Skocz do zawartości

sztukes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sztukes

  1. Bimmer toll zaczyna regenerację od 1000mg zasiarczenia Ja mam 580mg i chce wymusic wypalanie ista tylko nie wiem dokładnie jaki to program mam kupić lub ściągnąć legalnie Może ktoś napisze jak się zabrać za to?
  2. ktos jeszcze sie wypowie ?
  3. sztukes odpowiedział(a) na Markecik247 temat w Oprogramowanie
    tez bym zainstalowal sobie bo chce wypalic nox .
  4. Posiadam benzynę e 90 320i i nox Da się ustawić w programie aby regeneracja zaczęła się wcześniej niż 1000mg zasiarczenia? Bo mam 560mg zasiarczenia a do 1000 mg to jeszcze dużo A chce to zrobić już
  5. dodaje pare zdiec dodam ze zmienilem teraz rolki i napinacz plus pasek https://prnt.sc/bmgZ-9LgUXav https://prnt.sc/8nrBsztOweqm https://prnt.sc/uO0HzbYrTkc- https://prnt.sc/ZIFvNLIoLjGY myslalem ze napinacz i rolki tak swistaly i bylo slychac metaliczny szum i dzwiek ale to chyba jednak łozyska w tylnych kolach
  6. Filt kabinowy kiedy zmieniany?
  7. zamowilem juz napinacz pasek i rolki ogolnie wydobywa sie dziwny halas i mysle ze to napinacz ale kolo pasowe troche krzywe jest tylko one bylo od kupna takie wiec wtedy mialo 100k km najechane a teraz mam 250k km czyli przejechalo 150k km i nic sie nie dzialo na pocztaku myslalem ze to łozysko w kolach ale odpada wiec zostaje tylko cos z napinaczem rlkami i paskiem plus to kolo pasowe . tak zrobie zdiecia
  8. Nie miałem przodem stłuczki. Czy to normalne że tak się krzywo obraca?
  9. Witam. Mam pytanie Wstawię filmik i czy ktoś mógłby zobaczyć czy to koło pasowe jest ok? Napinacz chyba mam do wymiany rolki i pasek .
  10. sztukes odpowiedział(a) na sztukes temat w E90, E91, E92, E93
    Mylisz o regulator ciśnienia oleju?
  11. sztukes opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam chcialbym zasiegnac porady co do NOX. kupiłem auto jak miało 100k km i musiałem od razu wymienić sensor NOX zaplacilem cos kolo 2tys ,zl teraz auto ma 250k km nalotu i wywala błedy zwiazane z NOX. podam błedy. A114 20E09 2E81 30C1 2C6C 2AF8 2C7F 2AF2 2AF6 2E82 2AF4 30EA moje BMW 320i 43 sciagam program ISTA_D czy ktos moze mi jakos pomoc jak wymusic wypalanie nox przez program ista? albo powiedziec cos o tych bledach czy sa powazne ?
  12. Witam mam delphi i chciałbym wypalić nox Ktoś objaśni jak to zrobić? Gdzie wł ta opcje do wypalania?
  13. ja zamowiłem nowe linki na przegladzie lewe koło wyszło ze łapało a prawe wogole wiec wymienie najpierw z prawej jak zobacze ze zaciagne na 3 zabek reczny to juz bede spokojny chyba ze to nie bede linki to juz nie wiem co to moze byc ;/
  14. Okładziny mam nowe sprężynki itd.
  15. Hej nie wyskoczył z mocowania w tunelu bo sprawdzałem. Na tuv wyszło że lewe koło łapie ręczny a prawe nie. Tylko że ja teraz rozebrałem wszystko i założyłem nowe. Możliwe że ta linka spadła od ręcznego w prawym kole i nie zauważyłem i założyłem szczęki sprężynki itd i tarcze. Jutro rozbiorę to jeszcze raz zacznę od prawego koła. Bo w tunelu tak jak by z prawej strony ta linka nie ciągnęła. Pytanie może te regulatory wymienić bo już są zepsute?
  16. Coś więcej? wytłumacz bardziej jak możesz będę wdzięczny
  17. Witam mam problem z naciągnięciem ręcznego. Zrobiłem jak w opisie tutaj jeden z użytkowników pisał i nie hula :( dodam że wszystko zostało wymienione tarcze klocki szczęki oprócz linki. Przed wymiana już ręczny nie trzymał dobrze chyba na 7 - 8ząbek. Stare szczęki były jeszcze dobre możliwe że by przeżyły auto. Ale wymieniłem. Ktos ma pomysł? Poradę?
  18. ja wymieniłem praktycznie całe zawieszenie przod i tył samemu wachacze tuleje plywajace itd, wszystko na czesciach lemforder. jedynie te łaczniki przod cos nie wytrzymaly. troche sie zrazilem ale czytałem tak troche o tym i one sie szybko zuzywaja. jezdze po niemczech wiec lepsze drogi niby ale i tak nie wytrzymaly długo. zobaczymy co te mayle HD pokaza
  19. Witam pany wymieniałem rok temu łaczniki stabilizatora z przodu i z tyłu firmy Lemförder 15e okolo za jeden z tej firmy zamawiałem-===Motointegrator----- zrobiłem moze 10-15tys km i padły z przodu . pytanie czy to normalne ? zamowiłem teraz mayle HD za te dałem 40e za dwa nie wiem czy dobrze zrobiłem i czy wytrzymaja dłuzej prosze niech sie wypowiedza ci ktorzy temat przerabiali . dziekuje
  20. sztukes odpowiedział(a) na ZmeiZlodei temat w X3 (E83)
    To widzę że sobie chwalisz :) wiesz mi chodzi o takie szczegóły aby pokazywało jak w tych starych z 2011 nawi Że pokazuje olej na zielono zaznaczone Tuv Klocki Że wszystko ok lub coś trzeba wymienić Więc są takie apki aby ściągnąć i pokazują to? Może ktoś podesłać zdiecia na pw Bardzo dziękuję
  21. sztukes odpowiedział(a) na ZmeiZlodei temat w X3 (E83)
    Też jestem ciekaw tego co kolega wyżej? .moze ktos się wypowiedzieć na ten temat? Teraz wyszedł android 11 i tak się zastanawiam czy jest sens kupować takie cudo :)
  22. Dziękuję za szybką odp Wszystko już wiem :)
  23. Witam przepraszam że znów pisze ale prawdopodobnie przepala mi się żarnik od xenonu i nie wiem dokładnie jakie mam kupić. Koledzy z forum mi tutaj pisali za co dziękuję ale chce mieć pewność a wiem że Pan poda mi dokładnie :)
  24. Czyli do mojego auta też będą te pasować co w tym poście podałeś? 150e trzeba zapłacić :)
  25. Z lewej strony mam niebieskie a z prawej żółte się zrobiło. Można jakiś link co mam kupić i jak to wygląda? Oryginalne najlepiej czy jakieś inne? Editt/ https://www.ebay.de/itm/323373685117?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=707-127634-2357-0&ssspo=vrSkiVtzRuO&sssrc=2349624&ssuid=8ACCSZ8CS3K&var=&widget_ver=artemis&media=COPY Coś takiego?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.