Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
BMW e46 m-pakiet Poznan VIN : WBAAS71010CH49846
Mlodzik18 odpowiedział(a) na hoolio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajbogatsza wersja a z tyłu korbki i brak navi :D Uśmiałem się. To auto nawet nie stało obok najbogatszej wersji. Po za tym wygląda na zadbane, ale nie wiadomo jak to w rzeczywistości jest. Przebieg trochę mały, ale cuda się zdarzają.
-
E90 WBAVC31030VB71888
Mlodzik18 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda jakbyś chciał to auto zareklamować :) Być może i jest warta uwagi. Nie wiem co chciałbyś usłyszeć na forum? Zadzwoniłeś, dowiedziałeś się wszystkiego więc trzeba by zabrać auto na serwis. Światła przód to ksenon? Szkoda, że nie ma spryskiwaczy i pewnie poziomowania też nie... Wyglądają na jakieś podróbki ogólnie. Zapytaj czy ma dowód wymiany DPF, jakąś fakturę? Czy może go zregenerował?
-
BMW e90 320D MYSZKÓW WBAVC11040VE08649
Mlodzik18 odpowiedział(a) na taszko82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet środek był "niepalony", a przebieg "orginalny" :D To rzadko spotykane opcje, powiedziałbym absolutnie unikatowe :mrgreen:
-
Szarpanie
Sprawdziłeś EGR?
-
E90 330i VIN: WBAPM110X0E188730
Mlodzik18 odpowiedział(a) na szyba80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, bo miałby licznik w milach.
-
E92 335i xD VIN: WBAWC71080E061847
Mlodzik18 odpowiedział(a) na BeMisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, ze moznaby od auta wartego 100k pln zapłacić jakieś 11k pln akcyzy, ale to tylko przy wartości na fakturze max. 13k a nie 25k Euro Masz na myśli, że jak masz wtyki to można zapłacić dużo mniej?
-
E92 335i xD VIN: WBAWC71080E061847
Mlodzik18 odpowiedział(a) na BeMisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak Ty obliczyłeś tę akcyzę? Wg mnie od tej pojemności jest 18.6%. Czyli jakieś 18 000 pln akcyza. Chyba, że zakombinujesz z umową.
-
BMW 316i e46 Bolszewo WBAAY31010CK13550
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Maciek323 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co chcesz zrobić "wiochę" z auta? Przedni zderzak M-pakiet a reszta co? Nie wiem jak można tak kaleczyć samochód. To tak jak by ktoś dołożył Meg Ryan ręce Sylwestra Stallone. :mad2:
-
E39 523i 97r Warszawa WBADD31050BU26127
Mlodzik18 odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSopelek Ty to powinieneś mieć auto kupione w Niemczech. Wiem, że trzeba jechać i załatwiać, ale wydaje mi się, że więcej czasu i kasy stracisz w Polsce na szukaniu, a widzę, że stan się dla Ciebie liczy bardzo. I w sumie nic w tym dziwnego. Ja bym Ci tak polecił, Niemcy na spokojnie, jakaś niewypasiona e39 dostaniesz za grosze i stan o niebo lepszy niż szroty na polskim rynku.
-
BMW e46 320d WBAAL71080KE63852
Mlodzik18 odpowiedział(a) na pawelciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż na pierwszy rzut oka widać, że klapa nierówno siedzi. Przebieg - no comment. Koleś wypisuje jakiś bełkot niedoszłego PR-owca, który zatrzymał się w czasach PRLu. 20 lat na rynku a nawet zdjęć nie umieją porządnych zrobić. Pewnie aparatu się przez ten czas dobrego jeszcze nie dorobili.
-
bmw-e61-530d / białystok WBANJ71040CR10367
Mlodzik18 odpowiedział(a) na bodzio666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedy w końcu Polak zrozumie, że nie ma okazji, może być taniej, ale bez przesady :mad2:
-
bmw-e61-530d / białystok WBANJ71040CR10367
Mlodzik18 odpowiedział(a) na bodzio666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPhotoshopik poszedl niezły :D
-
E91, WBAVU51040A310939
Mlodzik18 odpowiedział(a) na kornad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołożona Navi i jeszcze stara :mad2:
-
e91 320d N47 falujące obroty na biegu jałowym
Ja bym stawiał na wtryski. Powinni robić test na zimnym silniku i wtedy sprawdzić jak bardzo i który odbiega od normy.
-
zerwany łańcuch E90 318D n47d20a 143 PS
Jaki masz przebieg?
-
BMW E46 328i WBAAM51030EZ42533 Giżycko
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Cancelled temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie w Poznaniu u Smorawińskiego za 100zł wydrukują Ci bez żadnej zgody...
-
BMW E46 328i WBAAM51030EZ42533 Giżycko
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Cancelled temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to nie rozumiem, jeśli mówisz, że: "Auto ostatni wpis w książce ma taki jaki podany jest w aukcji', tzn, że przez 2 lata stoi i więcej nie przejechało? Nikt tu nie wróży, ale te samochody w Niemczech jeździły dużo. Najłatwiej sprawdzić po VINie w ASO. Nikt nie mówi, że na 100% kręcony, ale realia są jakie są. Lepiej wydać te 100 zł na wydruk historii i wtedy się okaże.
-
BMW E61 530d - Warszawa, VIN: B580005
Mlodzik18 odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego jeśli autko jest bezwypadkowe to może mieć przebieg pod 300k km.
-
BMW E61 530d - Warszawa, VIN: B580005
Mlodzik18 odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAdalbert jak się jedzie 120km/h to robi się sennie. Ja często jadę bardzo szybko i nie jestem zmęczony, bo 500 km może zająć 3.5h ;)
-
BMW E46 328i WBAAM51030EZ42533 Giżycko
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Cancelled temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg :lol: Kiedy był ten ostatni wpis? W 2005 roku?
-
BMW E61 530d - Warszawa, VIN: B580005
Mlodzik18 odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo autobahnie niemieckiej 500 km dziennie to nie problem i nawet się nie zmęczysz :)
-
E92 328 Xi WBAWC33507PD06885 Warszawa
Mlodzik18 odpowiedział(a) na galvis85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwój pierwszy post i od razu stajesz w obronie autoauto, trochę to oczywiste :roll:
-
E60 523i WBANU310X0BX99507 Łódź
Mlodzik18 odpowiedział(a) na nord temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest aktywny tempomat z funkcją hamowania ACC, tylko tempomat z funkcją hamowania. Dwie różne rzeczy. Wszystko jest ok.
-
320d M47TU2 vs N47
Nie, chodzi o przypadek gdy stanie się to samo mojemu znajomemu ;)
-
320d M47TU2 vs N47
Panowie, jest opcja, aby włożyć do 318d silnik od 320d 177 KM? Jaki osprzęt trzeba wymienić?