Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Scieranie sie opon od wewnatrz...
jak masz smykalke i kanal to zrobisz sam ewntualnie drugi do pomocy :cool2:
-
uszkodzone bmw
maska z serwisu bmw po reklamacji lusterko poznan lampa tylnia poznan dzwi tylko lekko przetarte :cool2:
-
uszkodzone bmw
Witam podaje temat aut powypadkowych co myslicie o tym bmw po wypadku czy warto kupic 2000 r 133 tys. przebiegu 320 d 160 KM http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/061e6e6393a37c46.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08dc790c8def25f2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3c716d23e8fd57e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b319ffe0f47b7a01.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f4c4558695d6e28.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1165312685a7dee5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59f730b141e9579f.html
-
Ringi Depo - czasem nie świecą w prawym reflektorze
Witam srawdz czy dobra masa - :nienie:
-
Pomoc w tłumaczeniu nazw części zawieszenia
Witam nr 4 wachacz dolny lewy nr 5 tuleja wachacza dolnego http://bmwfans.info/original/
-
e46 320d testy w zegarach- lewy przycisk
ten pierwszy post poprawiony pomoglo :reading2:
-
e46 320d testy w zegarach- lewy przycisk
zobacz jeszcze tu http://www.maxbimmer.pl/
-
e46 320d testy w zegarach- lewy przycisk
Witam zobacz tu http://www.elektronikasamochodowa.com/
-
Zawieszenie PORADA
Witam ja tez mam sportowe zawieszenie e-46 320d 2000r 160 kM http://images13.fotosik.pl/96/04466f529538ee94m.jpg
-
wahacze e46
Witam w e46 mozna wymienic swoznie krotki i dlugi po co zaraz caly wachacz chyba ze jest krzywy :cool2:
-
Na wolnych pali na 6 cyl. pow 1000 rpm już na 12
witam . spotkalem sie z takim czyms u kolegi ze na wolnych palil na 6 a na wyzszych obr. na 12 okazalo sie ze steruje tym komp. i tak ma byc bo poco na swiatlach ma palic 12 garow :cool2:
-
Jaki akumulator?
piszesz ze ma 110 ah to musisz ladowac 11A przez 10 godzin co najmiej a ladujesz miejszym pradem to musisz przeliczyc nie wiem jaki masz prostownik ile ma pradu ladowania :cry2:
-
wyjące łożysko/piasta
witam . lozyska SKF sa tez dobre , Meyla tez ja mam inne czesci z Meyla i sobie chwale bo dobre i cena wzgledna a propo lozysk to kiedys polskie byly lepsze jak przechwalone zachodnie , mam doswiadczenie w tej sprawie :cool2:
-
Jaki akumulator?
najpierw go dobrze naladuj bo jak stal dlugo to moze byc slaby a sam alternator nie naladuje go dobrze , alternator tylko uzupelnia :cool2:
-
tanie opony 235/45 r17...czy ktos jezdzil na takich??
witam . jezdze na oponach z tkzw. dalekiego wschodu i nie mam nic do zarzucenia tym oponom , przywiozlem auto z niemiec i tez byly koreanskie a propo , w Polsce sa tez firmy oponiarskie i nie tylko zachodnie :jawdrop:
-
Jaki akumulator?
witam. wkladaj ten mocniejszy nic sie nie stanie tylko przed wlozeniem pozadnie go naladuj , liczy sie napiecie a ty w ostatnim poscie piszesz o pradzie rozruchowym , tak jak pisali koledzy bedzie lepiej odpalal szczegolnie zima :roll:
-
klima a moc silnika
Witam. piszecie ze jak wlaczycie to moc w silniku , jest to normalne zjawisko bo sprezarka potrzebuje mocy by pompowac czynnik tak jak w sprezarce powietrza jest silnik elektryczny czy inny , bylo to w szkole podstawowej na fizyce y :naughty:
-
Reczny wcale nie trzyma
jedz do tych swoich mechanikow i niech ci wszystko posprawdzaja bo w innym poscie piszesz ze ci sknocili abs a teraz reczny , co to za czwarugi :mad2:
-
320d
Witam czemu straszysz ludzi beemkami ze starych rocznikow przecierz on chce kupic bmw 320 d po lifcie , wedlug tego opisu to nik by nie kupil beemki tak straszysz a sam taka jezdzisz :nienie:
-
Scieranie sie opon od wewnatrz...
sprawdz zbieznosc bo przy tylnim napedze powinno rozbieznosc tzn. leciutko powinno zbierac od zewnatrz
-
320d jaki olej do tylniego mostu i jaki do silnika
wiem co pisza na stronie Castrola , kliknij na moja Beemke i zobacz gdzie ona chodzila :oops:
-
320d jaki olej do tylniego mostu i jaki do silnika
Witam ja mam zalany Castrol magnetic 5w40
-
podgrzewane lusterka
Witam. lusterka same sie wylaczaja masz w opisie obojetnie jak podlaczysz zalezy od temperatury :oops:
-
Zalałem benzynę do 320D ... co robić ?
Witam. Wlej 1 lub 2 litry oleju Mixol i dopelniaj oleju napedowego po kazdym przebiegu. Olej dla tego bo benzyna jest bardzo sucha, nie jezdzij na maxa tylko delikatnie dopuki nie wypalisz. Ja tak zrobilem z Passatem tak mi poradzil kolega mechanik i nic sie nie stalo, tylko dolej olej Mixol on sie miesza z paliwem.
- Zgubiony kluczyk.