Treść opublikowana przez Onaro
-
Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne
Poza tym myślę, że znalazłby się jeden może kilku forumowiczów, którzy nie są znudzeni kolejnym wątkiem, jakie migają im się codziennie. Wiadomo jest do tego opcja :search: , ale może ktoś tam własnie spędził mnmnóstwo czasu i wystarczy go posłuchać, albo chociażby zlać, ale nie usuwać. Jestem jak najbardziej za
-
Historia BMW - tworzę opis - prośba o pomoc
Pozwolesobie odświerzyć ten wątek Sebast jakiś czas wziął się za opracowywanie modeli aut marki BMW. CZy może już skończył. Może jest to gdięs dostępne - byłbym zainteresowany przeczytaniem, zapoznaniem się Pozdrawiam Może ma ktoś linka? A może sam Sebast mi go poda
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Moja poprzednia e34 520i miała przejechane 360 jak kupiłem, sam zrobiłem jakieś 40 tys. w rok. No ale kupiłem ją od jakiegoś chyba dresiarza, bo była tak ospojlerowana i rozjechana, że szybko szukałem okazji do sprzedaży, Aktualna dziecinka ma 199 tys i jest w wspaniałej kondycji - można powiedzieć salonowej kondycji :)
-
TEST KOMPUTERA
Wybaczcie koledzy - ale u mnie ten test działa na prawym przycisku (CC) .. może mam odwrócone zegary... Pozdrawiam P.S. Już szukam na forum tego tematu by potwierdzić się w przekonaniu ....
-
TEST KOMPUTERA
Czyżbym się pomylił? Prawy przycisk miałem na myśli i taki u mnie działa ... ale ok ... znowu się pomyliłem :(
-
przycisk na gałce od włączania wycieraczek
a tak - jest drugi pojemnik z płynem (ciągle pełen - sam o napełniłem) Bardzo dziękuję - idę testować ...
-
przycisk na gałce od włączania wycieraczek
Witam serdecznie Mam pytanie. Przeszukałem forum i znalazłem opis do przycisku na gałce kierunkowskazów przy kierownicy. Ale nie znalazłem nic o przycisku na gałce od wycieraczek. Na gałce oprócz rysunków z fazami wycierania szyby jest jeszcze strzałeczka skierowna w stronę kolumny kierowniy z literką S w środku dusiłem to parę razy, ale nie było reakcji wie może ktoś co to znaczy ? Pozdrawiam
-
Piszcząca szyba pasażera
Czyli nie trzeba zdejmowac boczków? Wystarczy same prowadnice na ramkach drzwi tym preparatem potraktować . No mam to samo :(
-
Problem z automatyczną skrzynią
gerro mógłbyś sprecyzować ... Ja musiałem długo kręcić rozrusznikiem, nim ten zapali, ale nie było błedów na komputerze a tym bardzeij takich objawów jak opuje kolega ...
-
E32 i LUSTERKA OD E34
Dzięki saintman Wiem co masz namyśli. Powiedziałem co wiedziałem napewno i podałem argumentację dlaczego tak myślę. Ale zrozumiałem aluzję Pozdrawiam
-
Nierówna praca silnika
Silnik chodził nadal po wymianie wszystkich wspomnianych elementów, jak na poczatku. W pierwszym stadium omawiania kłopotu zauważyłem (stosując metodę wskazaną przez przedmówcę), że tańczą iskierki na kablach wysokiego napięcia. Wymieniłem więc kable, wymieniłem świece. Ale nadal nie było tak jak kiedyś. Jednak co dziwne, jednego dnia zajechałem do stacji Shell. U mnie nie ma stacji Shell, a że byłem w trasie byłem zmuszony. Dojechałem na stację niemal na oparach gazu :). ale od tamtej pory stało się coś dziwnego. Po przejechaniu odcinka 20 km, gdzie musiałem zaparkować. miałem kilka spraw do załatwienia i wróciłem do auta po 4 godzinach (auto cały czas było na jakimś mrozie. Jak wróciłem było juz zimne. Więc z przekonaniem, że znowu bede słuchał niestabilne pracy silnika poprzedzonej oczywiście długim kręceniem rozrusznikeim - siadłęm do auta. Ale (i tu pełne zaskoczenie), przekręciłem kluczyk w stacyjce, i nie minęla sekunda, jak silnik odpalił. Silnik od razu wszedł na pewne obroty i z nich nie zchdził. Auto zapalam na benzynie (chodź mam instalację gazową). Wniosek: całkiem możliwe, że dotąd tankowany gaz był złej jakości. po gaszeniu silnika, które u mnie odbywa się zawsze na gazie, wydaje mi się, że gaz zostawał tuż przed komorą spalania. I dlatego te wszystkie kłopoty. Nie znam się na działaniu instalacji gazowej - ale. Zatankowanie gazu na dobrej markowo stacji zakończyło mój problem
-
Podłączenie głośników
Trochę się wystraszyłem czytając powyższe posty. Bo wczoraj kupiłem Radio CD - oryginalne zresztą BMW. Jeszcze go nie podłączałem, jak czytałem ten wątek. Ale dzisiaj rano podłączyłem radyjko i nic innego nie musiałem robić. Radyjko kosztowało mnie 440 zł - więc takjak wspomniał jeden z przedmócwców Pozdrawiam
-
Drewniane elementy - demontaż
schodzą wszystkie Osobiście mam największy problem z drewnem na "stole" przy lewarku zmiany biegów Mam automata ... boję się coś zepsuć, chociaż ten plastik z cyferkami i literkami i z przełącznikiem E-S-M łądnie zszedł ale nie wiem co dalej :(
-
E32 i LUSTERKA OD E34
Moim zdaniem będą potwierdze moją wypowiedź tylko ty, że kiedyś mając e34 kupowałem lusterka od gościa, który sprzedawał e32 na części Pozdrawiam
-
Tylne światła
Ja widziałem w grudniu na giełdzie poznańskiej na częściach lamopy tylne do e32, ale były dymione. Białych nie widziałem ... ale dymione to cię pewnie nie onteresują ai tak pozdrawiam
-
178 tyś przebiegu ??
ja miałem już kilka betek, jedna miała prawie 240 a w środku jak nówka ... Pewnie dużo zależy od kierowcy .. może posuwał kobietę ... co noc ... musiał mieć siły Pozdrawiam
-
Kontrolka oleju (dziwne zachowanie) Przestroga
Ktoś napisał (jeden z przedmówców), że olej Castrol Magnatec 10W40 najleie zalać :) A ja wtrącę pytanie panowei .. czy ten olej nadaje się do starszych silników ? no powiedzmy takich z 90 roku ? Pozdrawiam (nie znam się naolejach ...)
-
TEST KOMPUTERA
1. Wyjmij kluczyk ze stacyjki. 2. Teraz wduś przycisk CC (ten po prawej stronie na zegarach) 3. trzymając wciśnięty CC włużż kluczyk do stacyjki i przekręć do pozycji 2 4. puść przycisk CC i czekaj Jeśłi sie nie powiedzie wyjmij kluczyk ze stacyjki i powtórz jeszcze raz wszystko ! Przecież o tym tyle było mam nadzieję, że nie zakończyło się na angielskim linku Powodzenia
-
OBC - czy ktos przerabial z malego na duzy?
Więc pomóż może. Ja naprawdę szukam .. i jest opisanych pierwsze 8 ... zwyjątkami Byłbym naprawdę wdzięczny Czytałem Twoje wypowiedzi rónież. Więc wiem, że wiesz o co chodzi
-
OBC - czy ktos przerabial z malego na duzy?
Wiara przeglądnąlem całe forum i nie znalazłem konkretnego rozpisania wszystch 21 testów w OBC III i OBC IV - ma ktoś ? Wielka prośba .... może na maila :)
-
dlawi sie na niskich obrotach
Do testowania napięcia z kabiny auta, gdzie można testować pobór napięcia w różnych stanach pracy silnika służy test nr 9 na OBC Pozdrawiam
-
dlawi sie na niskich obrotach
Własnie czytam na nagielskiej stronie o sprawdzaniu napięcia w czasei jazdy Jeśli ma ktoiś pełen OBC to tam wszystko widać .. Pozdrawiam
-
dlawi sie na gazie
ja też tak miałem Ale u mnie okazało się, że było za mało płynu w układzie chłodniczym. Było tak, że parownik podawał szron do kompry spalania, zamiast gazu - sprawdź to Pozdrawiam
-
Hałas z silnika po włączeniu stacyjki
może bendix przestał działać ? Hm .. ale może sięmylę. Bo mówisz, że jak już wsadzasz kluczyk do stacyjki Hm
-
Nierówna praca silnika
No dobra Wymieniłem świecę - wszystkie. Wymieniłem kable. sprawdziłem silnik krokowy i nic Nadal nie mogę go normalnie odpalić. Kręce rozrusznikiem pełne 10 sekund (czasem dłużej), żeby ten zapalił. Hm .. dziwne Zanim przyszła zima to ten samochud był cudo. Nigdy z niczym nie miałem kłopotów. A teraz .. biedy wozik - jak mu pomóc ....