taki sposób jak był opisany wczesniej w pozycji świateł mijania/drogowych.
-
potrzebuje troche pomocy przy kondensatorze
Z całym szacunkiem, nie dotykaj się do tego, ja cię proszę!
- xenon
-
KTO ZNA??? BMW E32 750i
Powiem krótko, to co widzę na fotkach nie cieszy mojego oka, a chyba o to chodzi w tej zabawie. Fankabmw nie podpalaj się, troche cierpliwości.
-
Alarm Proxima w e46
Nie podłączyl tzw."blokowania". Poprostu koles nie miał pojęcia o bezpilotówkach.
-
Problem z włącznikiem automatycznych świateł w E39/E38
Nawet jeśli programujesz światła jazdy dziennej właśnie tak to działa w BMW, że włączają się po włączeniu zapłonu. Włącznik który kupiłeś jest przeznaczony do pracy z czujnikiem zmierzchowym.
-
Problem z włącznikiem automatycznych świateł w E39/E38
Musiałbyś mieć czujnik deszczu z czujnikiem zmierzchowym i odpowiednią szybę czołową. Posmaruj włącznik smalcem i daj psu.
-
KTO ZNA??? BMW E32 750i
Co do pływania obrotów to może być problem z adapatacjami przepustnic, bądź też z samymi przepustnicami. Moim zdaniem nie warto brać takiego auta za tą kwotę. Ja bym wolał poszukać jakiegoś łądniejszego ze Szwajcarii i dać za niego nawet 5000 Euro.
-
Ile powinno kosztować założenie alarmu?
SEO Perfect to dobry alarm, do E46 nie trzeba modułu CAN D.
-
Systemy antykradzieżowe np KD 2006
Doskonałą alternatywą będzie np. taki immobiliser firmy Tytan, albo dla bardziej zamożnych Proxima Pen(wychodzi koło 500 z montażem)
-
Zdalne odpalanie silnika
Nie wiem o jakim zajobie piszesz, ale chyba już go dostałeś :D .
-
Systemy antykradzieżowe np KD 2006
KD2006 się psują. To jest dobre urządzenie pod względem funkcjonalności, ale jakość jest tragiczna(tor radiowy). Założyłem naprawde dużo tego i wiem co mówię.
-
Wtyczka AMP
AMP to jest producent złączy elektrycznych.
-
Lampka Airbag'a odłącza multikierę ??
Niektóre świecą lampkę ze 2 minuty i później gaśnie, pomimo tego że usterak jest statyczna. Taśma.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Nooo... wysypałem adaptację pedału gazu w 750i. Stała tydzień, bo bez DiS się nie da zrobić. :oops: :mrgreen:
-
Światła mijania
Regler w alternatorze Bosch w świętym Mercedesie W123 nie ma kablelków :wink: . Sprawdź zimne luty w LKM.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Chyba się nada? :wink: :D http://img384.imageshack.us/img384/8894/ads001fg6.th.jpg
-
podpiecie do komputera
Takie przykłady które przytoczyłes to poprostu nieuczciwość warsztatów. Jeśli zdiagnozuję usterkę i nie mam tego dnia części zamiennej i powiedzmy że po wymianie za 2 dni konieczne jest wykasowanie usterek, to biorę pieniądze tylko raz za diagnozę, a wykasowanie usterek uważam za swój obowiązek. Nie biorę też 150zł, a jedynie 50zł za usługę która oficjalnie nosi nazwę "odczyt i kasowanie kodów usterek".
-
podpiecie do komputera
Na codzień naprawiam samochody także BMW i jakos nie czuję się złodziejem. Biorę pieniądze za swoją wiedzę i pracę. Jeśli ktos uważa że to kradzież to cos niewporządku z nim.
-
Przepływomierz i LIVE DATA 2,5 24v
Będzie działać live data z pomocą np. MoDic, albo KTS. Z pomocą Carsofta nie bedzie działać.
-
ksenon PO RAZ n-ty raz...
To że Well-Done lepszej jakości to mim zdaniem bzdura. Wszystkie te xenony są chińskie i reprezentują podobną jakość. Druga sprawa to trwałość. Pierwsze takie xenony(Kingwood China) założyłem klientowi 2 lata temu i wczraj dzwonił do mnie że jeden padł, a facet jeździ po całej Polsce non stop, bo to jego auto służbowe.
-
530d szarpie problem dla eksprta
Zobacz EGR
-
Brak świateł przeciwmgielnych
Robierz, obejzyj, przelutuj.
-
Programowanie kluczyka e 36
W 97r. jest już pilot radiowy i nic nie trzeba kierować. Odbiornik jest faktycznie w lusterku.