Treść opublikowana przez KinceK
-
najbardziej optymalny
Przy rocznych przebiegach w granicach 20tys. km Alpina z powodzeniem mogła by służyć do codziennej jazdy, jeżeli ktoś robi więcej to niestety zostaje 740, albo 730d, w zasadzie to są 2 najbardziej optymalne opcje. Przejedź się jednym i drugim to sobie wyrobisz zdanie który samochód spełnia Twoje oczekiwania. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Ja za swoją dałem 30, ale wyjdzie mnie w sumie ok 45, ale wtedy to już jej nigdy nie sprzedam, bo będzie miała zrobione wszystko, a takich egzemplarzy się nie sprzedaje i sądzę, że na nasze warunki 40 to maks co można dać za ładny egzemplarz, z drugiej strony gdybym znał całą prawdę o moim samochodzie to bym pewnie go nie kupił co z perspektywy czasu okazało by się błędem, bo ciężko by mi było znaleźć taki mało zajechany egzemplarz. Także moja rada szukać za 30k i przygotować 10k na przygotowanie. Pozdro.
-
BMW E31 za ok 30 K
Ta na blachach RLU to padlina, choć ładnie wygląda, ta z gazem ma jeden minus mianowicie gaz, poza tym wygląda bardzo porządnie dokładnie tak jak moja(kolor, felgi). Natomiast Marcin 850i ma dojście do gościa który robi dobrze i tanio remonty skrzyń koszt ok 3000, natomiast pamiętaj, że jak wrzucisz skrzynię od 750 to nie będzie pasowała maskownica skrzyni wewnątrz pojazdu. Pozdro.
-
Swiatla dzienne bez otwierania lamp
Gratulacje, mam nadzieję, że jak najszybciej wrzucisz jakieś foty i napisz coś o aucie. Pozdro.
-
Swiatla dzienne bez otwierania lamp
Czyżby kolega maciala doczekał się w końcu e31?
-
PILNE!!!, zatrzaśnięte kluczyki, do znawców otwierania!!!!!
Tak to z pewnością wyjdzie taniej niż fachowiec :mrgreen: Niedługo ktoś może jeszcze doradzi żeby wypalić dziurę palnikiem w bagażniku i potem wymienić klapę. Dobre , zaczyna robić się coraz ciekawiej. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Komuś przygrzało z tą ceną. http://moto.allegro.pl/item254422341_bmw_850_ci_auto_dla_pasjonaty.html Wspominał w ogłoszeniu, że posiada części(komplet szyb) i inne. Pozdro.
-
przyspieszenie BMW 750iAL E38 ??? (326KM)
Dane techniczne do pobrania z głównej strony link na górze. Potem samochody i dane techniczne.
-
Stary "nowy" m30 :)
Aż mnie ciekawość zżera ile Cię kosztowała taka imprezka(oczywiście jeśli to nie tajemnica handlowa)? Piękny nabytek. Pozdro.
-
PILNE!!!, zatrzaśnięte kluczyki, do znawców otwierania!!!!!
A ja nie mógłbym na to patrzeć, to nieomal perwersja :D . Pozdro.
-
Swiatla dzienne bez otwierania lamp
Też myślę, żeby przeszło, zawsze można trochę pościemniać, poopowiadać głupot na temat samochodu i takie tam. Pozdro.
-
PILNE!!!, zatrzaśnięte kluczyki, do znawców otwierania!!!!!
Co Wy z tym biciem szyby, trzeba zadzwonić po fachowca, są jeszcze takie rzeczy jak książka telefoniczna i tam będzie na pewno paru magików, którzy przyjadą, poświęcą minutę i niczego nie uszkodzą. Zainkasują 100-150 a Ty będziesz miał oryginalną szybę nadal. Pozdro.
-
odpowietrzanie
Płyn do wydechu może się dostać tylko przez uszczelkę, bądź przez pękniętą głowicę, ale jak masz teraz z płynem, nadal ubywa? Jak rozumiem nadal trochę kapie(na ciepłym). Uważaj z tą jazdą, ja bym nie ryzykował zbędnych podróży, przynajmniej do czasu, aż dojdziesz co jest?
-
Kupno BMW E-32 750il....
Przede wszystkim silnikiem zamiast 326 koni jest niespełna 390, do tego dochodzą znaczki, felgi i jeszcze parę elementów. Poza tym powstaje indywidualnie i jest to najbardziej ekskluzywna z wersji. Zapomniałem dodać, że silnik ma 5.7 a nie 5.4. Pozdro.
-
Kupno BMW E-32 750il....
Co prawda wrzuciłem ją w innym temacie, ale wrzucę ją i tu. Skoro 750 to czemu nie Alpina. Pozdro. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3548968
-
odpowietrzanie
Ale mam nadzieję, że zalewałeś płyn/wodę na choć trochę schłodzonym silniku i w dodatku pracującym, bo w innym razie zimna woda na gorącą głowicę i dziwne rzeczy się dzieją z głowicą może się trochę sfalować, albo pęknąć ale najprawdopodobniej to uszczelka. Pozdro.
-
odpowietrzanie
Koszt chyba nie najmniejszy, nie wiem dokładnie ile, olej można spuścić i zalać stary(pod warunkiem, że nie dostał się do niego płyn), ale może się okazać czego Ci nie życzę, że masz pękniętą głowicę i wtedy to taniej Ci będzie znaleźć drugi dobry silnik. Warto też przy wymianie uszczelki zrobić planowanie głowicy, bo naprawa może nie odnieść spodziewanego skutku. Co do poruszania się nim hmm trudno powiedzieć lepiej nie ryzykować. Pozdro.
-
odpowietrzanie
Z tego co piszesz to pewne, że to uszczelka, lepiej unikaj wysokich obrotów, bo wtedy są największe przedmuchy i tak lepiej, że Ci poszło w wydech niż w olej, natomiast co do warsztatu to mogę Ci polecić ten w którym doszli co się dzieje z przegrzewaniem w moim 8, niestety nie mam dokładnego adresu, ale jak się skontaktujesz z piotrem e38 to będzie Ci wstanie wyjaśnić bądź skontaktować z nimi, ja trafiłem tam przez moją znajomość z Piotrkiem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Panowie zajmują się głównie BMW. Warsztat znajduję się na wylocie na Poznań, miejscowość Macierzysz o ile dobrze pamiętam. Pozdro.
-
zablokowana regulacja kierownicy :(
Nie wiem skąd to się bierze, ale wiem, że może ruszyć bez powodu i potem znowu paść.
-
CHF 7,1 a CHF 11S i LHM
instrukcja do ściągnięcia z wuffera.
-
odpowietrzanie
Tak też może być ale że to jest jedna z pierwszych rzeczy jakie sie sprawdza jak płyn ubył, więc zakładam, że takie czynności zostały przeprowadzone, więc jeżeli połączenia wodne niesprawdzone to przejrzeć, a jak nie to uszczelka. Może uciekać też przy króćcu chłodnicy, często można to przegapić- szybko paruje. Wtedy może być zakamieniona chłodnica i ciśnienie wywala tak jak wspomniałem wcześniej. Pozdro.
-
odpowietrzanie
Kolego bmwkolo podkreślił, że ubyło płynu - to niestety uszczelka.
-
CHF 7,1 a CHF 11S i LHM
A co masz na korku i co miałeś wcześniej zalane?
-
odpowietrzanie
Jak Ci wali przez wydech to niestety będzie uszczelka. Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
U mnie brakuje prawego amortyzatora i lampa sobie trochę podskakuje, w zimę na pewno się tym zajmę. Tym razem już nic przed zlotem nie dotykam, nie zapeszam, tylko benzynę leje. Pozdro.