Treść opublikowana przez jacekkarasowski
-
Jak zabezpieczyc zderzak??? :(
z tego co pamietam zderzak jest montowany na gwiazdki albo imbusy wkrec srube i wiertarka ja rozwierc zeby zaden klucz nie pasowal.nikt go nie zdejmie.jak bedziesz potrzebowal zdjac zderzak to nakretka 13,spawarka i odkrecamy zlodziejstwo :mad2:
-
518 ciśnienie w silniku proszę o rade
daj sobie spokoj do konca zycia bedziesz jezdzic tym autem????
-
Kłótnia co lepsze ?
stara C klasa mercedesa to straszny klamot.... gnije w roznych miejscach i czesto ex taxi
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
moze zabrac i bez maszynki gdyz rozporzadzenie ministra transportu na temat przednich bocznych szyb podaje jedno-TECHNICOLOR sa tam tez jakies folie,ale to folie bezbarwne a jak fura ma orginalnie barwione szyby to i tak nic z tego
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
pan policjant o ktorym pisalem wczesniej pan s z bialogrdu pewnego dnia jak pajacowalem za duzo i sie wymadrzalem zabral mi dowod bez pokwitowania i tyle....i byla gruba afera jedno jest pewne,jak jest folia mna szybie i policjant sie uprze to i tak bedzie na jego .gdyz jest na prawie
-
E- 39 520 td
wcale wszyscy tak nie maja :duh: jesli cos stuka, to znaczy, ze gdzies sa luzy i nalezy to naprawic - oprocz komfortu od tego zalezy rowniez bezpieczenstwo. chodzi o stuki blachy -oslony tarczy hamulcowej-uzyj funkcji szukaj
-
Myśle na zakupem E39 ale ...
dzisiaj ogladalem passata z 2003 roku co moj kolega kupil okazyjnie za 28 tys w dizlu.... po dokladnych ogledzinach ten sliczny srebrny passat okazal sie ex taxi a sliczna tapicerka to "skora z plastikowej krowy" uwielbiam takie akcje...
-
E- 39 520 td
ja bym zostawil i nie kombinowal.ogolnie jestem przeciwnikiem kombinacji.autem sie jezdzi,dba o nie,oszczedza na inne i kupuje lepsze krecic to mozna 3,0 d
-
Moja perełka na sprzedaż BMW 740iA 2000r beżowa!!!
normalny przebieg przeciez gosc mial auto zeby jezdzic a nie sie na nie patrzec
-
Myśle na zakupem E39 ale ...
jezdzilem a6 2,5 tdi i przy dobrym serwisie i odpowiednim traktowaniu jest to bezawaryjna i dobra jednostka problemy sa z rozrzademi pompa, ale jak zrobi sie to raz a porzdnie to jest luz nie ma sie co dziwic za a6 czy bmw e39 sa awaryjne,jesli na granicy z niemcami ma miejsce cud!!! przebiegi w dizlach z 400 tysiecy zamieniaja sie w 140!! a potem sa dramaty za dobre bmw trzeba dobrze zaplacic. nie ma okazji
-
Myśle na zakupem E39 ale ...
zawieszenie to tez kwestia tego czy chociaz troche w ramach zdrowego rozsadku uwazamy na dziury jeden dobije wahacze po miesiacu,innemu starcza na dwa lata!!! technika i styl jazdy panowie. oraz jakie czesci uzywamy.. jak kupuje sie bmw e39 a potem wahacze z tajwanu po 100 zl,to nie ma sie co dziwic ze robi sie zawieszenie co 3 miesiace!! apotem wlasciciel tajwanskiego bmw napisze-awaryjne!!
-
Myśle na zakupem E39 ale ...
najlepsze sa te rozmowy ile pali komu auto.. sa to rozmowy o niczym!!!! moje poprzednie auto a4 1,8 t palilo mi okolo 10,5 po miescie. a nowemu wlascicielowi pali 18 litrow..... na spalanie ma zatem glownie wplyw wlasciciel a nie auto....
-
E- 39 520 td
ja mam takie bmw 2,0 d e39 supersprawa... jezdze i sie nic nie dzieje-chlodnica mzaczynala sie pocic ale jej przeszlo... cos stuka w przednim zawieszeniu,ale z tego co widze to wszyscy tak maja... poza tym nic sie nie dzieje leje paliwo i jade jak dla mnie tp idealne auto,gdyz ja glownie jezdze po miescie a n trasie nie przekraczam zbyt mocno dopuszczalnych predkosci ze swojej strony polecam e39 2,0 d
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
wczessniej jak mieszkalem w koszalinie to przez 10 lat nikt sie o to nie przyczepil nigdy,jezdzilem tu i tam i tez byl luz..... tylko w tym bialogardzie jest jakis łeb...
-
po odkręceniu korka wlewu paliwa wsysa powietrze
mialem tak kiedys w mercedesie 124 coupe... naprawa sprowadzila sie do sprzedazy :norty:
-
utrata plynu wspomagania
idzie w gumy na drazkach zapelni je,gumka peknie i bedzie plama
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
z tego co sie zorientowalem nawet niektore folie antywlamaniowe bezbarwne nie lapia sie na normy pochlaniania swiatla
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
Naruszenie pkt. 4, rozdz. I Regulaminu BKP. :evil: przepraszam
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
dlatego najlepiej piecowo,jest konkretny certyfikat z technicoloru i wszyscy moga pocalowac w .... zaciemnianie folia to juz niemodne-bynajmniej ja tak uwazam..
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
a kto przy zdrowych zmyslach przyciemnia szyby na przodzie? chyba mozna sie domyslic ze chodzi o przednie boczne szyby w pojezdzie!!!!! a poza tym jakiej bys nie mial folii na przednich bocznych to i tak zabieraja.... nawet ta folia 20 procent nie przejdzie jak zbadaja przepuszczalnosc maszynka
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
poza tym jak masz zaciemniony przod to trzepanie przez policje ma sie jak w banku... jak mieszkalem w koszalinie to nikt sie nie czepial tego. w kolobrzegu ponoc z tym jest spokoj.
-
Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?
nie wiem jak u was,ale u mnie w bialogardzie za ciemne przednie boczne szyby w pojezdzie ma sie przej..... Policja gania okrutnie,ale najgorszy jest jeden pan,naczelnik sekcji kryminalnej pan S.... wczesniejszym autem A4 nie moglem nawet za brame firmy wyjechac-wszstkie szyby ciemne. mojemu znajomemu co ma BMW e34,zabieral za ciemne boczne przednie szyby 14 razy dowod rejestracyjny,az sie chlopakowi znudzilo i zdarl folie z szyb...
-
automat czy manual
autpmat zdecydowanie.szczegolnie fajna rzecz w miescie.
-
W przednim zawieszeniu coś "brzęczy",dzwoni.
musze to sprawdzic,bo u mnie tez lewy przod
-
Przekładnia kierownicza (regulacja) E-39 pomóżcie
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=57357&highlight=