Treść opublikowana przez zbigniewst
-
E34 Problem!!! CZERWONY WYKRZYKNIK W KÓŁECZKU ŚWIECI!!!
Witam.To wina pustego aku. :oops:
-
koszty robocizny
Raczej nie. :roll:
-
Rolka hałasuje co to jest?
Witam.Pytac o wymiane lozyska sprzegla sprezarki,a jesli chodzi o cene robocizny to nie wiem,cena lozyska podalem w przyblizeniu po sprawdzeniu w serwisie sprezarek,ale to nie musi byc z serwisu. :roll:
-
320d z 2000r
Witam.Ja sprowadzilem juz cipem,sportowe zawieszenie,chodzila w serwisie BMW :)
-
Rolka hałasuje co to jest?
Witam.Tu nie chodzi o cala sprezarke tylko o lozysko elekromagnesu,to mozna zrobic na zalozonej sprezarce.Za 500zl.kupisz cala.Lozysko kosztuje od 60-120zl w zaleznosci od firmy i wielkosci,nie musi byc orginal. :P
-
Rolka hałasuje co to jest?
Witam.Trzeba wymienic lozysko sprzegla od sprezarki klimy. :oops:
-
320d z 2000r
Witam.Mam taka jest bardzo dobra+cip=160KM :)
-
kontrolka / szyba / zarowki
Witam.Co do szyby to jest wlacznik winny,on przelacza +,- to jest obroty lewo-prawo. :oops:
-
Koleiny na drodze
Witam.Ja mam 205x55x16 i wszysko jest ok.225 to za szerokie jak na nasze drogi. :P
-
Czy ktoś zna może te Beemki?
Witam.Klimy nie warto dokladac,za duze koszty. :evil:
-
firma melye
witam.ja mam swoznie wachacza i klocki hamulcowe z tej firmy,na razie sprawdzaja sie bardzo dobrze i cena konkurecyjna :D
-
Klimatyzacja - szukam specjalisty w Zachodniopomorskim
elektrykiem tez jestem ,a jak juz to sie nazywa czynnik chlodniczy :oops:
-
Klimatyzacja - szukam specjalisty w Zachodniopomorskim
witam.jak nie wiesz co to jest r-134 to nie podejmuj tematu.w chlodnictwie pracuje od 30lat. freon to jest potoczna nazwa a 134 to jest mieszanina roznych gazow i odkrycia nie zrobiles ze freon jest zabroniony. :twisted:
-
Klimatyzacja - szukam specjalisty w Zachodniopomorskim
witam.ja bym pojechal do serwisu i dal zrobic to co opisuja wyzej tzn.wymienil plyn na nowy.wserwisie wpuszcza odpowiednia ilosc i bedzie dalej chlodzila.ktos pisze o jakims kicie a skad on wie ile brakuje czynnika at to jest bardzo wazne bo mozna przeladowac uklad i uszkodzic sprezarke.freon ma prawo ulotnic sie w ciagu roku 100-250g chociaz uklad jest szczelny nie bede sie rozpisywal sie dlaczego. :)
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
pisalem ze wszysko jest ok. :oops:
-
climatronic , włąncza i wyłąncza sprężarke ?? problem ??
witam.to jest normalny stan u mnie jest to samo.sprerzarka bedzie caly czas chodzila jak wlaczysz na maksa,a tak wylacza ja czujnik temperatury.wszystko jest ok. :)
-
Potrzebny jest mi kod do radia business do e46
witam.to radio to kradzione czy nie potrafisz czytac porade :twisted:
-
[E34] problem ze wskaznikiem poziomu paliwa i iloscia paliwa
wyciagnij pompe i zobacz czy ciognie od dolu czy nie jest urwana,czesto po wypadku tak sie zdarza,pompa wtryskowa nie ma nic wspolnego a co do drugiego tematu to sie zacina czujnik paliwa :(
-
Potrzebny jest mi kod do radia business do e46
jedz do serwisu bo kod jest w komputerze na stale ja rozlaczalem aku kilka razy i nic sie nie dzialo.bylo wszysko ok.
-
wyłącznik bezwładnościowy/czujnik uderzeniowy ?
nie wiem czy jest ale sprawdz na + klemie,musza dwa kable odchodzic od klemy,jeden idzie komputera a drugi na rozrusznik i ten moze miec wylacznik,sprawdz czy oba przy zapalaniu maja to samo napiecie :evil:
-
PRAWIE ŚMIERC W E36 - WNIOSKI
bujdy opowiadacie otylnim naprdzie a ten co pisal na temat wypadku i tego co wymienil w samochodzie to musiala byc niezla ruina :lol:
-
Świst jak z turbo w benzynie.
moze byc napinacz od klimy lub lozysko od elektomagnesu a nie jakies tam buczenie zglosnikow,wyraznie piszesz ze zanika po wlaczeniu sprezarki, nie wiem co ma sprezarka wspulnego zglosnikami,niekturzy pisza glupoty :twisted:
-
Dolewanie oleju
nie wiem o co wy sie wogule klucicie,sprawdzilem dwie czolowe firmy tj.castrol i mobil i sie okazalo ze obie co innego polecaja tzn.jedna 5w-40 a druga 0w-30 lub 40 chodzi o te same silniki ja uwazam ze jeden czy drugi jest dobry
-
Wyłączająca się sprężarka klimy
jak jest czujnik zewnetrzzny padniety to klima bedzie nieprawidlowo chodzic,bo np.przy -30 po co ma chodzic skoro wystarczy wpuscic zimno z zewnacz
-
klimatyzacja - sprężarka :/
sprawdz filtr kabinowy moze byc zapchany