Treść opublikowana przez Kaju_32
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
Dzieki, cały czas namawiam małżonkę na jakieś przejażdżki żeby zrobić przynajmniej ten pierwszy tysiąc. :twisted:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
U mnie w ogóle nie wyłącza się radio przy otwieraniu drzwi, trzeba gdzies wybrać taka opcje w menu?
-
G30 540i realne spalanie
Z doświadczenia wiem, ze większe silniki dużo lepiej sobie radzą z większą masą auta a dzieki temu spalają niewiele więcej od mniejszych bardziej wyżyłowanych. Narazie tez jestem pozytywnie zaskoczony, ale jak zacznę jeździć bardziej dynamicznie to pewnie spalanie wzrośnie do 12,9 :wink:
-
G30 540i realne spalanie
Maciek obiecane fotki :wink:
-
G30 540i realne spalanie
Kuba 10 maj to już niedługo U mnie produkcja była 9 kwietnia i odbiór miałem 26 kwietnia tak wiec możesz domniemywać, ze będzie tak samo :cool2:
-
G30 540i realne spalanie
Maciek Jak zejdę do auta to zrobię ci fotki z komputera pokładowego Kuba Cała relacja w dziale galeria-nasze samochody :D
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
polska wersja to 'szary z brylantowym połyskiem' sophistograu brillantefekt chyba...
-
G30 540i realne spalanie
Coś dużą wam palą te 540i. Ja od kilku dni jeżdżę na docieraniu M550i (wiadomo, że na docieraniu pali więcej) i przy normalnej jeździe (40/60 miasto/trasa) średnie spalanie mam 10.8 l/100 km. :shock:
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
Z tym kolorem jest tak, że w każdych warunkach oświetleniowych wygląda inaczej. Rzeczywiście jest to bardzo ciemny grafit a w dodatku głębie koloru mocno podbija ceramika co daje jeszcze ciemniejszy efekt. Felgi 20' jak dla mnie są obłędne :8) Co do deski to w końcu wziąłem podstawową a to dlatego, że sensatec w ogóle mi się nie spodobał jak zobaczyłem na żywo w salonie a zamiast dopłacać do pełnej skóry 6 tys. wolałem wziąć NV. Będę jeszcze oklejać lusterka i chyba te srebrne paski na klamkach bo jakoś mi się nie komponują z całością... Wrzucam jeszcze parę fotek żeby zobrazować jak różnie kolor wygląda na innych zdjęciach...
-
Remote view 3d
U was tez można zobaczyć tylko zdjęcie czy podglad na żywo z kamer?
-
BMW G30 M550i xDrive szary :)
jjj
-
Remote view 3d
Sterowanie funkcjami telefonu jest w ogóle możliwe bez apple car play? Czy ktoś się orientuje jak się instaluje/wykupuje apple car play? Warto?
-
G30 530ix Bluestone Luxury Line
no to gratulacje! jestem dokładnie na tym samym etapie ze swoim :wink:
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Ja szczerze mówiąc coraz bardziej zastanawiam się czy nie położyć na całe auto folii XPEL ultimate samoregenerującej plus wosk... to chyba najlepiej zabezpieczy auto. A i cena porównywalna z pakietem ceramika+folia na przód. Co sądzicie?
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Jak byś porównał z innymi powłokami? Jak długo ją masz i czy jesteś zadowolony? Dlaczego wybrałeś akurat Fireball?
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Czy ktoś z was coś słyszał o powłoce typu Fireball? Mam propozycję z ASO żeby położyć powłokę takiego producenta, ale nie wiem jak go sklasyfikować... Wysoka półka czy raczej iść w Gtechniq?
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Popieram przedmówce w 100%! :cool2:
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Na swoim obecnym aucie niestety nie mam ceramiki. Jakoś nie odczuwam takiej potrzeby przy srebrnym kolorze. Przy odbiorze G30 i ciemnoszarym kolorze położę ją bezdyskusyjnie w połączeniu właśnie z folią kładzioną na cały przód auta. Jak mam kładziony wosk na obecne autko to albo miejsca z folią są pomijane albo kładziony jest specjalny wosk przewidziany na folie. Nigdy nie zauważyłem żadnej różnicy w kolorze czy odcieniu, ale to pewnie zasługa koloru auta. 8 tys może i dużo, ale żadna ceramika nie zabezpieczy cię przed odpryskami lakieru, których nie da się w łatwy sposób usunąć/uzupełnić. Nie wiem ile mikronów ma moja folia, robiłem ją w Ziebart Poznań i kazałem dać najgrubszą :wink: . Dzięki niej po ponad dwóch latach ZERO odprysków na masce, zderzaku czy zarysowań na reflektorach!!!
-
Powłoka ceramiczna/kwarcowa hit czy kit?
Mam folie od ponad dwóch lat. Super sprawa. Tylko powinieneś wziąć jak najgrubsza, wówczas nie będzie się dziurawić. Różnicy w ogóle nie spostrzeżesz nawet po długim czasie. Reasumując tylko folia plus ceramika jeżeli chcesz mieć 100 % pewności, ze nie będzie odprysków.
-
RTTI i nawigacja G30
CB to już przeżytek :wink: Brzęczy, buczy, trzeszczy, trzeba wystawiać antenę. Ludzie gadają jakieś głupoty. Yanosik eliminuje te wszystkie kwestie a skuteczność moim zdaniem ma dużo lepsza. Raz oznaczona suszarka/wypadek/remont jest dostępna dla wszystkich użytkowników a przy CB musi akurat ktoś jechać z naprzeciwka z radiem i nie zawsze odpowie....
-
RTTI i nawigacja G30
A jeździ ktoś z was na nawigacji Yanosika? Ja mam Yanosika GT od dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Zastanawiam się czy przy odbiorze G30 nie kupić Yanosika Pro (kamera, nawigacja i antyradar w jednym). Co sądzicie?
-
RTTI i nawigacja G30
Czyli reasumując lepiej po mieście i okolicach poruszać się na telefonie (mapy Google). A w dłuższa trasę już można korzystać z navi BMW? Nie wiem jak Google to robi, ale w 95% przypadków wie o korkach i remontach. Szkoda, ze BMW z nimi nie współpracuje... Szkoda tez, ze mirror się wyłącza. A glos chociaż pozostaje? W f10 mam tak, ze jak wybieram źródło audio bluetooth (telefon) i słucham muzyki z telefonu to i komendy z nawigacji z telefonu idą przez głośniki.
-
RTTI i nawigacja G30
Hej, czy ktoś może mi wytłumaczyć zasady działania RTTI i nawigacji BMW? Na jakich zasadach wyznacza trasę i skąd wie o korkach i wypadkach? Wegdlug waszego doświadczenia lepiej się poruszać na nawigacji BMW czy np Google?
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Załóż galerie i wrzuć specyfikacje. Gratulacje! :cool2:
-
Night Vision
Nie No czytałem, ale zakładam, ze to była sytuacja bardzo dynamiczna. A chodzi mi o to czy sprawdzałeś np na podwórku czy system wychwytuje zwierzęta?