Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
320d wymiana termostatu EGR
Dwa termostaty, przynajmniej do M57 to koszt 290 zł. Wymiana 1 godzina, zrobiłem to sam, nie ma tragedii, ale mam kanał w garażu.
-
[E91] Xenon 2006 ( solo nie BiXenon )
Proponuję Ci stację kontroli pojazdów. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż "indywidualne" ustawianie poziomu świateł. Wkurzają mnie w nocy kierowcy, którzy o to nie dbają i jedno ze świateł świeci im w kosmos, a drugie mi w twarz. Druga sprawa to Bi-xenon był chyba w każdej e9x, tzn nie było opcji samych xenonów.
-
BMW 130i 2005 VIN WBAUF91060PS78635
Mlodzik18 odpowiedział(a) na lukard temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej nie będzie wszystko jasne. Jeśli firma była właścicielem, a ktoś kupił na umowę KS to wcale nie znaczy, że podatek nie został zapłacony. Pośredniczyć mógł każdy z zachodu, a ciągłość umów nie jest obowiązkowa w takim przypadku. Jedynie jasna sytuacja będzie wtedy gdy właścicielem była osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Po za tym przebieg i silnik nie wskazuje za bardzo na to, aby to było auto firmowe.
-
e90 325i WBAVB13526KX44867
Mlodzik18 odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLoona will help :)
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze opcja!
-
Bmw e46 330i VIN WBAEV51070KM66187 opinie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na marcinm82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko zależy gdzie i jak się jeździ. Jak często jeździsz na niskich obrotach to niestety dwumas nie wytrzyma zbyt długo, najważniejsze, aby trzymać obroty powyżej 2000 obr/min, przynajmniej w dieslu. W benzynie pewnie trochę wyżej. Ruszanie również go bardzo obciąża, szczególnie gdy nie dodamy trochę gazu, tylko zamulamy.
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo może się nie znam, ale umiem czytać... Jak byś przeczytał cały temat to byś wiedział. Nawet się nie wysiliłeś. Jeśli masz jakieś wątpliwości to jeszcze pokażę Ci jak powinny wyglądać CUP HOLDERy gdy deska jest koloru beżowego: http://i1114.photobucket.com/albums/k538/rylen2/30062217.png
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, bo się nie znasz. Niektórzy tutaj mają większą wiedzę. Jak byk widać, że przedni pas od e92. To, że czujnik nic nie pokazał to nic nie zmienia. Handlarzyk maskę pod kolor kupił i po problemie.
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA no tak, bez powodu połowa wnętrza nie pasuje :) :cool2:
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo na pewno nie "żadkość", bardziej pasuje rzadkość :D Już kilka osób opisało Ci szczegóły. Najlepiej zrobił to 320SI więc nie wiem czego oczekujesz? Kupuj szrota i będzie fajnie. Po dzwonie był na pewno, ale zawsze fajny model po lifcie, choć nie wszystko w nim go przeszło, np cup holdery :D 54k pln będzie świetną ceną, ale 40k pln byłoby jeszcze fajniejsza :mad2:
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
Mlodzik18 odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHahahaha, dokładnie :). Niech poczeka jeszcze z 2 lata, może będzie jeszcze jeden dzwon i wtedy kupi za 20k pln :D. Łowcy okazji :mad2: Najważniejsze, że lift i za grosze. Sąsiad będzie patrzył na mnie z zazdrością, mimo, że mam auto na które mnie nie stać :cool2:
-
Jakie śruby zabezpieczające do e90?
No ok, ale z tymi oryginalnymi boli mnie to, ze są powtarzalne. Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi. Przemyślę sprawę. Teraz mam felgi bez zabezpieczenia, były drogie i trochę stresuję się w tym złodziejskim kraju, że je stracę.
-
Jakie śruby zabezpieczające do e90?
Witam, Pytanie jak w tytule. Mam ładne felgi i nie chciałbym ich stracić :) Czy długość ma znaczenie? Jest pełno śrub do kupienia, ale nie mam pojęcia jaka będzie pasować do e90.
-
Moje odkrycie:) - dodatkowe gniazdo zapalniczki
Ja w mojej mam 5 gniazd na zapalniczki :D W popielniczce z przodu, w podłokietniku, dwie na tunelu z tylu obok nawiewów i jedna w bagażniku :) Dużo, bardzo:)
-
320 M-PAKET Małkinia WBAAP71090PJ48143
Mlodzik18 odpowiedział(a) na w0cinu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg można sobie włożyć pod poduszkę. Na pewno ma więcej.
-
BMW E46 M3 2002R. JR12375
Mlodzik18 odpowiedział(a) na BMWPoweredbyASA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo samo wcześniej chciałem napisać, ale się powstrzymałem ;) :cool2:
-
BMW E46 M3 2002R. JR12375
Mlodzik18 odpowiedział(a) na BMWPoweredbyASA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wierzę, jeden z gorszych jaki widziałem :). Jak ktoś to naprawił? Przecież nawet gdyby ten "samochód" ktoś za darmo dostał to przywrócenie go do stanu używalności jest niemożliwe, a nawet jesli to kosztowałoby to 2x więcej niż kupno w całości. Tylko wieszać za wskrzeszanie takich trupów. I cena 55k pln :D
-
BMW 318d Wawa WBAUX1107A620403
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Ma1ik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mogę tego skumać. Po prostu masakra :mad2:
-
E87 118d WBAUG31060PU30049
Mlodzik18 odpowiedział(a) na zinio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo 137k km to on miał ale 5 lat temu :)
-
E90 318d nie odpala czemu?
2011r? zadzwoń po assistance bo pewnie masz gwarancję.
-
BMW E90, WBAVC31050VG15269
Mlodzik18 odpowiedział(a) na wertex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest wysoka cena. Przebieg to tylko 100k km. Wiem, wiem w Polsce są same takie :D. Autko wygląda dobrze i na pewno będzie się spisywać. Ja bym brał gdyby zależało mi na bardzo zadbanym samochodzie.
-
BMW E87 120d, Radom WBAUG51090JU07704
Mlodzik18 odpowiedział(a) na alterro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRocznik 2004 a nie 2005 Po za tym możesz być pewien, że przebieg 300+kkm VIN WBAUG51090JU07704 Type code UG51 Type 120D OL (EUR) E series E87 () Series 1 Type SH Steering LL Doors 5 Engine M47/T2 Displacement 2.00 Power 120 Drive HECK Transmission AUT Colour HAVANNA METALLIC (A17) Upholstery LEDER LEASURE/A5 BEIGE (LHA5) Prod.date 2004-12-16 S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selection of COP relevant vehicles S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatic transmission S255A SPORT-LEDERLENKRAD Sports leather steering wheel S2CGA LM RAEDER STERNSPEICHE 140 BMW light alloy wheel, spider spoke 140 S302A ALARMANLAGE Alarm system S434A INTERIEURLEISTEN Interior trim finishers S441A RAUCHERPAKET Smoker package S442A GETRAENKEHALTER Cup holder S450A BEIFAHRERSITZ HOEHENVERSTELLUNG Height adjustment, passenger seat S473A ARMAUFLAGE VORN Armrest front S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights S521A REGENSENSOR Rain sensor S534A KLIMAAUTOMATIK Automatic air conditioning S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD P7RPA ADVANTAGE PAKET Advantage package S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Retailer Directory Europe S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Delete cross-pattern operation S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR On-board vehicle literature Dutch S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Exterior parts in vehicle color S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Window lifts,electric,front/rear S548A KILOMETERTACHO Kilometer-calibrated speedometer S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Language version German
-
(E60) BMW 530d WBANR71020CR09033
Mlodzik18 odpowiedział(a) na woytek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMowie, że uderzony, ale w ogłoszeniu jak byk: "bezwypadkowy". Jak chcesz kupować takie auto to przegląd obowiązkowy. Nie koniecznie w ASO, ale u kogoś oblatanego w BMW. E60 to skomplikowane auto, jeśli było po konkretnym dzwonie to raczej trudno jest zrobić jak fabryka. Mogą być problemy. Dolicz sobie tutaj jeszcze koszty rejestracji ok 10 000 pln
-
BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak, to auto tego gościa. Niezła ściema. Trzeba to zgłosić, takiego szrota sprzedaje i jeszcze jako bezwypadek :mad2:
-
BMW e46 m-pakiet Poznan VIN : WBAAS71010CH49846
Mlodzik18 odpowiedział(a) na hoolio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, albo najbogatsza to wtedy gdy ma "skóry" :D