Treść opublikowana przez zalew
-
Czy był model 328 is ????
w stanach bylo wiecej "iS" bo widzialem oznaczenia 323iS, 325iS... ale nie wiem co to u nich oznaczalo
-
Alpina nastawiona na ekonomie?
http://motojournal.pl/ekonomiczna-alpina-d3/
-
Przyciemnianie kierunków
musza swiecic na zolto/pomaranczowo wiec jelsi nie beda to mocniejsza zarowa kolorowa
-
xxx
rejestr znany, najbardziej z tych modeli to 745i wersja SouthAfrica czyli tak jakby jedyne M7 :) a ten pozar to jakis od wewnatrz :/
-
e46 coupe 320d/330d ??
tak jak pisza koledzy coupe w diesel byly po liftingu
-
Filmy w których "grało" BMW
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29045&highlight=bumer jelsi masz napisy polskie to poprosze bo oba leza u mnie na dysku juz dlugo
-
Siemka:) jestem juz blisko...
mysle ze za 8k to lepiej kupic e30 igielke
-
Czy wrato kupić BMW 518i
przede wszystkim rozsadku, umiejetnosci moga przyjsc z czasem bo od siedzenia w domu i myslenia nikt sie nie wyszkoli do jazdy tylnym napedem.. jak ktos nieroztropny i chce pierwszego dnia na pelnym gazie w zakrety wchodzic co sie konczy drzewem to nie jest to kwestia za duzo mocy tylko braku rozwagi.. 520 ani 525 to nie jest 'za duzo mocy', nie przesadzajcie.. jak ktos ma szacunek do drogi i samochodu + checi na doskonalenie umiejetnosci i nie robi z siebie kozaka to mu sie nic nie stanie samo z siebie 'bo wsiadl do 525'
-
Filmy w których "grało" BMW
po wyspie? ogolnie, ej, mowcie o filmach w ktorych gra jakas role a nie 'no i oni siedzieli w restauracji, a w trakcie rozmowy tam z tylu w korku stala e34...' :D :D
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
ok, rozumiem ze nie ma obowiazku wszedzie, ale nadal jednego nie rozumiem: co daje przeciwstawianie sie temu i w czym problem zeby je zapalic?? tego nie rozumiem. dla mnie to zaden problem
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
wyjrzyjcie za plot, w skandynawii od lat dawnych jest obowiazek swiatel przez cala dobe.. ja jezdze nonstop na swiatlach, jestem lepiej widoczny.. ci, ktorzy sa wielce przeciw to ich nie rozumiem, zal zarowek czy co?
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
tego co zacytowales nie ma w artykule cisnienie mi podskoczylo jak to przeczytalem.. przeraza mnie ten pomysl, ale moze zaznacze cos... predkosc 50km po miescie jest sensowna i co wiecej, mozna nie przekraczajac jej dojechac wszedzie na czas... tylko jest jeden 'maly' i 'nieskomplikowany' problem do rozwiazania: miasta nie maja synchronizacji swiatel i za malo jest skrzyzowan bezkolizyjnych zeby to mialo sens... probowalem wielokrotnie jechac 50km/h dla eksperymentu, albo kiedy mi sie nie spieszylo.. nie da sie. wszedzie trafiasz na czerwone swiatlo... wiele swiatel jest tak poustawianych, ze jak nie ruszysz z gumy to nieustatnnie bedziesz na czerwonej fali... a ogolnie to przepis ktory podniesie tylko lapowkarstwo
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
Dwukrotnie przekroczysz prędkość - stracisz prawo jazdy
-
Włos się jeży... szczena opada... poczytajcie :-/
heh, wierzacy... kolega mial micre w ktorej stacyjka byla tak swietna ze na dowolnym przekreceniu mogles kluczyk wlozyc i wyjac, nawet jak chodzil silnik
-
Kubica na Hungaroring...
http://motojournal.pl/kubica-spotka-sie-z-fanami-w-warszawie/
-
E32 - Czy juz klasyk ?
hahahah e34 klasyk, dobre... mamy duzo milosnikow klasycznej motoryzacji na drogach
-
E32 - Czy juz klasyk ?
No moze i najwiecej ale to juz jest klasyk i bedzie klasykiem :D bo ty tak stwierdziles? trudno wyjsc na ulice i nie potknac sie o e32, gdzie tu klasyka... poczekaj jeszcze z 7 lat, bedziesz mogl tak mowic.
-
E32 - Czy juz klasyk ?
750 klasyk? czemu, przeciez ich jest najwiecej na ulicach? dla mnie klasyk to samochod, ktory jest stosunkowo rzadko spotykany i jego utrzymanie jest ciezkie z racji slabszej dostepnosci czesci.. e32 nie ma takiego problemu.. nie chce nic ujmowac nastepczyni e23, po prostu za wszesnie na takie rozmowy.. aha, no i musi z jazdy nim zrezygnowac krzywe towarzystwo i sie przesiasc na nowsze; chyba wiecie co mam na mysli, w e23 sie nie widuje raczej osiedlowych bandytow
-
4 cadillacki , 22 litry poj 32 cylindry koło mojego domu :D
piekny cadi.. widze ze e23 masz wersje amerykanska :)
-
taki oto małe zboczenie "zegarek -ale na rękę"
buahaha ktos tu ma niemale kompleksy
-
kto by chcial miec taki placyk?
bo to kabrio :D fotka od dolu byla robiona po prostu :P
-
kto by chcial miec taki placyk?
Jeśli miałbym to wszystko naprawiać to nie wiem... :mrgreen: buahahahaha
-
kto by chcial miec taki placyk?
http://zalew.com/blah/wp-content/uploads/2006/08/img_0058.JPG wiecej: http://zalew.com/blah/?p=20 :))
-
E92 ///M3 - film
http://motojournal.pl/nowe-bmw-m3-video/
-
taki oto małe zboczenie "zegarek -ale na rękę"
powszechnie uzywany przymiotnik 'wiejski' 'wiesniak' 'wsiurski' 'wiocha' nie odnosi sie bezposrednio do polozenia geograficznego. w duzych miastach jest tylu wsiochow ze w wiosce zabitej dechami takiego wiesniactwa nie znajdziesz ^czaisz roznice miedzy okresleniami w powyzszym zdaniu?