Treść opublikowana przez miodek89
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Jakiego papieru ściernego użyć przed malowaniem plastików? 360 i jeszcze jakiś ? Podpowie ktoś?
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Niestety na ta chwile inpy nie posiadam..
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A czy odczyt prędkości z czujników ABS będzie możliwy?
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Panowie przy prędkości koło 60 a później koło 100-110 słychać takie buczenie szum. Łożysko pada czy dyfer? Film:
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Niestety jeszcze nie ogarnąłem tematu
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A może to być od zbyt wysokiego napięcia w aucie? W tamtym roku przed świętami jak miałem jeszcze stary akumulator to na chwilę wyłączała się nawigacja oraz kontrolka ABS się włączała .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ale to chyba by się zaświeciła ta kontrolka trójkąt że strzałka a nie napis DTC? I jechałem koło 80km/h droga bez śniegu normalna. Dziwne, żeby koło jakieś zlapalao
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Tylko takie błędy pokazuje,że mam w aucie.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Panowie dzisiaj jadąc autem na sekundę zapaliła się sama kontrolka DTC i było odczuwalne szarpnięcie auta (ułamek sekundy tyle co się zapaliła kontrolka) i sama zgasła . Podłączyłem apke i wyskoczyły dwa takie błędy. Ma to jakiś wpływ na to?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Na włączonym zapłonie. Niestety brak odpowiedzi
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Mam ten sam problem kolego.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Nie ale dla samego siebie chce wiedzieć czy wszystko jest dobrze ;-)
-
Korekcja wtrysków
Liquli moly jest tańszy ;-) więc jak też dobry to wybiorę tańszy produkt ;-)
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Sprawdza się na rozgrzanym silniku ?a powyżej 1 to już źle rozumiem?
-
Korekcja wtrysków
Lepszy od Liqui Moly?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Jakie wartości w zakładce wtryskiwacze powinny być ? Po czym poznać, że coś jest z nimi nie tak?
-
piszczy pasek przy starcie
Panowie auto stało kilka dni nie ruszane. Dzisiaj ordy odpalaniu było słychać delikatne piski paska. Możliwe, że od tego że nie jeździł samochód?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
A akumulator w jakim jest stanie?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Tylko myślałem że miesięczny akumulator powinien mieć więcej V..
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki ;-) przy ile V akumulator będzie słaby lub do wymiany?
-
[E90/1] Kasowanie Inspekcji
Panowie czy można ustawić sobie datę serwisu oleju w aucie? Zrobiłem reset po wymianie oleju i znowu rok do przodu mi poszedł. Teraz pokazuje na 2021. A chciałabym żeby na 2019 pokazywał na komputerze. Bo jak w sierpniu będę znowu wymieniał olej i zrobię reset to znowu wskoczy już na 2022 rok....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Najlepiej sprawdź sobie na wylaczonym silniku w ukrytym menu lub w apce po kilku godzinach postoju ile ma v. Powinien mieć powyżej 12, tym bym się najbardziej sugerował. Mój akumulator jak był już słaby, m. in. komp pokazywał to raz na jakiś czas na liczniku stosowną ikonka to miał 11,5-11.7 Sprawdziłem po nocy akumulator. Nie wiem czy dobrze bo jak otworzyłem auto to od razu miernik pod maskę i pokazało 12.35V
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja też mam w miarę nowy od listopada Więc trochę mało moim zdaniem pokazuje stan naładowania u nas. Dziwne trochę, chyba że tak ma być
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ale Wy macie już jakiś czas akumulator. A ja niecały miesiąc nowy kupiony i tylko 55%....
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U mnie ten stopień naładowania może być od tego że auto stało parę dni bez użytkowania? Tylko 5%? A jakie pokazuje Ci napięcie. Masz kleme IBS?