Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. Witam.To wina pustego aku. :oops:
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na marcinjuve temat w E36
    Raczej nie. :roll:
  3. zbigniewst odpowiedział(a) na SebaBMW temat w E34
    Witam.Pytac o wymiane lozyska sprzegla sprezarki,a jesli chodzi o cene robocizny to nie wiem,cena lozyska podalem w przyblizeniu po sprawdzeniu w serwisie sprezarek,ale to nie musi byc z serwisu. :roll:
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na tito11 temat w E46
    Witam.Ja sprowadzilem juz cipem,sportowe zawieszenie,chodzila w serwisie BMW :)
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na SebaBMW temat w E34
    Witam.Tu nie chodzi o cala sprezarke tylko o lozysko elekromagnesu,to mozna zrobic na zalozonej sprezarce.Za 500zl.kupisz cala.Lozysko kosztuje od 60-120zl w zaleznosci od firmy i wielkosci,nie musi byc orginal. :P
  6. zbigniewst odpowiedział(a) na SebaBMW temat w E34
    Witam.Trzeba wymienic lozysko sprzegla od sprezarki klimy. :oops:
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na tito11 temat w E46
    Witam.Mam taka jest bardzo dobra+cip=160KM :)
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na Bombus temat w E46
    Witam.Co do szyby to jest wlacznik winny,on przelacza +,- to jest obroty lewo-prawo. :oops:
  9. zbigniewst odpowiedział(a) na KESS temat w E46
    Witam.Ja mam 205x55x16 i wszysko jest ok.225 to za szerokie jak na nasze drogi. :P
  10. Witam.Klimy nie warto dokladac,za duze koszty. :evil:
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    witam.ja mam swoznie wachacza i klocki hamulcowe z tej firmy,na razie sprawdzaja sie bardzo dobrze i cena konkurecyjna :D
  12. elektrykiem tez jestem ,a jak juz to sie nazywa czynnik chlodniczy :oops:
  13. witam.jak nie wiesz co to jest r-134 to nie podejmuj tematu.w chlodnictwie pracuje od 30lat. freon to jest potoczna nazwa a 134 to jest mieszanina roznych gazow i odkrycia nie zrobiles ze freon jest zabroniony. :twisted:
  14. witam.ja bym pojechal do serwisu i dal zrobic to co opisuja wyzej tzn.wymienil plyn na nowy.wserwisie wpuszcza odpowiednia ilosc i bedzie dalej chlodzila.ktos pisze o jakims kicie a skad on wie ile brakuje czynnika at to jest bardzo wazne bo mozna przeladowac uklad i uszkodzic sprezarke.freon ma prawo ulotnic sie w ciagu roku 100-250g chociaz uklad jest szczelny nie bede sie rozpisywal sie dlaczego. :)
  15. pisalem ze wszysko jest ok. :oops:
  16. witam.to jest normalny stan u mnie jest to samo.sprerzarka bedzie caly czas chodzila jak wlaczysz na maksa,a tak wylacza ja czujnik temperatury.wszystko jest ok. :)
  17. witam.to radio to kradzione czy nie potrafisz czytac porade :twisted:
  18. wyciagnij pompe i zobacz czy ciognie od dolu czy nie jest urwana,czesto po wypadku tak sie zdarza,pompa wtryskowa nie ma nic wspolnego a co do drugiego tematu to sie zacina czujnik paliwa :(
  19. jedz do serwisu bo kod jest w komputerze na stale ja rozlaczalem aku kilka razy i nic sie nie dzialo.bylo wszysko ok.
  20. nie wiem czy jest ale sprawdz na + klemie,musza dwa kable odchodzic od klemy,jeden idzie komputera a drugi na rozrusznik i ten moze miec wylacznik,sprawdz czy oba przy zapalaniu maja to samo napiecie :evil:
  21. bujdy opowiadacie otylnim naprdzie a ten co pisal na temat wypadku i tego co wymienil w samochodzie to musiala byc niezla ruina :lol:
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na kesek temat w E36
    moze byc napinacz od klimy lub lozysko od elektomagnesu a nie jakies tam buczenie zglosnikow,wyraznie piszesz ze zanika po wlaczeniu sprezarki, nie wiem co ma sprezarka wspulnego zglosnikami,niekturzy pisza glupoty :twisted:
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na BarteqMW temat w E39
    nie wiem o co wy sie wogule klucicie,sprawdzilem dwie czolowe firmy tj.castrol i mobil i sie okazalo ze obie co innego polecaja tzn.jedna 5w-40 a druga 0w-30 lub 40 chodzi o te same silniki ja uwazam ze jeden czy drugi jest dobry
  24. jak jest czujnik zewnetrzzny padniety to klima bedzie nieprawidlowo chodzic,bo np.przy -30 po co ma chodzic skoro wystarczy wpuscic zimno z zewnacz
  25. sprawdz filtr kabinowy moze byc zapchany

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.