Treść opublikowana przez Kaju_32
-
Kilka pytań do posiadaczy G30
To yanosik może działać w tle i informować? Jak? U mnie działa tylko jak jest aplikacja włączona dlatego jeżdżę z GTRem.
-
Kilka pytań do posiadaczy G30
Maciek z ciekawości o jakim przycisku do przełączania na konsoli mówisz? Ja zawsze byłem przyzwyczajony ze np stacje radiowe przełączam tą główną gałką poprzez nacisniecie tak jak muzykę z mp3. Twierdzisz, ze teraz można to robić jakimś innym guzkiem? Czy złe cie zrozumiałem? Możesz wrzucić swoje ustawienie equalizera? Mnie narazie nic nie pasuje... :(
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Musiałbym to jeszcze raz dokładnie przetestować, być może akurat tak się trafiło, ze woda w drzwiach kierowcy nie była pod jakimś katem lub mniejszym ciśnieniem... Ciężko powiedzieć, ale to nie zmienia faktu, ze jak zamsz będzie dostawać wody to za rok jego właściwości będą znacznie gorsze...
-
HUD - poproszę o opinie
Maciek zgadzam się w 100 %
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
U mnie w w trzech. Drzwi kierowcy suche. W ASO twierdzą, ze woda może się przedostawać i ma być odprowadzana rowkiem pomiędzy gumową a zamszową. Pytanie tylko czemu ścianka zewnętrzna tej zamszowej nie jest gumowa żeby nie mokła tylko cała jest zamszowa..?
-
HUD - poproszę o opinie
Mogę potwierdzić opinie Paulusa. Po przejechaniu 2 tys km w większości w okularach z polaryzacja ta opcja zdecydowanie wyleciałaby z mojej konfiguracji gdybym mógł się cofnąć do momentu zamawiania pomimo, ze pierwsze wrażenie zrobiła na mnie dobre. H&K z krótkiego doświadczenia raczej nie jest wart dopłaty.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Świeżo po wizycie w ASO i hit: „Proszę Pana to ze uszczelka przepuszcza wodę i przechodzi do następnej zamszowej to normalne i powszechne, szczególnie w poprzednim modelu F10”. Czaicie!?!? W aucie za ponad 400 k, przepuszczanie wody przez uszczelki to normalna sprawa! :duh: :mad2: :mad2: Stanęło na tym, ze robimy komisyjny test mycia. Żenada!
- Remote view 3d
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
ok, wczoraj w nocy przetestowane, z kluczykiem w środku nic się nie dzieje, można normalnie umyć auto :cool2: co do uszczelek to rzeczywiście dziwne, mam nadzieję, że to tylko kwestia ich wymiany i po sprawie.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Kuba Dzieki za podpowiedz, najpierw pogadam w ASO. Zobaczę co powiedzą. Paulus Miałem dostęp komfortowy w Audi i Toyocie i nic takiego się nie działo...
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Z tym bagażnikiem to porażka... nie wyobrażam sobie czegoś takiego...
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Ktoś zgłaszał już to w ASO? Jak byłem na myjni ręcznej i nie stałem obok auta (auto było otwarte i mył je pracownik myjni) nic takiego się nie działo. Tak wiec przypuszczam, ze musi to być reakcja na strumień wody pod ciśnieniem i bliskości kluczyka...?
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Ja ostatnio się dowiedziałem, ze u mnie w salonie zamówione są już 4 x M5 i są zapisy na M8 :shock:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Dzisiaj podczas mycia na myjni bezdotykowej zauważyłem dwie dziwne rzeczy: 1. Woda przecieka przez górne uszczelki drzwi nad oknami i dostaje się na taki „zamsz” za uszczelką. To nie są jakieś duże ilości, ale są. Czy ktoś zauważył coś podobnego? 2. Auto podczas mycia karcherem co chwile mi się otwierało i zamykało. Oczywiście sprawdziłem czy to nie przez kluczyk. Woda pod ciśnieniem tak działa na dostęp komfortowy? Ktoś miał coś podobnego?
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Wtryskiwacz... masakra :mad2: :duh:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Hmm, ok. Wydaje mi sie, ze tak robiłem, ale przetestuje jeszce raz w takim razie.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Tak, jest taka opcja w menu w ustawieniach samochodu, ustawieniach drzwi Maciek u mnie to nie działa. Ta funkcja jest według opisu odpowiedzialna za wyłączanie samochodu a nie radia... Jakieś inne pomysły?
-
G30 M550i xDrive
No właśnie nie, zalecenia są 95-98. Dlatego zastanawiałem się czy 100 Racing na shellu jest Ok? Pytanie dlaczego producent zaleca paliwo do 98? Zawsze się mówiło ze do benzyny im więcej oktanów tym lepiej...
-
G30 M550i xDrive
Wiem, ze bylo to wałkowane już z 5 razy, ale przypomnijcie mi co tankujecie do 550i? 100 Racing na Shellu jest Ok? W instrukcji jest zapis, ze niby można jedynie do 98 oktanów...?
-
BMW G30 M550I M-PERFORMANCE SATIN DARK GREY BABY!
Będzie zarąbista, wrzucaj fotki jak tylko będzie gotowa.
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
Paulus tutaj masz filmik ze wszystkim częściami MPerformance. U nas tych z przodu się nie da, ale tyl i boki jak najbardziej. Na filmiku śliczna sztuka
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
Tak, dokładnie. Opcja dodatkowa. Ok 800 zł/szt plus montaż. Dużo optycznie poprawia, ale zbiera cały brud z auta i osadza się piasek z kałuż itp. Chciałem jeszcze zamontować przednią nakładkę i splitery bo jak dla mnie G30 czegoś z przodu brakuje (ponoć te elementy poprawiaja również aerodynamikę), ale jak to w BMW niestety przedniej nakładki nie można zamontować ze względu na czujnik ochrony pieszych- nakładka wchodzi w zakres jego pracy... :shock: Szkoda
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Ok, dzieki :cool2:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Współczuje, napisz później co się stało...
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
Wakacje to znowu nie taki wielki problem :wink: