Treść opublikowana przez zalew
-
318 tds czy 325 tds (+ dyskusja ogolna o jakosci TDS'ow)
jalowa ta gadka sie zrobila, oplacalnosc nalezy rozwazac wzgledem kosztow, pewnie ze 3.0d to bajka, ale za 530d trzeba dac 30k a za tdsa 9-12 + ~1.5 na regeneracje pompy. kwestia preferencji wzgledem wlasnych zalozen. jak komus dany silnik nie spelnia oczekiwan to nie kupuje, proste, bmw oferuje wiele alternatyw wiec o co tyle jadu? o to, ze ktos poleca silnik z ktorego jest zadowolony? ze po dieslu z poczatku lat 90tych nie ma co sie spodziewac zeby jednoczesnie byl ekonomiczny, szybki, niezawodny i ekologiczny? chyba juz potencjalni kupcy zdazyli wylowic za i przeciw, mnie jakos nic nie przekonalo do nie-kupienia tds'a, jak i nic nowego sie specjalnie nie dowiedzialem ponadto co sam wybadalem niedlugo przed rozpoczeciem tej dyskusji.
-
Renowacja felg ( BBS Skręcany z polerowanym rantem )
[FELGI] gdzie mozna w wawie regenerowac felgi i Tanio i dobrze !!! http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=78597 Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=71897&start=0 drugi twoj watek http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79204 nie rob balaganu
-
hamann m3
http://www.motorauthority.com/news/coupes/hamann-tuned-e92-bmw-m3-coupe/
-
Renowacja Felg ( BBS Skręcany z polerownym rantem )
w dziale felg przeciez masz o tym. przenosze.
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
zalew odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyjesli ten samochod kosztuj 9k$ to nie wiem dlaczego ktos z ue mialby go kupic zamiast dacii logan. wizerunkowo taka sama kupa a logan to przynajmniej renault.
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
dobra, przyznaj sie, ze spodobaly ci sie fotki dziewczyn, a nie tam owijasz w bawelne :D
-
Kto mi wytłumaczy za co mandat....
zalew odpowiedział(a) na Ksysiobo temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypoltorej tony jadace bez kontroli w niepozadanym kierunku i uszkadzajace elementy infrastruktury publicznej to nie oczywiste zagrozenie tylko subiektywne odczucie, zrozumialem.
-
rampa
sylwo, to nie film komediowy, on ma wzbudzic ciekawosc.
-
rampa
lol, to JEST film bmw.poza tym przeciez nawet dla smiechu na bezczela przy biurku ten koles pokazuje logo, samochod, wykres prognozowanej przedazy w usa :) jednoczesnie ciekawe, lekko smieszne, itd..
-
rampa
po prostu film reklamowy, wymyslili sobie i opowiedzieli historie, po drodze wystapil samochod, i tyle :D ciekawa i ladnie zrealizowana kampania reklamowa, nic wiecej :)
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
obie wersje to teorie, opierajace sie po prostu na roznych podmiotach badan. fakt faktem paranoja strachu wywolana teoria o efekcie cieplarnianym wydaje sie bardziej oplacalna komercyjnie dla tych co kontroluja rynki paliw i regulacje emisji.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
a tu teorie obalajace mit globalnego ocieplenia
-
rampa
http://rampenfest.com jak ktos chce szybciej to http://rampenfest.com/video/quicktime/TheRamp_sm.mov
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
sodomia i gomoria :D
-
felgi 19" w e39
opony z wymiarow o profilu 100% przeszly ewolucje do niskich profili, pewnie z racji rozwoju zawieszenia i wzrastajacych osiagow samochodow, tak samo jak z zawieszen pontonowych przeszlo sie na duzo twardsze (a przy tym lepiej wybierajace). chociaz trudno znalezc jeden czynnik, przeciez to kilkadziesiat lat gdzie mysl technologiczna sie zmieniala.. poza tym samochody urosly, nadkola sa wieksze, wiec wieksze kola sie mieszcza itd. moda to raczej skutek uboczny tej ewolucji.. >>zalew to twoja e23 oryginalnie wyszla z febryki na felgach 14 cali? moja tak. ale wychodzily ogolnie na 14'', tr390 (ok 15'') i 16'' (745i pod koniec produkcji) >>a jaki jest standardowy rozmiar felg nowej e65? nie wiem dokladnie konfiguracji, ale jakos od 19'' do 21'', moze i wieksze byly, sprawdz na bmwfans.info >>rosna o 1 cal co kazda generacje? dlaczego akurat o jeden cal co generacje?
-
felgi 19" w e39
no lodz jest niewesola, jeszcze gorzej niz wawa, ale sam za soba mam zmiane felg o 3 cale (niedlugo kolejna cal) i smieszy mnie jak ktos sie zastanawia czy 15 czy 16, a ludzie wyskakuja ze mu kregoslup peknie, zeby wypadna, glowa walnie w sufit doznajac wstrzasu mozgu a kolezanka ktora podwozi dostanie orgazmu od siedzenia (choc to by nie bylo jeszcze zle).. niedawo wywalilem swoje opony z felg 14'' na smietnik, ale wczesniej jezdzilem nimi w zime na zmiane z 17'' w lato i moge rzec ze roznica jest (w koncu metal to nie guma), ale nie taka, jak ludzie tu maja w zwyczaju opisywac (najwiecej ci co nigdy felg nie zmienili).. gdybym pare lat temu zapytal tutaj czy zmieniac z 14 na 17 to wszyscy by mi powiedzieli zebym sie puknal w glowe bo juz za rok felgi beda polamane, a jakos zyja do dzis.. bardziej kolosalna roznica we wrazeniach z jazdy jest szeroki kapec, zwlaszcza z przodu bo w koleinach to jest wieczna kontra. zawieszenie tak czy siak zmienisz za jakis czas, zreszta wiekszy problem z duzymi felgami maja wlasciciele starszych samochodow jak ja, nowoczesniejsze zawieszenia zupelnie inaczej pracuja i inaczej takie zmiany znosza.
-
zielona strzalka wraca!
aha, to fajnie.
-
zielona strzalka wraca!
nie czaje, strzalka przeciez caly czas istniala, ciagle ja widze
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
o puszczy amazonskiej nasi wnukowie beda sie uczyc 'a tu drogie dzieci kiedys byl las...' ekologiczne te biopaliwa..........
-
BMW 7.niezly sposob promocji.
i nie mowiac o polsce. i reszcie swiata. to ze nowe auto najlepiej sprzedac po 2 max 4 latach to dosc uniwersalna zaleznosc; oczywiscie zeby taki zabieg sie oplacal to musi byc cie stac na doplate na kolejny. no i musisz chciec je zmienic co juz jest prywatna preferencja. wiem ze mity obiecanej ziemii funkcjonuja dosc twardo, niemniej cut the bullshit. mamy takie wzrosty sprzedazy aut, ze sobie sprawy wiele osob nie zdaje, ale wystarczy siegnac po liczby; a o obecnej sytuacji ekonomicznej amerykanow chyba nie musze mowic.
-
Kto ma pierwszeństwo przejazdu i dlaczego ?
zalew odpowiedział(a) na Pawel735 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypawel, a jak jest to skrzyzowanie 2 drog o rozdzielonych kierunkach ruchu, gdzie kazda ma po 2 pasy w jedym kierunku? ustalacie pierwszenstwo przez cb kilometr wczesniej ze wszystkimi potencjalnymi uzytkownikami, zeby nastapilo to przed wjazdem na skrzyzowanie? pokonanie skrzyzowania sklada sie z 2 etapow - wjazd na skrzyzowanie, opuszczanie skrzyzowania.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,1725975,00.html?imw=Y
-
artykul o oponach regenerowanych
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/gumy-sa-tylko-na-raz,1088704?source=rss
-
BMW 7.niezly sposob promocji.
przyszla juz nie bedzie miala http://www.leftlanenews.com/bmw-to-unveil-updated-hydrogen-only-hydrogen-7.html
-
Kto ma pierwszeństwo przejazdu i dlaczego ?
zalew odpowiedział(a) na Pawel735 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyjest tak jak isys pisze - 1 jako jedyny moze bezpiecznie wjechac na skrzyzowanie, tylko musi poczekac zanim je opusci. pawel, przeciez tak wyglada manewr lewoskretu :)