Treść opublikowana przez zbigniewst
-
zestrojenie pilota centralnego zamka
...szukaj na forum bylo tego duzo....
-
benzyna do diesla(masakra)
jak wylales wszystko to wszysko ok zima sie dolewa benzyny....
-
Technika jazdy samochodem :)
witam..co do nr. 4 nie masz racji przegazowki sie nie robi tylko w zaleznosci od szybkosci wrzuca sie nizszy bieg zeby samochod szybciej pociagnol by wyprzedzanie bylo jak najkrotsze nr.5 z gorki sie nie jedzie na luzie bo jak ci padna hamulce to bedzie ci trudno wrzucic bieg..
-
Woda leci z układu wydechowego
...do szkoly nie chodziles czy co.. :?: roznica temperatur i sie skrapla woda.. :mad2:
-
Test zegarów tylko do 130
....zobacz tu.http://www.trends.com.pl/ lub tu http://www.maxbimmer.pl/
-
Kierunkowskazy przednie
..witam wszyskon zalezy czy masz biale kierunki czy zolte jak zolte to kupujesz zwykle 21w , a jak biale podroby to kupujesz zolte z prowadzeniem normalnym jak orginaly zolte z przesunietymi prowadzeniem , wyciagasz migacz naciskajac zapadke przez specjalny otwor kolo migacza od gory..
-
czujnik zurzycia klockow hamulcowych e46
...nie wiem gdzie ty mieszkasz ale jak za dlugo czekasz zamow na alegro...
-
czujnik zurzycia klockow hamulcowych e46
..czujnik kosztuje 20-30 zl. nie musi byc z serwisu..
-
TEST ZEGARÓW - zadziałał :)
zobacz tu http://www.trends.com.pl/ http://www.maxbimmer.pl/artykuly/kasowanie-inspekcji-bmw.shtml http://www.elektronikasamochodowa.com/
-
200zł za nabicie klimy to drogo ??
witam czynnik ma prawo ulotnic sie w ciagu roku od 100-250 g. a jak jest nieszczelna to szybciej , jak jest za malo to slabiej chlodzi lub wcale...
-
200zł za nabicie klimy to drogo ??
Witam ja robie za sprwdzenie szczelnosci + napelnienie za 150 zl.
-
co nalezy wymieniac przy danym przebiegu 320d 136KM e46
witam jak kupiles i nie wiesz co bylo wymieniane to wymien wszyskie filtry i olej...
-
kupno w de
witam potrzebne dokumenty / 1 umowa kupna 2 duzy brief 3 dowod rejestracyjny tzw.maly briew z wymeldowaniem samochodu i jak chcesz jechac na kolach wazny TUW to wszysko jak jedziesz na kolach tablice z ubespieczeniem..
-
łącznik stabilizatora a zbieżność
witam...stuki a przy gwaltowniejszym hamowaniu zakolysanie na boki samochodu..
-
TEST ZEGARÓW - zadziałał :)
....regula..
-
czujnik zurzycia klockow hamulcowych e46
witam.....wymienic czujnik klockow..
-
TEST ZEGARÓW - zadziałał :)
witam zegary wszyskie powinny isc do konca i sie cofnac widocznie bylo cos majstrowane przy km.
-
kto wie jak skasować inspekcję olejową w TDS 2.5
.. ...a dla nas co bedzie.... :?:
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
...jak chcesz to wymieniaj ale nie kus innych poczytaj na forum jakie maja problemy ci co wymieniali..
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
.....idz do serwisu to ci powiedza.... a samochody mam od 35 lat zaczynalem od syrenki nie mowiac o motorach a 1 zachodni byl vw passat w latach 80...
-
Nie typowe zachowanie temperatury i ogrzewania
....termostad/odpowietrzenie/......
-
kto wie jak skasować inspekcję olejową w TDS 2.5
zobacz tu....... http://www.maxbimmer.pl/artykuly/kasowanie-inspekcji-bmw.shtml
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
....oleje zmienialo sie w 126p / duzy fiat/ polonez/ to byly konstrukcje z lat 40-50...spytaj sie jakiegos niemca czy wymienial olej 99% powie ze nie.... tymbardziej z lat 2000r i wyzej... :jawdrop: to tak jakbys robil kapitalny remont silnika a nie spojzal do panewek........
-
Nie typowe zachowanie temperatury i ogrzewania
termostat..... :cool2:
-
Ładowanie akumulatora
witam...jak odlanczasz aku to pierwsze - /minus/ .... nastepnie +/plus/ przy prostowniku odwrotnie tak samo w samochodzie /+/...../-/ dotyczy wszyskich aku i samochodow chodzi o to zeby nie zrobic zwarcia niechcacy... :cool2: