Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na warez-gg temat w E46
    ladowanie w bagazniku jest niebespieczne dlatego sa zaciski pod maska /rozruch na kable tez lepiej pod maska niz w bagazniku/..
  2. Witam wyciagnij przedni kierunek i tam bedzie widac czy masz kable / od spodu nic nie zobaczysz/...
  3. zbigniewst odpowiedział(a) na susel temat w E46
    moj nie jest po wypadku ogladalem tu http://bmwfans.info/original/ i wychodzi ze jak jest wisko to nie ma zaluzji a jak elektryczny to jest zaluzja :!: ja mam wisko... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/18792_p.pnghttp://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47/ECE/L/N/2000/10/mg-11/ill-11_2329/ popatrz na adres ...E-46 320d-M47
  4. nikt nie jezdzi takimy beebkami nikt nie moze pomoc :?:
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na susel temat w E46
    Witam szukaj na forum bylo tego duzo opisywane / ja czyscilem zaworki ale nie byly tak mocno zabrudzone/ mam e-46 z 2000r i jeszcze jedno czy wszyskie maja zaluzje bo ja nie widze nic takiego co jest pokazane na zdjeciu :?:
  6. moze drugi ci swieci bo sa dwa /jeden z przodu drugi ztylu po przeciwnej stronie.....
  7. sprawdz poziom plynu chamulcowego lub polaczenia..
  8. witam dolaczam sie do tematu / czy mozna k-750i zgrac w e-46 2000r./
  9. mozna zrobic na kompa...
  10. moze ta ktos ogladal,co powiecie o tej beemce prosze o opinie....http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3475762
  11. moze to wina podswietlenia / zobacz czy jak jest ciemno cos widac /
  12. zbigniewst odpowiedział(a) na .chudy. temat w E34
    witam a chlodzi ta klima :?:
  13. Witam znajomy chce kupic bmw E-39 525 w dislu co sadzicie o tym , moze ktos ogladal :?: http://allegro.pl/show_item.php?item=251016785
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na bucho1504 temat w E46
    wachacz 500zl :?: chyba lewy + prawy skad wy te ceny bierzecie ,chyba z serwisu :?:
  15. biernus /jezdzij na dobrym paliwie a ni od byle kogo a propo wszedzie zdazaja sie zle paliwa /a co do regenowanych pomp w firmach niby z alegro jak sie bedzie jezdzilo na zlym paliwie to i Boshs nie pomorze a za jedna z Bossha regenowana mam 2 z innego zakladu a sterownik pompy nie zawsze zepsuty tylko inne podzespoly sie zuzywaja.. :nienie:..nie wiem czemu tylko chwalicie zachodnie firmy , na zachodzie tez robia buble .....
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na peterson temat w E46
    witam a jakie masz opony/rozmiar/ :?:
  17. firma Boshs nie daje gwarancji na pompe po regeneracji :?: / co ma paliwo do tego przeciez sa filtry itd./ to gwarancji na nowy samochod tez by nikt nie dawal bo jest zle paliwo, to mam wydac 4000 tys.bez gwarancji :?: co to za firma :?:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na warez-gg temat w E46
    w komorze silnika jest specjalny /+/ taki osloniety plastikiem przy prawym kielichu i tak samo /-/ tylko nie osloniety.. :cool2:
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na stefan temat w E32
    ma racje ..
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na warez-gg temat w E46
    mozesz ladowac w komorze silnika bez wyjmowania aku... :cool2:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na poul35 temat w E36
    jak tyle robiles to moze byc cos z tylnia poloska moze krzywa :?: tak przypuszczam / wez podnies jedna strone i wlacz bieg tylko przod zabespiecz / powinno byc 2 osoby pozniej druga strona moze bedzie cos widac jakies bicie...
  22. jak daja faktury i gwarancje na pismie to ja bym bral za Boscha placisz za nazwe a i w Posce dobrze robia wogole teraz jak maja z czego robic to nie jest to co za komuny...
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    mam uprawnienia chlodnicze i niejedna klime napelnialem i naprawialem dodatkowo jestem elektrykiem ze 40 letnim stazem...moje chbby to motoryzacja interesuje sie tym..
  24. witam nowa pompa w niemczech kosztuje 1100 euro+podatek dlatego uwazam ze regenowana z Boscha troche droga przeciez wszyskiego nie wymieniaja...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.