Treść opublikowana przez KinceK
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Jak taka operacja miała by wyglądać? Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Słyszę jak klapki chodzą. A gdzie ta cewka się znajduję? Pozdro.
-
wszczep m73
Tu jest coś na ten temat. Pozdro. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48605&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
Stuki w układzie kierowniczym.
Jakiej firmy zamówiłeś części? Tak z ciekawości masz EDC? Bo jak tak to słono zapłacisz. Nie chciałem straszyć, dobre podejście(jedyne chyba słuszne wymieniać wszystko po kolei). Pozdro.
-
wszczep m73
Chyba to jest troche bez sensu 5.4 biega lepiej dzieki 5-biegowej skrzyni ma tylko 26 koni wiecej i 40 Nm, wiec lepiej podkrec M70. Pozdro.
-
Życie BMW 850ci
Robercik :modlitwa: , choc musze przyznac ,ze przerazila mnie ilosc kabli i zlaczy, jestem w szoku, ze tyle tego tam nawciskali, mam nadzieje, ze sie w tym wszystkim nie pogubiles, a rozwiazales problem ABS-u i trakcji? Oby. Pozdro.[/code]
-
XENONY w E31
Az Ci zardroscze, pieknie wyglada, tez sobie kiedys takie kupie :D , ale to w bardzo odleglej przyszlosci, (moze nie tak bardzo), albo wyrwe Ci z samochodu :D , tak to zdecydowanie najtansze rozwiazanie. Trzymaj sie. Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Chyba w kazdych warunkach by padlo- ze starosci :( . Na Krecie ani jednej 8, ale Polonez Truck to i owszem. Pozdro.
-
Stuki w układzie kierowniczym.
Sprawdz koncowki drazkow to najczesciej pada, ale moga to byc tez wahacze, najlepiej jakbys wlazl pod spod i poszarpal sobie troche zawieszenie, wiem ze brzmi to glupio ale taka jest metoda dokup czesci(unikaj najtanszych). Pozdro. Jak masz warunki to bys mogl zrobic to sam i pozniej tylko zbierznosc. Pozdro.
-
Fotki ze zlotu na mazurach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieki , dzieki i jeszcze raz dzieki.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Tak auto pochodzi z Wloch. Ale co by wiele wyjasnialo? Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Nie wykluczam niczego, choc jak wczesniej pisalem, z zewnatrz klocki wygladaja grubo, ale moga byc powyginane tarcze(do przetoczenia), licho wie. W razie czego znowu bede robil wszystko, tylko to daje 100% pewnosc, ze wszystko bedzie dobrze. To jest chore, siedze na wakacjach a mysle o samochodzie, no coz taka choroba. A z zawieszeniem to reszte zrobie chyba na febi i tak powinno byc w miare dobrze. Natomiast jakie klocki i tarcze szly na pierwszy montaz(producent)? Nie ukrywam, ze splukalem sie troche z kaski, ale mimo wszystko chcialbym zeby wszystko bylo jak nalezy, czyli dobrej jakosci. ROMANEK, dzieki za podpowiedz z tymi hamulcami, denerwowalo mnie to strasznie. Natomiast jakbys dysponowal wiedza co zrobic by elektrozawor zaczol dzialac(cieple powietrze w panelu srodkowym i na szybach) to bylbym Ci bardzo dzwieczny :D . Pozdro. Opalenizna boli :diabel_faja:
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Juz Ci odpowiadam na wyświetlaczu jak działał wyświetlało sie servonetto innotiva, czyli to moze byc cos z tym serwem zawieszenie z przodu wymaga wymiany końcówke drążka wiem, ze trzeba wymienić 2. Płynu jest ok ale jest stary i idzie do wymiany. Także tak to w skrucie wygląda. Felgi na bank dobre. Zbieżność na 100 do regulacji troche ściąga w prawo, ale dopiero po wymianie drążków. Pozdro.
-
Spotkanie "grubasów" - fotki
Moze i my kiedyś doczekamy się takich widoków, choć w połowie tak imponujących. Pozdro.
-
O jedną "ósemke" mniej
Może chociaż lampa została dla Piotra i komp dla mnie. Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Dzieki wielkie na pewno tak bedzie wyladowalem i z tego co widzialem to tu jezdza same matizy i atosy.l Bmw widzialem tylko 2, 3er w coupe i 7er. Bida jednym slowem pozdro.
-
O jedną "ósemke" mniej
A ktos sie orientuje czyj to samochod i czy ktos wyszedl z tego? Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Wiem, że każdy kto przegląda ogłoszenia widział tę(identyczna jak moja) z gazem, naprawdę ładne auto i gdyby nie ta instalacja to prawdopodobnie znalazła by nowego właściciela, ciekawe czy sprzeda w końcu auto? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1597193
-
18"ki na 8 ?
Czy to takie felgi? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img441.imageshack.us/img441/8033/bmwe31014au3.jpg
-
XENONY w E31
Czyste szaleństwo, teraz to odpicowałeś brykę. Pozdro.
-
Kupię, sprzedam, zamienię.
Genialny pomysł, taka mini giełda może się okazać prawdziwym strzałem w 10, pewnie mamy więcej potrzeb niż zasobów, ale od czegoś trzeba zacząć. Sądzę, że forum spokojnie pomieści taki temat i pozwoli użytkownikom zorientować się w rzeczywistych cenach części. Także pozdrawiam.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
To ta czarna, ale złom widziałem zdjęcia spod machy- ale pustka brakuje plastików i koszmarne czerwone kolektory, brak tylnego spoilerka w zderzaku. Pozdro. http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-850-5-0-benzyna-7493991.html?w=19f4f39ece95dbf7&s=1
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Czarna poszła a niebieska staniała? Albo zmieniła właściciela bo z zachodniopomorskiego ogłoszenie. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3342947
-
XENONY w E31
Sorki przyjrzałem się teraz i odzyskałem ostrość i wszystko widzę. Pozdro.
-
XENONY w E31
Bardzo ładnie, też tak chce. Ty niedobry miałeś dać znać jak będziesz zamawiał, ale dobra przynajmniej stestowane i działające, weź wrzuć fotę tych przetwornic(oczywiście na samochodzie). Pozdro.