Treść opublikowana przez Triczaj
-
BMW 4 Concept
Dosyć duża na żywo, ale może masz rację Edit: przerzuć jeśli możesz do odpowiedniego działu ;)
-
BMW 4 Concept
Swieżę z Arjeplogu, być może jeszcze ją gdzieś złapie to zrobię lepsze foto :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jeszcze na Słowacji robią części :D Do dziś mnie zastanawia czemu w bmw z Francji są jednostrefowe klimatroniki, a nie dwu jak w 99% innych aut.... Daj więcej szczegółów co do "spisku"
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
code my bimmer zajmują się softami do skrzyni, standardowy około 250 zł a xHP 1200~
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Tylko w budżecie do około 60 może być ciężko :)
-
Jakie felgi / opony do F3x
uzytkuje ktos z was japan racing jr21 na 19 ?
-
[G20 320i] Tylne klocki do wymiany przy 16.000 km
Wizualnie jak z grubością klocków ?
-
316d B47K temperatura Oleju
bimmerlinkiem w granicach 90-93, przy ostrzejszej jeździe do 100
-
316d B47K temperatura Oleju
w dieslu temp robocza oleju ma 90 stopni, do 100 może dochodzić przy ostrzejszej jeździe
-
Fotele z USA a europa
Jest Europa, fotele z USA
-
Fotele z USA a europa
podepnę się do pytania - dodatkowo zwrócić na coś uwagę przy kupnie foteli, tak aby były "kompletne" ? instalacja + kodowanie + panel, coś pominąłem ?
-
G20 330e 2019
Zapoznaj się z tym video
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Na pewno będziesz zadowolony ;) Jako ze alfa była wcześniej, giulii nie rozpatrywałeś?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Jeszcze lekka modyfikacja zamówienia na 340i G21 i banan z twarzy już Ci nie zejdzie :D
-
X1 (20d) stęskniło się za serwisem (zgasło na czerwonym)
Jest gwarancja? Bo jak nie ma to będzie ciekawa faktura jak wymieniają ECU :?
-
BMW F30 (316d 116hp) 2013r
Nie ma czegoś takiego jak wersja silnikowa 163, zwykle to "ograniczona" 184 lub 190 głównie z Belgii gdzie są inne przepisy, a 316d to zdławiony 318 więc samym programem zrobisz "bezpieczne" +-180 dpf + egr off i może dojść do tych 210 Zastanów sie czy warto tak "modzić" 316, nie lepiej poszukać jakiejś 325d na podwójnej turbinie? Seryjnie masz ponad 200km po programie 260~
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Nom, ale opcje trybów masz Przy redukcji miód na uszy
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Na małych dystansach zwłaszcza w mieście gdzie często się zatrzymujesz/podjeżdżasz filtr cząstek stałych w dieslu znacznie szybciej się zapełnia. Silnik w dieslu grzeje się dużo wolniej niż w benzynie, jeśli jeździsz dziennie po kilka km to nie nagrzeje się odpowiednio żeby wywołać samoczynnie regeneracje dpfa (temp. w dpf zwiększa się i wypala nagromadzoną sadzę - zwiększona dawka paliwa itd...) Przykładowo u mnie wypala się co około 500km samoczynnie, ale jeżdzę 70% przebiegu na trasie. W mieście ten przebieg może ograniczyć się do 200-300km Jeśli od czasu do czasu tz 2-3 razy w tygodniu robisz większy przebieg >30km gdzie olej i płyn nabierze temp roboczej to nie powinno być żadnych problemów z dpfem co do bolączek diesla N47 (2.0) Rozrząd czasem może strzelic przy około 200kkm jeśli nie za dobrze poprzedni właściciele dbali o silnik (częste wymiany oleju itd) średni koszt to ok 4tys W benzynie N20 przedliftowych były problemy z napędem pompy oleju, więc też koszta 2-4tys. Problemy mogły pojawiać się dużo wcześniej +-120kkm Ogólnie polecam diesla, przy zakupie miałem 78kk, w tej chwilii mam 123, poza wymianami oleju żadnych problemów
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Daily, ale tatuś czasem musi się pobawić :D strzały można przy sporcie dorzucić
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Realne aczkolwiek może być ciężko, polecam zgłosić się do DRAYA z bimmercheck, jeśli chcesz znaleźć coś w 100% pewnego https://www.facebook.com/bimmercheck Tak jak pisałaś 3/4 2.0 benzyn zwłaszcza w niższym budżecie jest pochodzenia USA powypadkowe/pokolizyjne
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Furka robi robote, wszystkie dodatki w punkt :) Jak koledzy wyżej pisali 4 najładniejsza z gamy Co do carlexu - jakość mają, ale za nią trzeba zapłacić i to grubo
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Lepszą opcją była by benzyna, jaki masz budżet ? Szukasz krajowej czy USA?
-
F30 340i Vaporr
fajna opcja z tymi mapami w mocnym samochodzie
-
4-er który wybrać?
Daj więcej światła na swoją wypowiedź, ciężki temat z historią samochodów z Belgii? Albo jakiś inny powód?
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
90% firm po wymianie robi reset adaptacji...