Skocz do zawartości

sztukes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sztukes

  1. Witam czy ktoś wie jakie żarówki są potrzebne do bmw e90 320i lcl xenony.chodzi mi o te zarowki co są w środku ringów.nie mylić z żarówkami z ringów. To będą H7? Bo jasna zaczyna świecie na żółto a druga jest niebieska. Za pewne wymienię oby dwie. Proszę podać mi jakieś zarowki dobre dziękuję
  2. Witam proszę o zestaw tarcze i klocki tył plus czujnik do bmw e90 Najlepsze zamienniki proszę mi podać. Na tą chwilę miałem Ate komplet i 130tys przejechałem ale pokazuje na kompie 5tys do końca. Podaje nr VIN WBAPG31020E187333. Dziękuję za szybko odpowiedź Pozdrawiam Editt/zapomniał bym ręczny mi nie trzyma dobrze i proszę też o zestaw do ręcznego co tam potrzebne chyba szczęki :) wymieniał będę sam z bratem Jakies smary czy coś potrzebne aby po smarować?
  3. witam potrzebne mi sa dane o kluczach jakie sa potrzebne do rozkrecenia połośki tylnej i przedniej chce wymienic łozyska z przodu ----prawdopodobnie wymiana razem z piastami bo sma nie wprasuje. chce wymienic tez Pierścień czujnika ABS z tyłu jaki tam idzie orginalny lub zamiennik dobry. bmw e90 320i Vin ---- WBAPG31020E187333 ps ogolnie rozchodzi sie o koronki abs tgz. pierscienie abs spuchły i trze o czujnik abs z przodu chyba nie ma tej koronki tylko piescien magnetyczny.
  4. Hej jeżeli nie odpisują tzn. Że albo temat był walkowany 1000x i już nie chce się nikomu pisać albo każdy ma w dup... Jedz do mechanika albo na kompa i zob. Co się dzieje Takie czekanie nic nie da.
  5. Witam grzechotkę w sensie?
  6. W innym wątku wszyscy chwała ten NOXem więc nie wiadomo jużxzego oczekiwać...
  7. Witam u mnie też jest ten sam błąd 5E46 czujnik kąta skrętu kierownicy. Kalibrowalem ista ale po paru godz. Znów to samo rozkręcac nie dam rady bo mieszkam w de a tu są ceny dużo większe niż w pl za robotę itd. Na ktos może na sprzedasz tego pająka z manetkami czy sama taśmę lub ten czujnik. Nie wiem co kupić aby było ok Rady mile widziane dzieki
  8. Przegląd normalnie przechodzi?
  9. mi po geo wyskoczyl czujnik kata kierownicy bylem w warsztacie aby reklamowac a oni jak wyjezdzalem bylo ok 90 e zaplacilem i rozkalibrowal mi kiere bo mowil ze grzebal cos tam . teraz kazal jechac do bmw aby kalibrowali itd. teraz pojade do bmw i zaplace 2tys e ...
  10. Witam zrobiłem diagnozę kompem i wyszło że to coś z kierownica błąd 5E46 DSC lenkwinkelsensor Dopiero jutro lub w sobotę zobaczę co dalej Editt/robiłem geometrię i coś grzebali przy kierownicy bo niby że krzywa była możliwe że teraz przestawili a było dobrze Kalibracja prawdopodobnie potrzebna
  11. Te same kontrolki mi wyświetliło... Ktoś rozwiązał problem?
  12. Mam też ten sam problem pali się kontrolka ręcznego na żółto i kontrolka trakcji kółeczko z literka a z wykrzyknikiem na żółto wszystko. Check engine wyświetla kółeczko i wykrzyknik jak by sugerował że nie ma płynu hamulcowego ale sprawdzałem płyn i jest full W marcu wymieniany ostatnio geometria była robiona i robiony cały zawias. Czy to jakis sterownik czy abs? Editt///błąd 5E46 DSC lenkwinkelsensor Plausibiltat
  13. Witam wyskakuje trójkąt w kółeczku z wykrzyknikiem spadek mocy i jazda 80km /h mrugnela też kontrolka ciśnienia w oponach ale sprawdzałem i wszystko ok Przy dalszej jeździe przez godz wyskakiwał sporadycznie co jakiś czas. Potem już tak jak by ustało i nie pokazywało nic. Co to mogło być? Wiadomo podepnę pod komputer itd. Uszkodzony czujnik abs? Lub przetarty czy wypięty?
  14. Dzień dobry Mój VIN WBAPG31020E187333 Potrzebuje wszystkich części do zawieszenia przód i tył (wahacze, stabilizatory śruby nakrętki itd.) Chciałem zapytać też czy wymienia się filtr paliwa w moim modelu. Czy wymienia się olej(płyn) w skrzyni biegów, wspomagania kierownicy i dyferencjalu z tyłu jak tak to jaki. Dziękuję
  15. sztukes odpowiedział(a) na sztukes temat w E90, E91, E92, E93
    nie wiem czy bedziecie widziec tutaj mam koszyk z moim zamowieniem bez srub i nakretek bo nie ma go na stronie ;/ https://www.teilehaber.de/checkout/basket.html a tutaj z tej strony mozna juz zamowic sruby i nakretki https://www.leebmann24.de/bmw-ersatzteile/view/btdetail/?series=e90n&typ=pg31&og=02&hg=33&bt=33_1930 wiem ze temat inny ale zapytam od razu czy filtr paliwa w 320i n43 jest wymienny? i czy wymienia sie płyn w manualnej skrzyni i dyferencjale z tyłu ?
  16. Ate kupiłem tarcze i klocki na tył 100tys. Km przejechalem czujnik dopiero pokazuje 9tys. Jeszcze do wymiany Przy zmianie opon patrzyłem to mają 4 MM jeszcze Tarcze jeszcze są dobre
  17. sztukes odpowiedział(a) na sztukes temat w E90, E91, E92, E93
    Chce zamówić lemforder jak piszecie. Na niemieckim forum też polecają lemforder i TRW. 260e wyjdzie za tył bez śrubek i nakrętek bo chyba te stare jeszcze przejdą?
  18. sztukes opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam chciałbym zmienić wahacze i stabilizatory tył i być może przód też e90 320i 2009 n43 Jakie firmy polecacie?
  19. Witam czy przy wymianie płynu hamulcowego wymienia sięwymienia się jeszcze płyn wysprzęglika i coś jeszcze? Bo będę wymieniał i czytałem właśnie ze tam też trzeba wymienić. I jeszcze czy czy ten płyn ma coś wspólnego ze sprzęgłem?
  20. Ja bym wymienił całe że sprężynami. Moje po 150 tys km wylały ale wymieniłem tylko amory bez sprężyn Po przejechaniu 50 tys km pękły sprężyny w dwóch miejscach. Teraz już wiem żeby wymieniac Całość ze sprężynami Założyłem sachs przód i tył
  21. Wtryski były wymieniane przy 100tys.km Teraz mam 200tys km Czyli 100tys.km najechane Ta sonda nox już raz wymieniałem przy 120tys km ledwie 80tys. Km ma i już wymiana ☹️ Mam ten kabel inpa czy zainstaluje to wszystko o czym piszesz wyżej? Czy jest osobą na forum aby mi to wytłumaczyła lub zrobiła zdalnie przez neta?
  22. 30E9 stickoxidkatalysator alterung 4798 niedrige speicherkapazitat 16 testbedingungen erfullt 35 Fehler moment an vorhanden 188480tkm 30EA denox katalysator verschwefelt 29CE verbrennungsaussetzer zylider 2 205904 tkm 29 CD verbrennungsaussetzer żyli der 1 sprawdziłem przez impe wychodzi na to po błedach ze sonda nox jak kupie nowa to trzeba ja adaptowac ? a jak tak to przez ipme to zrobie i sam ? trudno zamontowac ta sonde ?
  23. wymieniłem dzis cewki i swiece na nowe i bład na pierwszym cylindrze ale nie wyskakuje juz check engine auto chodzi juz ok niby jutro jade na autostrade i zobacze czy cos sie nie bedzie dalej działo moze to byc wtrysk sonda nox ale była wymieniena około 80 tys, km temu czyzby znow padła ? lub przepływomierz ...
  24. sztukes odpowiedział(a) na totti34 temat w E90, E91, E92, E93
    hej w De pzysłali list z BMW aby wymienic tą część . zrobilem termin i mi wymienili.
  25. Witam mam problem z wypadaniem zapłonów na 1 cylindrze. bmw e90 320i n43 trzesie autem na 2 i 3 biegu i swieci check engine . tutaj mam tez błedy 30C1 30E9 2E81 30EA 29CE 29CD zamowiłem swiece i cewki mysle ze jak wymienie to bedzie juz ok oby nie wtryski cewki maja 80 tys km swiece 30 tys km mozecie mi powiedziec czy co te błedy oznaczją ? miał ktos podobny problem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.