Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. jak masz smykalke i kanal to zrobisz sam ewntualnie drugi do pomocy :cool2:
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E46
    maska z serwisu bmw po reklamacji lusterko poznan lampa tylnia poznan dzwi tylko lekko przetarte :cool2:
  3. zbigniewst opublikował(a) temat w E46
    Witam podaje temat aut powypadkowych co myslicie o tym bmw po wypadku czy warto kupic 2000 r 133 tys. przebiegu 320 d 160 KM http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/061e6e6393a37c46.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08dc790c8def25f2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3c716d23e8fd57e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b319ffe0f47b7a01.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f4c4558695d6e28.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1165312685a7dee5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59f730b141e9579f.html
  4. Witam srawdz czy dobra masa - :nienie:
  5. Witam nr 4 wachacz dolny lewy nr 5 tuleja wachacza dolnego http://bmwfans.info/original/
  6. ten pierwszy post poprawiony pomoglo :reading2:
  7. zobacz jeszcze tu http://www.maxbimmer.pl/
  8. Witam zobacz tu http://www.elektronikasamochodowa.com/
  9. zbigniewst odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E46
    Witam ja tez mam sportowe zawieszenie e-46 320d 2000r 160 kM http://images13.fotosik.pl/96/04466f529538ee94m.jpg
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na szsemla temat w E46
    Witam w e46 mozna wymienic swoznie krotki i dlugi po co zaraz caly wachacz chyba ze jest krzywy :cool2:
  11. witam . spotkalem sie z takim czyms u kolegi ze na wolnych palil na 6 a na wyzszych obr. na 12 okazalo sie ze steruje tym komp. i tak ma byc bo poco na swiatlach ma palic 12 garow :cool2:
  12. zbigniewst odpowiedział(a) na mistszu1 temat w E39
    piszesz ze ma 110 ah to musisz ladowac 11A przez 10 godzin co najmiej a ladujesz miejszym pradem to musisz przeliczyc nie wiem jaki masz prostownik ile ma pradu ladowania :cry2:
  13. zbigniewst odpowiedział(a) na GaMar temat w E34
    witam . lozyska SKF sa tez dobre , Meyla tez ja mam inne czesci z Meyla i sobie chwale bo dobre i cena wzgledna a propo lozysk to kiedys polskie byly lepsze jak przechwalone zachodnie , mam doswiadczenie w tej sprawie :cool2:
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na mistszu1 temat w E39
    najpierw go dobrze naladuj bo jak stal dlugo to moze byc slaby a sam alternator nie naladuje go dobrze , alternator tylko uzupelnia :cool2:
  15. witam . jezdze na oponach z tkzw. dalekiego wschodu i nie mam nic do zarzucenia tym oponom , przywiozlem auto z niemiec i tez byly koreanskie a propo , w Polsce sa tez firmy oponiarskie i nie tylko zachodnie :jawdrop:
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na mistszu1 temat w E39
    witam. wkladaj ten mocniejszy nic sie nie stanie tylko przed wlozeniem pozadnie go naladuj , liczy sie napiecie a ty w ostatnim poscie piszesz o pradzie rozruchowym , tak jak pisali koledzy bedzie lepiej odpalal szczegolnie zima :roll:
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na Mehow temat w E32
    Witam. piszecie ze jak wlaczycie to moc w silniku , jest to normalne zjawisko bo sprezarka potrzebuje mocy by pompowac czynnik tak jak w sprezarce powietrza jest silnik elektryczny czy inny , bylo to w szkole podstawowej na fizyce y :naughty:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na Stelmacher temat w E36
    jedz do tych swoich mechanikow i niech ci wszystko posprawdzaja bo w innym poscie piszesz ze ci sknocili abs a teraz reczny , co to za czwarugi :mad2:
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na tito11 temat w E46
    Witam czemu straszysz ludzi beemkami ze starych rocznikow przecierz on chce kupic bmw 320 d po lifcie , wedlug tego opisu to nik by nie kupil beemki tak straszysz a sam taka jezdzisz :nienie:
  20. sprawdz zbieznosc bo przy tylnim napedze powinno rozbieznosc tzn. leciutko powinno zbierac od zewnatrz
  21. wiem co pisza na stronie Castrola , kliknij na moja Beemke i zobacz gdzie ona chodzila :oops:
  22. Witam ja mam zalany Castrol magnetic 5w40
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    Witam. lusterka same sie wylaczaja masz w opisie obojetnie jak podlaczysz zalezy od temperatury :oops:
  24. Witam. Wlej 1 lub 2 litry oleju Mixol i dopelniaj oleju napedowego po kazdym przebiegu. Olej dla tego bo benzyna jest bardzo sucha, nie jezdzij na maxa tylko delikatnie dopuki nie wypalisz. Ja tak zrobilem z Passatem tak mi poradzil kolega mechanik i nic sie nie stalo, tylko dolej olej Mixol on sie miesza z paliwem.
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na n0nam3 temat w E36
    Witam w aso kupisz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.