Treść opublikowana przez zbigniewst
-
[e34] akumulator...
nie patrz na instrukcje...mam stary org. w piwnicy 61Ah po drugie posluchaj starego elektr. :norty: robisz dlugie trasy zapewne dlatego ci trzymal :mrgreen: i codziennie :doh:
-
[e34] akumulator...
za maly masz aku. 65 Ah powinien byc :mrgreen:
-
dziwny dzwiek w przednim kole
ja bym tylko odciagnal :roll:
-
dziwny dzwiek w przednim kole
buczy/chuczy co za roznica :norty:
- kluczyki
-
pompa cieczy chłodzacej.
sprawdz tu...http://bmwfans.info/original/ :P
-
gdzie złącze???? kompa???
pod kierownica od 2000r. :P
-
katalog czesci
chcesz miec klopoty :?: zobacz to...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65158&highlight=zmiana+licznika. :twisted:
-
dziwny dzwiek w przednim kole
jak by bylo lozysko to by buczalo :mrgreen:
-
Jak zmienic jezyk w navigacji w E39 ??
moze to ci pomoze....http://www.bmwtips.com/tipsntricks/tips_pages/navservicemode.htm. na PL nie ma :mrgreen:
-
Nie odpala...
i nie nowy aku.. :mrgreen: czepiacie sie :P ;) czekam na dawce i ide zobaczyc... lepiej zeby to bylo to :D nie widzisz kto napisal pytanie :?:
-
Telefon
w duzej karcie podklejasz mala i wszystko ok :cool2: Ja posiadam miejsce na telefon w podłokietniku i telefon. Jeśli możesz mi wytłumaczyć co mam zrobić i gdzie włożyć tą dużą kartę poczytaj od poczatku :cool2: caly temat :mrgreen:
-
Telefon
W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu. Pozdrawiam :) Ja mam z 97r słuchawkę w podłokietniku i udało się ustawić język polski, menu trochę skomplikowane ale oryginalna instrukcja pomogła :D AUTO BYŁO KUPIONE W NIEMCZECH Ale mam za to inny problem - chodzi mi tylko stara karta z Tak Taka - inne próbowalem jednak nie działały (komunikat sprawdź kartę). Czy ktoś spotkał się z takim problemem ? moze masz cos zle ustawione w telefonie... :norty:
-
Nie odpala...
radio bierze bardzo duzo...lampki sie palily..wszystko robi swoje...i nie nowy aku.. :mrgreen:
-
Nie odpala...
kolejnosc nie ma znaczenia...tylko + do + - do - :mrgreen:
- Nie odpala...
-
Nie odpala...
jedno i drugie....to co zaznaczylem :mrgreen: kto pyta ten nie bladzi :norty:
-
Telefon
w duzej karcie podklejasz mala i wszystko ok :cool2:
-
Telefon
mozesz kupic....org.simloka nie maja :norty:
-
Telefon
W tych najstarszych modelach - ja mam auto i tel. w nim z 1996 roku - na pewno nie ma takiej możliwości... może była w autach z polskiej sieci dealerskiej, ale tego już nie wiem, ja auto ściagałem z Rajchu. Pozdrawiam :) mozna ustawic PL to jest na karcie :mrgreen:
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
za stary motor...http://bmwfans.info/original/E36/Lim/316i-M40/ECE/L/M/1991/10/mg-11/ :jawdrop:
-
Nie odpala...
lepiej naladuj..bo samym jezdzieniem nie naladuje sie dobrze :mrgreen:
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
:norty:
- Nie odpala...
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
sprawdz sobie tu...http://bmwfans.info/original/ :norty: