Treść opublikowana przez ironiq
-
opóźnienie w odbiorze.
Została, czyli przód tył i oparcie. Na boczki i lędźwia są zaślepki.
-
opóźnienie w odbiorze.
Czyli w sumie tutaj nie miałem pełnej wiedzy. Dzięki za super wyjaśnienie :) Wlasnie mowili mi ze może obejściem będzie zamówienie foteli M, ale to dodaje dodatkowe 14 tys do konfigu (4.5k fotele + 7 z hakiem skora na fotelach + 2.3k sentatec na desce). No i ludzie piszą, że te fotele są twarde i niewygodne. Fotele sportowe z lędźwiami były dla mnie jak najbardziej ok. Macie jakieś doświadczenia z fotelami M? Ja niestety nie siedziałem w nich.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Z tym ubezpieczeniem to się dobrze zastanów. Trzeba zweryfikować, bo akurat ubezpieczenie aso do najtańszych nie należy i realnie nie dość, że zje Ci dodatkowe 0.5% to prawdopodobnie jeszcze nieco z uzyskanego wcześniej rabatu. To po ile chodzą Wasze ubezpieczenia w %? W ASO obecnie dają między 2.5 do 3%. Ja dostałem ofertę na 2.9% ale to zależy od lokalizacji.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ok, to powodzenia i daj znać jak poszlo.
-
opóźnienie w odbiorze.
Z tego co rozumiem, jest taka zależność: 488 - masz oba fotele z podparciem lędźwiowym i boczkami 488 + 48Z - masz tylko fotel kierowcy z lędźwiami i boczkami, natomiast fotel pasażera tego nie ma. 48Z - nie masz lędźwi i boczków ani u kierowcy ani u pasażera Chyba że się mylę, to poprawcie mnie ;)
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Wg mnie tego nie powinieneś włączać do rabatu bo zaburzasz troche percepcję. Dodawanie LC Professional to było po prostu szczęście / problemy na produkcji. Wiec zgadza się, dostałeś więcej za mniej, ale to nie podlegało żadnym negocjacjom. Po prostu tak się stało z przyczyn niezależnych od Twojej negocjacji ceny ;)
-
opóźnienie w odbiorze.
Ładny jest ten niebieski Ridge. W sumie nie rozumiem, dlaczego ten lakier i także srebrny glacier wylatuje, kiedy doposaża się w m pakiet.
-
opóźnienie w odbiorze.
No jeśli jest napisane, ze dwie zaślepki, tzn. że nie ma ;)
-
G20 szum z tyłu
Zrobiłem 330e xDrive 200 km, żadnych takich spostrzeżen nie miałem. Auto super wyciszone, ten napęd idealnie sprawdza się do miasta jeśli ktoś ma dostęp do ładowarki. 210 jechało jak po sznurku, ale przy takiej predkosci juz raczej pojawił się szum w kabinie. Do 170 mega cicho i komfortowo. Auto miało M pakiet, zimowe opony Pirelli RFT 225 tył / przód.
-
opóźnienie w odbiorze.
W jakim salonie / mieście zamawiałeś?
-
Filtr kabinowy - Wymiana
Dzięki! Można by zmienić tytuł na "Filtr kabinowy - instrukcja wymiany" i może jakoś przykleić do góry ;)
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
Mnie AA lub telefon po połączeniu pytał czy chce korzystać z internetu z tej sieci BMW Trzeba odpowiedzieć nie i powinno ciągnąć net z LTE. No chyba że ktoś chce płacić abonament za hot spot wifi w samochodzie;) To jest w sumie śmieszne. Dają opcję HotSpot WiFI za 0 zl i sprzedacy to wkładają, bo mówią, że fajnie mięc bo za 0 zł :lol: a potem jak się doczyta, to trzeba mięc abo w deutsche telekom itd itp. Ja z tego zrezygnowałem ;)
-
X5 - bieda edition
Ale nadal wybrałeś G05 a nie Skodę Kodiaq, która też zawiezie Cie z pkt a do pkt b i to wcale nie tak niekomforotowo ;) Oczywiście, ponieważ w przeciwieństwie do innych forumowiczów widzę różnicę pomiędzy X5 a KIA Sorento czy inną Skodą. :8) Swoje pytanie musiałbyś skierować do kolegi, który dopuszcza jedzenie ryżu aby tylko mu się plakietka na aucie zgadzała. :mrgreen: No co ja mogę jak tylko się pod tym podpisać :norty: jeżdże sobie po Warszawie, to 90% premium które widzę, to raczej "business edition". Bazowe felgi, bazowy silnik, lakier także. Ale śmigiełko / gwiazda / 4 pierścienie dumnie naklejone na klapę ;) "jak somsiad pyta czym jeżdzę to bez zastanowienia mówię, że autem premium :lol: "
-
X5 - bieda edition
Ale nadal wybrałeś G05 a nie Skodę Kodiaq, która też zawiezie Cie z pkt a do pkt b i to wcale nie tak niekomforotowo ;)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Pytałem o to sprezdawcę i wg niego tylko bezprzewodowo.
-
Wymiana grilla na czarny
Mega dobra cena :cool2:
-
opóźnienie w odbiorze.
Za konfiguratorem:
-
opóźnienie w odbiorze.
Jak już czekać do 2022 to lepiej poczekać troszkę dłużej i kupić LCI ;) I dodatkowo poczekać jeszcze 2 lata i kupić nową x5 :norty:
-
opóźnienie w odbiorze.
Czyli dołożyłeś tylko dla kierowcy?
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
A porównywałeś na spotify w wysokiej jakości przez apple car play / android auto? Ja niestety HiFi nigdy nie słyszałem. Słyszałem Harmana, ale nie zrobił na mnie wrażenia (ale nie grzebałem w ustawieniach, więc pewnie wszystko było na default'cie)
-
opóźnienie w odbiorze.
Możesz rozwinąć swoją górnolotną myśl, bo nie łapię? Jak jest w restrykcjach to terminu produkcji nie będzie. Wszyscy klienci biorą udział w tej "loterii". Nie musiałes dodawać tekstu z górnolotną myslą, bez sensu jestes pasywno agresywny. Chodziło mi o to, że jak zamawiasz auto, musisz mieć ustaloną datę odbioru. Ja zamawiałem w marcu i już były restrykcje. Mam normalnie datę dostarczenia samochodu bezpieczną dla dealera, ale też do przyjęcia dla mnie.
-
opóźnienie w odbiorze.
Gratulacje :D Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ? W ogóle jesteś szczęściarz. Ja wczoraj rozmawiałem z handlowcem to mi powiedział, że moje G21 w ogóle nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Zamówienie z października, aktualnie najwcześniej produkcja w czerwcu i to nawet pewne nie jest... Już myślę czy coś na placu się nie znajdzie :( Jak to nie tajemnica, to można wiedzieć jakie miasto? Masz mocno nieogarniętego handlowca. Jaka masz datę dostarczenia samochodu? Jesli zamawiałes w pazdzierniku 2020 to powinienes miec najpozniej na marzec - kwiecien 2021.
-
M340d co sądzicie?
Ok, dzięki ;) Też pewnie stamtąd zamówię (jak już mi wyprodukują auto :roll: )
-
M340d co sądzicie?
Skąd zamawiałeś olej?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Poczytaj tutaj: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=375565&start=60