Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
e91 Problem z zawieszeniem - straszne zgrzyty
Wiem w czym problem. Na pewno nie są to tuleje z tyłu, tylko z przodu. Te od wahacza dolnego. Widać je po otwarciu maski. Psiknij tam WD40 i zobacz co będzie. Ja miałem taki problem, jak wymieniałem termostat i full płynu poszło na tą tuleję. Później strasznie trzeszczała. Psiknąłem trochę czymś typu WD40 i przeszło od razu. Po prostu tam jest woda i na dlatego Ci tak halasuje podczas mrozów.
-
Zakup e39 2.0 / 2.8
Fakt faktem, ze nie ma co się zastanawiać pomiędzy 520 a 528 ;). Spalanie i koszty identyczne, a fun o wiele większy 2.8i :). Do 10k pln nie masz co szukać bo to będzie szrot. Tak czy siak swoje włożysz, kupując np. za 7-8k pln, a i tak dobrego auta już raczej mieć nie będziesz. E39 to bardzo porządny samochód, ale tylko wtedy, gdy jego poprzedni właściciele też byli porządni :cool2:. W innym przypadku szykuj się na kosmiczne wydatki. No chyba, że jesteś Dresikiem, któremu zależy tylko na tym, aby mieć bawarskie barwy na przedniej masce ;)
-
318d WBAUX11040A627095 małopolska co sądzicie?
Mlodzik18 odpowiedział(a) na eltabbo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"To co dla niektórych jest sufitem, dla innych jest podłogą". 300k km np po Niemczech w 3 lata? Luzik... Ja po Polsce bez żadnego wysiłku, robię 40k km rocznie. Ale jeżdżę mało, naprawdę mało i nie mam pracy jako kierowca ;) Mam koleżankę, która mieszka w Niemczech. Ma pracę 100 km od miejsca zamieszkania. Czasami jeździ szybkim pociągiem, ale częściej autem i robi rocznie jakieś 80-100k km/rocznie :)
-
Ciepłe powietrze leci tylko podczas jazdy
LOL :lol:
-
318d WBAUX11040A627095 małopolska co sądzicie?
Mlodzik18 odpowiedział(a) na eltabbo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica się świeci jak psu jajca. Bez żartów, 138k km? W tak krótkim czasie? Powinna zdecydowanie lepiej wyglądać. Co się rzuca w oczy to lewe drzwi, bardzo nie pokrywają się z linią. Są trochę za wysoko.
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
Mlodzik18 odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba długi? :D
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
Mlodzik18 odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN nic nie mowi o navi, a jest na fotkach i to w dodatku CIC z dyskiem twardym. Poduchy były wywalone i wymienił dechę, a przy okazji założył navi. Auto w biednej wersji na maxa, hak dolozony, swoja droga strasznie to wyglada ;)
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Czy ten zestaw starczy, aby mieć logic7 w aucie? Czy to jest cały komplet? Wiadomo, że potrzeba kodowania.
-
BMW E90 330i WBAVB31020VB69083
Mlodzik18 odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest z Francji. Druga sprawa to taka, ze data produkcji to 2005 :)
-
wyswietlanie informacji do zmiany biegów
Przeczytaj wyraźnie posty to będziesz wiedział. Już ktoś wyżej to pisał :)
-
wyswietlanie informacji do zmiany biegów
Nie w LCI, piszesz trochę bzdury. LCI było pod koniec 2008 roku w trójkach, a ta funkcja była wraz z pojawieniem się N47, przynajmniej w dieslu.
-
wyswietlanie informacji do zmiany biegów
Nie, lift był chyba od 03/2007. Wtedy kiedy pojawiło się Brake Energy Regeneration i funkcja Start&Stop
-
wyswietlanie informacji do zmiany biegów
Dopiero od wersji 318d 143KM, czyli n47. Nie zadziała u Ciebie.
-
wyswietlanie informacji do zmiany biegów
Domyślnie działa w autach po lifcie. Jakoś od połowy 2007.
-
e60 525xd 2009 WBANY51029CW88960
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW e6x zawsze jest ekran i spełnia te same funkcje co z NAVI business, tylko po prostu nie ma navi :)
-
e60 525xd 2009 WBANY51029CW88960
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo nie miałeś do czynienia z firmami, które kupują auta w leasingu. Powiem Ci dlaczego, dlatego, że często firmy jeżdżą i po 3 latach biorą nowy w leasing a ten stoi i idzie na sprzedaż.
-
e92, 335, Warszawa, vin WBAWB735X7P037382
Mlodzik18 odpowiedział(a) na kosa69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to niepotrzebnie, chwytaj okazję !!! Furka super, zawsze nakręcasz handlarski biznes, jelenie się znajdą na szrot, byle tanio.
-
e60 525xd 2009 WBANY51029CW88960
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozwalają mnie Wasze domysły i teorie spiskowe :mad2: Nie wiem co to za auto, ale mam uzasadnienie wszystkiego: Po pierwsze wersja językowa angielski i polecenia głosowe, ponieważ tak sobie ktoś zamówił w salonie, proste !!! Po drugie Literatura pokładowa, niemiecki, ponieważ te kupione w salonie w Polsce tak mają !!! Po trzecie co jest dziwnego w braku Navi? I nie podobno, tylko właśnie tak było. Czy piątka od razu musi mieć Navi? Masz VIN, więc widać, że ktoś nie zamówił. Cuda, co? Po czwarte przebieg, wytłumaczę Wam dlaczego od stycznia mogła tak mało przejechać. Prawdopodobnie skończył się leasing i autko przestało jeździć tak dużo. Pasuje, akurat 3 lata. Po piąte, "licznikiem lakieru" to możesz sobie szybciej temperaturę ciała zmierzyć, a nie grubość lakieru :mad2:
-
Dziwny dźwięk pod maską (tykanie)
Może czujnik położenia wałka rozrządu. Sprawdź pod kompem.
-
bmw f10 520 WBAFW12040C732722
Mlodzik18 odpowiedział(a) na lysyidea temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStrasznie biedne to F10. Po za tym przekładka=problemy z elektroniką. Chyba, że ktoś miał dwa auta obok siebie nieruszone, anglik i niemiec i przekładał część po części bez cięcia. Jeśli nie to problemy gwarantowane.
-
E60 530 LCI WBAND71070CG60343
Mlodzik18 odpowiedział(a) na bnow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLOL, zarejestrowana 530i z przebiegiem <100k km za 54000 zł? śmiać mi się chce, takie auta w Niemczech zaczynają się od ok. 70 000 zł. :mad2: Na bank przyjechało w dwóch częściach.
-
BMW E90 320D 2006R WBAVC31040PS39844
Mlodzik18 odpowiedział(a) na 250SX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za przypadek :mrgreen:
-
BMW E90 320D 2006R WBAVC31040PS39844
Mlodzik18 odpowiedział(a) na 250SX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód orżnięty z ładnych kół 18", a szkoda. Po za tym przebieg mało realny, chociaż z Włoch czasami takie się zdarzają. Bądź pewien, że autko na pewno było nie raz lakierowane. Pytanie też z której części Włoch przyjechało. Ktoś w innym poście pisze, że jechał nią, i że skrzynia automatyczna w trybie sekwencyjnym (steptronic) nie działa.
-
ile kosztuje całe pomalowanie E34
Pomalowanie takiego auta dobrze to koszt jakies 4-5k pln. Chyba, że sam rozbierasz drzwi, zdejmujesz uszczelki etc. Jeśli masz mały budżet to rozbierz sam całe auto, zmatuj czyt. przygotuj do lakierowania, siknij podkładem, ponownie zmatuj i zawieź do lakiernika do komory bezpyłowej. Wtedy takie lakierowanie wyniesie Cię ok. 2k pln z materiałami.
-
E60 WBANC71010B153492
Mlodzik18 odpowiedział(a) na sapek1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle się naśmiałem z przebiegu i jeszcze te wykrzykniki w opisie ;) Auto będzie miało z 300k km. Przedni zderzak Mpak a tył już nie. Ogólnie to jakaś tragedia, ale cóż na blacie 138k km i jest super :)