Treść opublikowana przez Triczaj
-
F30 LCi 330i black-sapphire metallic 278PS/416nm
Ładnie ładnie :) Myślałeś nad delikatnym przyciemnieniem świateł + eibachy ?
-
reflektory full led
Są zwykłe i shadow line (przyciemnione w środku) + adaptacyjne lub zwykłe full led Poza tym powinny być takie same w tym okresie Jeśli bym miał jeszcze raz kupować zdecydowanie wziąłbym przyciemnione w środku - wtedy nie wiedziałem...
-
BMW 4 Concept
Bez tej rejestracji z przodu może to jakoś będzie
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Ty to zawsze coś znajdziesz co można by było jeszcze dorzucić :twisted: Jeszcze chwila i zostaną Ci te tylko lampy z przodu o których pisałem parę stron wcześniej :mrgreen: Gałka plug&play ? Też zastanawiam się nad zmianą
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Pij czystą !
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
nówka sztuka :cool2:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Skoro jest uszkodzony EGR to kasowanie błędu Ci nic nie da, oddaj na serwis niech Ci to naprawią. Sporo przypadków szarpania/utraty mocy itd było spowodowanych problemem z EGR, pewnie wszystko ustąpi po serwisie
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Trzeba przez to przejść niestety, ja wróciłem z za granicy dzień po tym jak to weszło w życie (2 tyg kwarantanna) i też policja codziennie itd... Żadnego testu
-
F31 B47. Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.
Poczekaj do 60-80 Ja wymieniałem przy 100, niektórzy wymieniali dużo później Nie ma sensu wcześniej, chyba że 80% Twojego przebiegu pochodzi z toru...
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Zdrówka :) bezobjawowo, czy czujesz jakieś symptomy?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Raczej nie ma takiej możliwości, mi padł led w klapie i nie było info żadnego.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
nie będzie "sprawdzał" żarówek impulsem sygnałowym, więc błędu nie będzie, ani mrugania - to sie tyczy wszystkich ledów w samochodzie
-
F30 318d WBA8C31080A151976
Triczaj odpowiedział(a) na flyerlsk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo znaczy ręczna klima, to że nie ma cyfrowego wyświetlenia temp stąd bierzesz pojecie ręczna ? Obydwa to klimatroniki, tamte są po prostu dwustrefowe z innym wyświetlaczem, ten jest jedno. Ręczną klimę może masz w 20 letnim fiacie z opcją ciepło-zimno.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Kojarzy ktoś czy jest opcja wyłączenia monitorowania świateł wstecznego ? Wrzuciłem żarówki ledowe i od czasu do czasu mrugnie Edit: ogarnięte
-
F30 340i Vaporr
Grubo 0-100 jakies zmiany? Dalej ją sprzedajesz, nie szkoda? ;)
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Stąd chyba wzięła się zła sława castrola, co chwila gdzieś ktoś podróbę sprzedaję a de facto sam olej nie jest zły.
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Masz jakies doswiadczenie miedzy shellem helixem am professional a ect 3 ? Według składu są takie same, cenowo zwykle pare zł na l droższy professional Na stronach shella pisze, że am professional to niby taki "premium" ect3, ale w różnych krajach różnie piszą - raz, że lepszy jest ect3 a raz ze professional.
-
BMW F31 325D 218KM/480Nm SportLine Individual Lublin
Te skóry chyba są najładniejsze ze wszystkich...Wszystkie fotele z f3x pasują do F30 ? Miałeś jakieś problemy? Mody ciekawe, jeszcze szyby przyciemnij i ciemny kolor felg :twisted:
-
Jakie felgi / opony do F3x
tu kolega z forum sprzedaje oryginalne fele m pakietowe ;) https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=370280
-
Jakie felgi / opony do F3x
jak chcesz 437* to jedynie repliki wchodzą w grę 8,5 + 9,5 albo 4 takie same bodajże 8,5
-
F30 340i Vaporr
na 437 to wrzuciłeś ?
-
Jakie felgi / opony do F3x
W f11 siedzą 245/45 na 9,5 w 19 i jest spoko Wcześniej kupiłem 8,5 9,5 33/37 et i założyłem 225/40 255/35 i było w porządku, pisałeś tam wcześniej że będzie ok i jest. Chce znaleźć coś pod m pak i pewnie znajdę takie same - 8,5 przód, tył 9,5 Naciąg jest delikatny, ale ciężko znaleźć 7,5 i 8,5 Co do mojego pytania, dużo osób taki "mix" sprzedaje i zastanawiam jak im się na tym jeździ... :roll:
-
Jakie felgi / opony do F3x
do usunięcia (podwójny post)
-
Jakie felgi / opony do F3x
felgi 19" 8,5 20 et - 4 takie same. Można założyć 225/40 255/35 ? Jak uważacie ? Sporo osób zakłada po 2 różne opony na 4 takie same felgi
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
po resecie robiles cos specjalnego? Jakas jazda specjalna czy cos ?