Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
LOL :mad2:
-
Interfejs do e90 2008
Hej, czy ten interfejs będzie dobry do mojego BMW? http://allegro.pl/show_item.php?item=2862503038&msg=Obserwujesz+t%C4%99+transakcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2115c2a3abfe1d62338ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb Dzięki.
-
e87 lci 2009 118d 2.0DIESEL/143KM, WBAUD71060P4025557, Wwa
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Mnementh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie to auto jakieś za tanie. Wiadomo, że Francja, ale chyba jednak coś musi być nie tak.
-
Odłączanie akumlatora E90
Dokładnie. Jak weźmiesz inny kluczyk i wsiądziesz z nim do auta to ustawienia się zmienią na takie jakie są w danym kluczyku zapisane. Np. stacje radiowe, temperatura/klimatyzacja etc.
-
Odłączanie akumlatora E90
Dokładnie, ponieważ wszystkie ustawienia zapisywane są w kluczyku, więc odłączenie akumulatora nie powoduje zmian ustawień spersonalizowanych przez użytkownika. Jedynie przebieg dzienny, spalanie etc. się kasuje oraz godzina.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Co za przypadek... :norty:
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Być może na własne życzenie. Warto chociaż przed kupnem VIN rozkodować. Przecież w dzisiejszych czasach to banał.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Dokładnie, tym bardziej, że auto ma jeszcze Navi dodatkowo :D. 2 pomyłki to za wiele :D
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Mi się osobiście w takie błędy nie chce wierzyć... Przecież od kontroli wyposażenia jest sztab ludzi i raczej nikt nie przeoczyłby takiej "drobnostki" jak pomyłka skrzyni biegów. Po za tym nie wiem czy wiesz, ale taka część jak skrzynia jest skanowana urządzeniem do kodów kreskowych, który wysyła to do komputera. Tam nawet nie ma opcji, aby się pomylić. Rozumiałbym jakąś pierdołkę typu inna listwa lub brak apteczki, mimo, że fabrycznie powinna być. Jeżeli wierzysz, że to pomyłka fabryki to się mylisz, moim zdaniem przy dzisiejszej technologii jest to niemożliwe.
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
Też słyszałem, że po naprawie po chwili szura, ale już nie zrywa się :D
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
No być może, ale myślisz, że na tej podstawie można wszcząć śledztwo? W tym kraju na pewno nie.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Teraz kolego 330XI umilknie na wieki :!:
-
Czasami falują oborty M57 3.0d 231 KM
No spoko, tak zrobię, po prostu na razie nie mam kabelka i musiałbym jechać gdzieś a nie bardzo mam czas. Kabel zamówiłem i czekam.
-
BMW e39 530 Touring 2001 Poznań WBADP81050GV55265
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Pudel87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo spoko, ale nie rozumiem za bardzo tego zdania :D. Webasto nie jest na pilota? Po za tym o czym świadczy M-Pakiet??? ;)
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
W końcu w Grecji kryzys :D
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Pewnie dlatego też nie wkleił tutaj VINu... Ja wkleję: WBAWC51000PR99169 Samochód z Grecji i nie miał Navi nigdy.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
No właśnie coś tu się kupy nie trzyma. Wcześniej pisałeś, że u Ciebie było radio a jest Navi. Teraz mówisz, że wg VINu jest I-Drive. W każdym e90 jak był I-drive to musiała być Navi.
-
BMW e39 530 Touring 2001 Poznań WBADP81050GV55265
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Pudel87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻadnego WEBASTO to auto nie ma.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
dziqsek jest taka opcja, oczywiscie, ale lepiej sprzedać i kupić coś innego niż aż tak kombinować. Mi osobiście nie chce się wierzyć w to.
-
SKRZYNIA BIEGÓW PO VIN MANUAL A JEST AUTOMAT
Nie masz navi wg VINu a w acue jest? Hmmm, coś tu śmierdzi. TO jest dużo roboty, aby całą dechę wymienić. Coś kombinowane musiało być. Pisz do BMW Monachium, może CI pomogą.
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
No ale ja wymieniłem silnik. Wcześniej pisałem. Wymiana na nowe podzespoły przed zerwaniem to chyba coś ok. 10k pln.
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
Jak silnik zgasł to pojawiła się kontrolka CHECK ENGINE ;). Silnik kręcił po wduszeniu start. Żadnych dźwięków w trakcie "zrywania" nie było. Generalnie po rozebraniu pęknięta był głowica i zerwany jeden z dwóch łańcuchów.
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
No niestety bmw ze swoim n47 się nie popisało ;)
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
Przejechałem 30k km od czasu gdy się to pojawiło. Nie naprawiałem po zerwaniu, tylko kupiłem inny silnik z przebiegiem 90k km. Wszystko pracowało idealnie. Koszt z wymianą to 5000 zł (w tym oleje i płyny + nabijanie klimy). Sam silnik kosztował 3200 zł. Po tym zabiegu przejechałem jeszcze kilka tysięcy i sprzedałem auto. Jeśli chcesz mieć wszystko ok, to wymień łańcuchy i wał korbowy od razu teraz, póki silnik jeszcze żyje, albo jeździj tak długo aż się zerwie i kup używkę.
-
318d 143 ps dziwny dzwiek silnika po zagrzaniu
Nie, mi chodzi o to, że jak zwykle u nas wszystko od emerytów i rencistów, którzy zasuwają tylko w niedziele po Niemieckich autostradach ;). CO innego jak auto jest po dzwonie, to wtedy może mieć mniej nakulane, bo Niemcy nie lobią aut po wypadku więc wypychają na wschód. Luz kto co ma, nie do tego zmierzam, a jeśli chodzi o moment to bez przesady, 318d to trochę mułek, wiem bo miałem w wersji 143 KM z 2008 i miałem ten sam problem ze świerszczem, ale przy 170 k km. Przy 200k km zerwał się łańcuch.