Treść opublikowana przez zalew
-
Zdjęcia nowego BMW X5
wg mnie przez ten przod wyglada na fotkach jak matchbox, moze na zywo bedzie lepiej, ogolnie moge powiedziec ze mi sie podoba, ale nie zebym sie jakkolwiek zachwycal
-
Zdjęcia nowego BMW X5
filmy z nowa X5 http://motojournal.pl/nowe-bmw-x5-fotki-i-filmy/
-
swap z 1.8 na 2.0-2.5?
myslalem ze z rozbitej wyjal 2.5 i podzespoly, naped i wsadzil do swojej.. po co naprawiac rozbitka za tak mala sume? ps. co to jest remat?
-
Z-29
http://motojournal.pl/bmw-z29/
-
[ BMW tandeta ] nie wiecie jak dalej sprawy się mają?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=31562&start=30
-
Czy jest 5 coupe??????
zamiast Hamann
-
Czy jest 5 coupe??????
3d render czy fotomontaz?
-
Smierć w oczach z braku mocy
czytac wypowiedzi kogos kto nawet nie ma prawka jak opowiada ci o twoim wlasnym samochodzie - bezcenne! skup sie moze na zdaniu tego egzaminu, jak przejedziesz kilkanascie tysiecy km swoja wlasna fura, a najlepiej kilkoma roznymi to poglady ci sie zweryfikuja i bedziesz moze mial cos do powiedzenia w kwestii wyprzedzania wiecej niz ze tata chce miec wiecej mocy, znajomy ma wolne 3.2 w automacie i ze jak siedziales jako pasazer to ci sie cos wydawalo.. pozdrawiam ps. nie uwazam ze moje 728i bylo rakieta; mowimy caly czas o tym ze 'nie da sie wyprzedzac', 'brakuje przyspieszenia' i 'wyprzedzanie jest niebezpieczne bo nie ma mocy'
-
BMW 740d - luksusowa tandeta !!!
co jak co, ale nie uwazam zeby majac auto za pol banki pln odbierane z salonu trzeba bylo sie liczyc z takimi problemami i postawa firmy.. nie dziwie mu sie ze zrobil o tym sajt i to upublicznia, sam bym zrobil jeszcze wiekszy dym na jego miejscu
-
Smierć w oczach z braku mocy
@dixi bez uraz ale pitolisz od rzeczy... nigdy nie mialem zadnego problemu w trasie 728 ktore wazy poltorej tony i mialo 177koni... te samochody maja wystarczajacy moment zeby dac rure, a rozklekotane golfy moga sobie popierdziec swoimi glosnymi tlumikami, bralem cale kawalkady tirow, itd, itd, itd... nie sa to samochody do scigania sie na 1/4 mili, ale jesli ktos mowi ze 150hp przy niecalej 1.5tony to za malo zeby wyprzedzac to wybacz - LOL "ze 150 koni to malo na dzisiejsze czasy gdzie kazdy probuje zrobic ci na zlosc... " czasy?? zawsze myslalem ze liczy sie stosunek mocy i momentu do masy a nie do roku kalendarzowego.. a akurat osiagi 0-100 przy wyprzedzaniu nie wiem jakie maja znaczenie.. zacznij jezdzic a nie czytac cyferki, to pogadamy @krzysiekjazz moze ci sie wydawac ze silnik jest w idealnym stanie, bo kiedy stopniowo wytraca moc to sie tego nie czuje.. nie chce mi sie wierzyc ze 525 ma niewystarczajaco sily zeby wyprzedzac, aczkolwiek rozumiem chec posiadania wiecej mocy/momentu bo to naturalne ;) jesli chcesz wiecej mocy to zrob swap na wiekszy motor, wyjdzie ci to taniej, frajda bedzie odczuwalna, a bedziesz mial baze do modyfikacji jesli w przyszlosci uznasz ze za malo.. jesli chcesz zainwestowac wiecej niz zwykly swap to poszukaj silnikow ///m, schnitzer, hartge, alpina lub uturbionego m30 z 745i..
-
Smierć w oczach z braku mocy
525 problem z wyprzedzaniem? moze odzyskaj te utracone
-
tylna kanapa z e28 będzie pasować?
hmm to nie wiem, moze zawsze byly te same w e23/e28 i rocznikami trzeba sprawdzic?? :/
-
spalanie na 2 biegu
nie czaje pytania, przeciez spalanie na 2biegu przy 1500rpm jest inne niz przy 5200rpm, inne wyjdzie jesli bedziesz jechal jakims zakresem stale, inne jesli bedziesz co chwila gazowal i hamowal; nie lapie..
-
tylna kanapa z e28 będzie pasować?
w Igen e23 o ile sie nie myle byla ta sama kanapa co w e28, taka plaska.. ale nie wiem czy przez wszystkie roczniki... w IIgen jest z wybrzuszeniem inna
-
Youngtimery z ogłoszeń
sam jestes brzydki :)
-
F1 GP Węgier - Hungaroring
YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[ŻYCIE] Jaki jest przeciwległy biegun od BMW?
pappaice masz problem z dogadaniem sie czy problemem dla ciebie jest ze innymi niz ty pobudkami sie kieruja ludzie kupujac swoj samochod? dajcie spokoj
-
czego to bmw nie wymysli...
bylo na zeszlej podstronie :)
-
STLUCZKA CO DALEJ???
zalew odpowiedział(a) na karol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneto ze osoba z przodu popelnia wykroczenie jest sprawa odrebna i moze zostac ukarany mandatem, punktami, wiezieniem, czymkolwiek tam sobie zasluzy.. ale nie ma to wplywu na wine tego z tylu... tak samo znajomy kumpla zachrzanial, wjechal w bok samochodu babki ktory wymusil pierwszenstwo kasujac go doszczetnie.. wina byla jej bo wymusila, z jej oc go wyklepali i na tym wypadku jeszcze zarobil.. to ze on przekroczyl predkosc nie mialo wplywu na wine orzeczona, mogl dostac (i chyba dostal) mandat za zbyt szybka jazde.. z hamowaniem awaryjnym jest nieco inaczej.. jelsi udowodnisz, ze bezpodstawnie ktos zahamowal i stworzyl w ten sposob zagrozenie to bedzie jego wina.. inaczej moglbys sobie dac po heblach na zielonym i miec za darmo blacharza.. ja kiedys probowalem zwalic wine na babke ktora zatrzymala sie na zoltym, policjant popatrzyl czy sa slady awaryjnego hamowania, nie bylo, uznal ze predkosc byla na tyle mala a jej decyzja sluszna, i ze to ja nie zachowalem ostroznosci akurat wtedy taka byla prawda ;)
-
Filmy w których "grało" BMW
w kotryms filmie ze steven seagal (nie lubie go wiec nie znam tytulu) bandyci zasuwaja e23 Igen. niebieska
-
Dziwny wypadek
Czytałem kiedyś, że jechał facet BMW (co było wyraźnie podkreślone :duh:) przez miasto i ktoś wyjechał mu pod sam zderzak, a on skręcił na chodnik no i potrącił tam dwie osoby, chyba ze skutkiem śmiertelnym. Został skazany na x lat za podjęcie niewłaściwej decyzji w przypadku zagrożenia... akurat mowiec o tej sytuacji mialem na mysli inny typ ulicy i inny kraweznek, wiec ok, rozmiemy sie ;)
-
Dziwny wypadek
wszystko rozumiem, zachowanie na drodze zalezy od sytuacji, twojego reflexu i rozeznania, oraz farta/pecha.. po prostu dziwi mnie jak mozna siedzac sobie przed komputerem podjac z gory decyzje, ze sie przejedzie czlowieka gdyby nagle upadl ci przed maske.. czolowka to bardziej oczywista sprawa, ale jadac np 2 pasami po miescie jakby rowerzysta mi upadl przed maske to chyba wolalbym urwac zawieszenie wlatujac na kraweznik albo trzasnac sie z samochodem obok niz rozjechac kogos na amen albo co gorsza wsadzic go na wozek..
-
Dziwny wypadek
z duza swoboda mowisz o przejechaniu czlowiekowi po glowie
-
Dziwny wypadek
znam przypadek, ze ok rok temu niecaly, babka prowadzac po warszawie ominela kaczke bo bala sie potracic i zabila w ten sposob pasazera, bo wladowala sie na autobus (czy ominiecie kaczki bylo zwiazane z obecnymi opcjami politycznymi nie wiem)... inna opcja to ze znajoma mojej mamy miala zderzenie z sarna.. jak wielu wie jest to cholernie niebezpieczna opcja.. o malo co nie skonczyla na wozku, pare miesiecy na wyciagu w szpitalu spedzila... jesli chodzi o ubezpieczalnie to nie wiem, ale jak sie moge domyslic OC kaczka ani labadz raczej nie ma, wiec jesli nie masz AC to siegasz do kieszeni..
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
Coś mi się zdaje, że wszyscy czekają na Ciebie :wink: , a raczej na Twój profil ......... ............. ok, no wiec co z ta srednia :D?