Treść opublikowana przez Triczaj
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
wszystko zależy od eksploatacji od początku, większość Fek jest raczej z leasingu, a wymiana oleju według zaleceń co 30tys.... Kilka % użytkowników zmienia olej pomiędzy przeglądami, więc tak jak mówiłem jeśli znasz pełną historię i wiesz co gdzie jak od początku, nie bałbym się. Niektórzy robią ponad 300 tys bez wymiany rozrządu, niektórym strzela przy 150... Z mojego doświadczenia przy 200 tys był zmieniany rozrząd w f11 N47 (było delikatnie słychać) Sam łańcuszek nie był luźny Ogólnie od 80k do prawie 200k żadnych problemów, po 200 pojawiły się problemy jedynie z dpf ale to też wynikało ze stylu jazdy (niedogrzany silnik na małych dystansach) w każdym 2.0 w Fce jest rozrząd na łańcuszku, koszta wymiany nie zależnie od wersji 3-4k Co do klapek wirowych, był gdzieś wątek że po czyszczeniu zakładają uszczelkę bez klapek - już w b47 ich nie mna
-
[F30/F31] Wygłuszenie drzwi i bagażnika
Tylko mate dajesz pod plastikowe nadkole ? Jaka grubośc maty ?
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Jeśli chodzi o diesla to masz do wyboru tylko jeden silnik 2.0 N47 o różnych oznaczeniach (mówimy oczywiście o tym czego szukasz - 2.0) , w zależności od wersji różni się osprzętem (przed lift) 316d 116km / 318d 148 km - ten sam silnik/turbina wtryski itd różnica jedynie w programie oraz 320d 184 km 325d 218 km (2 turbiny) Ekspolatacja raczej bezproblemowa, rozrząd w okolicach 200 tkm koszta +-4k chyba, że jesteś pewien co do jej historii (olej zmieniany co 10-12 tys itd...) wtedy jeszcze śmiało można poczekać Zdecydowanie szukaj w automacie Były akcje serwisowe z egr/chłodniczką egr w zależności od danego egzemplarza - po zakupie warto sprawdzić czy łapie się na akcję naprawczą / lub po - koledzy w innym temacie Ci to sprawdzą po podaniu vinu Jeśli chodzi o dpf, w nowoczesnych dieslach nie ma większego znaczenia czy jeździsz dużo w mieście, wypali się sam byle by zdążył się zagrzać silnik i regeneracja pójdzie. Chyba że jeździsz przez miesiąc po 3km dziennie to szukaj pb Rozrząd poprawiony w polifcie B47 po 07.2015, ale z tego co piszesz szukasz starszego
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Fura petarda :cool2: Czasy robią wrażenie Policja w Bielsku dostała taką, sieje postrach razem ze stingerem. Ciekawe kiedy będzie pierwszy "szlif" :lol:
-
Tarcze F30 przód ZIMMERMANN vs BREMBO do M pakiet
Również dam znać po kodowaniu, wymieniłem same zaciski/tarcze/klocki/ 340/345
-
Tarcze F30 przód ZIMMERMANN vs BREMBO do M pakiet
przez bimmercode w jakiś sposób też się da ? Nie kodowałem nic po zmianie hamulców, ale podobne odczucie jeśli chodzi o miękkość pedału przed/po mimo odpowietrzania
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
^ Jak nie ma to trzeba dokodować w FEM Nie w FEM tylko w HU. Racja, headunit
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Zajrzyj do idrive tam jest opcja w zakładce światła aby wyłączyć dzienne ^ Jak nie ma to trzeba dokodować w FEM
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
pasy - wieś, ale Tobie ma się podobać ;)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Podłączam się do pytania
-
Śląskie
Hej, kogo polecacie do regeneracji turbiny - F11 2012 520d ? okolica Bielska/katowice ew małopolskie w stronę Krakowa
-
[F30/F31] Wygłuszenie drzwi i bagażnika
hałas bez zmian z obudowami lusterek m, dalej głośno
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki, już sam sprawdziłem na faults, super stronka, może ktoś fizycznie sam rozwiązał ten problem ? Co do paliwa leje tylko shell v-power, byc może faktycznie to tylko kwestia filtra zobaczymy ;)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Spotkał się ktoś z takim błędem ? Co prawda B47, ale kody będą pewnie takie same. Zacznę pewnie od wymiany filtra paliwa 26CF00 Fuel presupply-pressure control: fuel presupply pressure too low/positive control deviation
-
BMW f30 2.0d kręci a nie odpala rozładowany akumulator
zacznij od kasowania błędów i zakodowania nowego akumulatora
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Lampy na pewno na plus ;) Już nawet podróby ala cs zaczęli robić :o Ciekawe jak na żywo, na filmiku animacja https://pl.aliexpress.com/item/1005001793104862.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7105394fzfhaUJ&algo_pvid=8710f396-d764-45b0-a665-564837be9bb0&algo_expid=8710f396-d764-45b0-a665-564837be9bb0-0&btsid=0b0a0ac216078500786747621ec318&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
-
F30 340i Vaporr
Lotke wrzuć, będzie wisienka na torcie :)
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Mając taką Włoszkę nie przejmujesz się utratą wartości :D
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Leć w quadrifoglio ! A najlepiej zostaw trójkę, jak trzeba będzie rodzinnie a quadri na weekend albo gorszy humor :D
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
sprawdź czy nie mruga co jakiś czas, monitorowanie zarówki jest aktywne przy żarówce. Przy zmianie żarówek na led w światłach cofania musiałem to zakodować, czasami mrugneło a sam tego nie zauważyłem dopiero jak ktoś za mną jechał mi to powiedział :D bulb na led i cold monitoring Co do efektu bajka, zdecydowanie jeden z podstawowych modów w przedlifcie
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
kiedy odbiór ? :D
-
F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4
Ja mam taki config i jest ok :cool2:
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Tunerzy się wezmą i zrobią jeszcze z tej 4 porządny samochód :lol:
-
F30 LCi 330i black-sapphire metallic 278PS/416nm
Czyli trochę więcej zabawy, ale efekt jest :cool2:
-
F30 LCi 330i black-sapphire metallic 278PS/416nm
Ciekawe czy takie ładne podświetlenie da się zakodować Bimmercodem