Treść opublikowana przez sztukes
-
E90 Mata zajętości fotela
Mam sporadycznie ten problem może ktoś opisać jak zdemontować tą matę ? Albo linka podesłać ?
-
Sprzęgło klimatyzacji
editt/ 9C4A doszedł taki błąd pomoże ktoś ?
-
Sprzęgło klimatyzacji
Witam miał ktoś problem ze sprężarką ? wyskskuje błąd A72F Sprzęgło magnetyczne sprężarki klimatyzacji trzeba wymienić całą sprężarkę czy tylko można sprzęgło albo cewkę która się tam znajduje ? bmw e90 320i ktoś pomoże ?
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
WBAPG31020E187333 Błąd ID 120 prawdopodobnie xenon może ktoś doradzić jaki wybrać dobry ?
-
Jak usunąć programowo sondę NOXw BMW E90?
Też jestem ciekaw jak działa takie auto bez nox .
-
Bmw 318i 143km Wtryski i nox
Noxem 130 kup ori wytrzymuje mało
-
sonda lambda przed katalizatorem 2
Witam posiadam bmw e90 320i czy ktos moze mi powiedziec ktora to sonda ? bo sa 3 u mnie jedna za katalizatorem wymienilem pół roku temu a teraz przed a sa dwie i nie wiem bardzo ktora to ;/ https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/18-uklad-wydechowy/vE187333
-
BMW E90 - BŁĘDY PODCZAS JAZDY
Sprawdź koronkę abs, czujnik abs
-
Problem z ESP abs kontrola trakcji
Koronka abs spuchła i czujnik przycieral. Się o nią. Podkładka pod czujnik abs i jeżdżę dalej
-
Lapmy xenon 2009
Koszt takiej regeneracji? Ktoś robił może? Nowe drogie więc odpuszczam
-
Czujnik abs
Koronka spuchła i trze o nią abs Daj podkładkę Editt// sory myślałem że to tył. To pewnie łożysko.
-
Lapmy xenon 2009
Witam czy ktoś wymieniał albo czy da się wyczyścić przednie lampy? Strasznie są wytarte. Bmw e90 2009 lift Koszt nowych? Albo środek do czyszczenia? Dzięki
-
akumulator- jaki ?
Tak zrobiłem :)
-
akumulator- jaki ?
AKUMULATOR 92AH/850A RUNNING BULL AGM 59201/BAN 835 zł Sklep konin
-
akumulator- jaki ?
Pany już wszystko Oki Poszło dobrze stary odłączony nowy podłączony :) Przestawiła się tylko godzina Reszta Oki :) Akumulator osiągną 100 %naładowania po 600km trasie
-
akumulator- jaki ?
Pany jeszxze pytanie bo jak rozepne stary akumulator i podepnę nowy to mi radio może nie działać itd.? Czy jeszcze coś więcej? Bo mam wyjazd do de i nie wiem czy nie lepiej zabrać Aku że soba i na miejscu już to zrobić Dzięki za info
-
akumulator- jaki ?
Może być mniejszy? Mi tutaj z forum taki polecili...
-
akumulator- jaki ?
AKUMULATOR 92AH/850A RUNNING BULL AGM 59201/BAN Prawdopodobnie ori Gość powiedział albo ładować ładowarka 12h albo nówka 190e w de Tutaj 1300zl mi powiedzieli Żeby tylko prostownikiem nie ładować tylko ładowarka 4-5 dni terminy mają :( Koszt 30zl Chyba nowy kupię taki sam. Eddit// pokazał mi się już około 6-8x więc chyba czas na niego Ale z odpaleniem nie ma problemu
-
akumulator- jaki ?
Witam mam problem z akumulatorem zaczyna swieciec na pomarańczowo już kilka razy się pokazał. Stopień naładowania 41 % czy wystarczy go podładować czy czeka go wymiana? Prawdopodobnie jest od nowości. Bmw e90 320i lift 170ps
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Witam byłem u Mariusza Drypy z Pruszcza Gdańskiego Zawiozłem dyfer zostawiłem na może 30 min Pojechałem na stację do WC I już musiałem wracać bo był zrobiony :) Łożyska stożkowe itd. Mam wizytówkę Jutro jadę aby zamontowali na auto i zdam relacje czy wszystko Oki Eddit// dyfer zamontowany cisza i spokój jak narazie po 20km przejechanych :)
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
sprawdz podpore wału tez myslame ze to łozyska potem ze tumik dziurawy , jeszcze myslalem ze to poł osie w srodkowym tunelu zobacz czy jest buczenie , niech ktos siadzie z tulu i przystawi głowe do srodkowego tunelu.
-
Zestaw naprawczy przód katalizator
Sory literówka. Pomogłeś dużo
-
Zestaw naprawczy przód katalizator
Witam mam pytanie czy ta część HJS 83008313 lub FA1KF100015. Zamówiłem ta pierwsza. Niby lepsze materiały. Trzeba spawać razem z całym tlumnikiem czy tylko włożyć w rurę od tlumnika. Z jednej strony wiadomo trzeba skręcić śrubami a z drugiej strony? Muszę ta część wymienić bo zardzewiała i pierdzi trochę. Proszę o wypowiedź Części już zamówiłem. Wyjmuje cały tlumik więc wymienić też łożysko FAG 26121225071 na środku wału czy nie trzeba? Chodzi mi o wspornik centralny Meyle 300 261 2118/S Trzeba cały wymienić czy wystarczy tylko łożysko w środku wypić stare i założyć nowe?
-
Zużycie wału, objawy
Mam podobne objawy po dodaniu gazu szumi i śwista strasznie czy to łącznik elastyczny wału i podpora wału ma nowa załatwi sprawę?
-
Problem z dyferencjalem
Witam jak w temacie problem jest z dyferencjalem byłem na warsztacie bo myślałem że to łożyska w piastach do wymuany ale jednak coś z dyferencjalem lub półos. Przy jeździe słychać wydobywający się szum i metaliczny dzwieg.