Skocz do zawartości

maciek_bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek_bmw

  1. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    tragednia dzis nastapił przełom na luzie tez "stuka" w poniedziałek ogledziny a sie czuje jakbym dostał kijem w plecy :cry2: co to za ustrojstwo sie zj*b*ł*???
  2. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    mechanik jak mechanik najblizszego który sie na tym zna mam w krakowie a jakos czasu zeby jechac brak... sam sie akurat na tym nie znam a odgłos jest podobny do taiego wytłumionego "tykania" tyktyktyk dosyc szybko, nie zawsze i nie w całym zakresie obrotów najczesciej 2,5- 5???
  3. dodam jeszcze ze tam był silnik m20
  4. w e30 był sposób tzn. trzeba na wezu który dochodzi do krokowego załozyc obejme i zwezyc tego weza az obroty beda wmiare dobre ale wtedy nie bedzie ssania... nie wiem jak u ciebie jest to skonstrułowane ale w 325e przechodziło.. a patent podpatrzyłem w serwisie i koles który tam pracował stwierdził ze to najlepszy sposób... powodzenia
  5. maciek_bmw odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    cena troche za mała jak na dobry stan :? jeszcze trzeba sprawdzic legalnośc autka bo w bmw z numerami rózne jaja sie dzieja (znam to niestety z autopsji) :cry2:
  6. maciek_bmw opublikował(a) temat w E36
    od wczoraj cos mi zaczeło "tykac" :evil: stwierdziłem ze dochodzi to z tyłu, wiec tak przy przyspieszaniu tyka puszcze sprzegło przestaje wiec raczej MOST, pojechałem do mechanika i rzeczywiscie stwierdził ze pomału zaczyna sie konczyc most (zaraz jade sprawdzic czy jest tam olej)ale zadnych wycieków nie stwierdziłem i teraz takie pytanko ile to ustrojstwo jeszcze wytrzyma ??? i ewentualnie gdzie cos takiego kupic (najlepiej ze szperą) ?? jak rozpoznac czy uzywka jest dobra jakosciowo i czy bedzie pasowała ??
  7. maciek_bmw odpowiedział(a) na kawu temat w E30
    a ja osobiscie sie pokłuciłem z ABSem i go wypiołem :mrgreen: teraz jest dużo lepiej
  8. maciek_bmw odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    [E36] BMW 320 1991??? warto??? patrz dokładnie :wink:
  9. maciek_bmw odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    w poscie jest mowa o e36 wiec pozostanmy przy silniku m50 bo zabardzo namieszamy :worried:
  10. maciek_bmw odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    mój ma 195tys i tez zadnych wycieków suchutki...
  11. maciek_bmw odpowiedział(a) na mirrek2 temat w E36
    320 dobre auto i silnik jesli rzeczywiscie ma 160tys pali w zaleznosci od jazdy trasa 8-10 miasto 12 musisz liczyc ze wezmie jesli masz zamiar krecic sie i palic wszedzie gume kup 325 a jesli masz zamiar jezdzic ponad przecietnie ale z rozwaga wystarczy 320 sprawdz auto u mechanika zobacz czy sa jakies wycieki ( przy tym prebiegu nie powinno byc) zobacz jak pracuje silnik powinien równo i elastycznie jak sie na tym nie znasz to jedz do kogos znajomego kto ma pojecie szczerze przy 160tys to powinna byc igła zycze udanych zakupów
  12. maciek_bmw opublikował(a) temat w E36
    mam taki mały problem... byłem dzis na stacji ustawic zbieznosc po dwóch godzinach było dobrze według laserów i pana diagnosty (mam nadzieje ze sie zna i miał racje) po zbieznosci przeszlismy do katów i tu pojawił sie problem diagnosta stwierdził ze akurat w tym modelu nie sa regulowane ( E36 320 1993 M-technik- co do tego nie jestem pewien czy oryginalny) :? (dodam ze nadkola prawie leza na kołach) i tu moje pytanie jakie powinny byc katy w tym aucie?? i czy rzeczywiscie nie sa regulowane? przyznam ze koło jak na mój gust (akurat na tym sie nie znam) jest za bardzo pochylone/ i opone sciera od srodka z góry dziekue za sugestie...
  13. maciek_bmw odpowiedział(a) na arturk temat w E30
    jak nie ma urzadzenia do pomiaru głosnosci to nie moze zabrac dowodu za głosny układ bo na ucho tak jak i na oko to pan policjant atestu nie ma...
  14. maciek_bmw odpowiedział(a) na aro1986 temat w E36
    tez jezdze na uzywkach bo nie dam 800 za nowa 17ke ostatnio kupiłem dunlopy sp sport za 100zł od sztuki maja po 6mm równo zuzyte i z 2003 roku... co do tego ze idioci sprzedaja uzywki to moze ale im chodzi o obrót kupuja je za bezcen z niemiec... moze czesc jest kradziona nie przecze ale 800zł a 100zł za prawie identyczna opone wybaczcie... jedynie to nie polecam zimowych uzywek bo wiadomo, ze jak troche sie zuzyje to juz ciezko tylna os utrzymac :D
  15. maciek_bmw odpowiedział(a) na aro1986 temat w E36
    na przód tez 205/60 co to wymienionych opon to nie mam pojecia jak sie zachowują
  16. maciek_bmw odpowiedział(a) na onyx temat w E36
    półsyntetyk "spływa" z bagnetu i kropla moze spasc przynajmniej u mnie sie tak dzieje a co do całego watku zaczetego przez moja panike to po przejechaniu 10tys co dzis sie stało wzieła około 200ml wiec jest dobrze pozdrawiam
  17. maciek_bmw odpowiedział(a) na p0rk temat w E30
    zawsze sie pali po odpaleniu dopuki nie nacisniesz hamulca... jesli nacisniez a ona dalej sie pali to cos jest nie tak...
  18. maciek_bmw odpowiedział(a) na SAJMON temat w E38
    http://www.imageshack.us/
  19. maciek_bmw odpowiedział(a) na Irkii temat w E32
    to tez przerabiałem.... a akumlator ma dwa dni bo wlasnie nowy wsadziłem... i co dalej :?: bo juz mnie palec boli od przycisku CHECK
  20. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    marwic sie nie martwie ale denerwuje... a przekłamanie to tak około 5km - 10km
  21. maciek_bmw odpowiedział(a) na Irkii temat w E32
    :cry2: niestety nie wszystko jest i nawet nie przerywa... tez stwierdziłem ze to swiatła od tablicy i przepatrzyłem styki wyczysciłem i sprawdziłem kabelki... swieca a komunikat pozostał... jeszcze czasem wyswietli LOW BEAM FAILURE
  22. maciek_bmw odpowiedział(a) na Irkii temat w E32
    ze sie tak przykleje mi ładuje LIC PLATE LIGTH FAILURE a ciekawe jest to ze nie zawsze a żarówki z nadgorliwosci wymieniłem wszystkie???
  23. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    tak na oko nigdzie nie mierzyłem poprawnosci ale z kilometrami tez mam delikatne przekłamanie
  24. maciek_bmw odpowiedział(a) na Pawel.Z temat w E39
    kazda jest piekna i ma cos w sobie... ale taka alpina :roll2: niemalze jedyna w swoim rodzaju.. piekna chociaz osobiscie gdybym miał kupic tak drogi samochodzik to wolałbym trójke zrobiona przez alpine a tak wogule to dobrze ze mazenia nic nie kosztuja..
  25. maciek_bmw odpowiedział(a) na Pawel.Z temat w E39
    druga strona medalu... poczatkowo nie wziąłem tego pod uwage ale przekonałes mnie... trzeba miec nasrane pieniedzy zeby kupic takie auto.. ale i tak jest piekna

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.