Treść opublikowana przez maciek_bmw
-
Coś mi stuka z tyłu:/
miałem podobne objaw i niestety był to dyfer
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
a co myślicie o tej http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1830430 czy ewentualne mógłby ją ktoś oglądną :oops: ć :?:
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
a jeszcze taka jedna mała drobnostka mi sie przypomniała tak sobie myslałem że w kolejnym autku to przdało by sie webasto ciężko o taką wersje? czy wogóle sobie tym głowy nie zaprżatać przy kupnie tylko w razie potrzeby zamontować ???
-
Ile moze wziąc lakiernik za ......
nawet tego nie zakładaj :duh: ubrudzisz zeby nie napisac brzydko cały klosz silikonem albo jakims inym ustrojstwem jak juz je złozysz i zobaczysz jak swieca czyli musi byc naprawde ciemno :mad2: to spali sie dioda i tyle w tym temacie jesli naprawde chcesz ringi to kup lampy z orginalnymi najlepiej na tym wyjdziesz
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
E36 320i 1993rok 241000 i oleju jeszcze nie bierze sam nią przez dwa lata zrobiłem około 60000km ... tylko tak szczerze to juz mi sie troszke znudziła i poluje na e39
-
Ile moze wziąc lakiernik za ......
ringi z allegro :mad2: powodzenia kolega tez kiedys zamówił i szybciej wyrzucił niz zamontował ale powodzenia.. a za brewki to nie wiecej niz z 80zł
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
To trochę przesadziłeś. 20 to się zgodzę (w korkach) ale nie 30. Ja nie oszczędzam samochodu i mam spalanie na poziomie 17-19. Automat weźmie ze 3l więcej. Maciek, jeżeli chcesz zagazować V8 to kupuj diesla. V8 jest drogie jeżeli chodzi o spalanie ale tanie bo bezawaryjne. Jak zagazujesz to stracisz jego największą zaletę - właśnie bezawaryjność. Jeżeli chodzi o wybór 535/540 to bardziej bym patrzył na ogólny stan samochodu a mniej na pojemność (ze wskazaniem na 540). Co do skrzyni to już Twoja decyzja. dzieki za konkret tego oczekiwałem bo gazu juz na oczy nie chce widzieć mam dość problemów czyli zdanie na temat 540 już mamy i jak narazie przynajmniej z mojego punktu widzenia wygrywa teraz proszę o konkretne argumenty za jesli chodzi o 530 d i da tylko jak możecie to rzeczowo i uwzglednijcie wytrzymałość podzespołów, zawieszenia , silnika również przy dużych obciążeniach ze strony kierowcy :D
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
czy 535i szła po 2000 roku bo nie moge znaleźć
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
czyli 535i lub 540i ale piszecie zeby gazowac a ja już nie chce :cry2: :mad2: ciągle tylko problemy... mół albo strajkuje w e36 koszt gazu już przerusł wszysko bo sonda padła 4 razy sekwencja??? do V8 jedynie... ale czy nie zepsuje gazem kolejnego autka które będe tak strasznie kochał... ?? :roll2:
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
Bartek co myślisz o niej bo widzę że jeździsz podobnym modelem http://www.allegro.pl/item140497461__bmw_m_power_full_opcja_330_km_2001_.html
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
to wkońcu która jest tańsza w utrzymaniu ?? w sumie to jakbym patrzył na koszty utrzymania to zakupiłbym skode albo jakis inny badziew... co do kosztów spalania to nie powiem ze bede bardzo zadowolony tankując około 20 litrów benzyny na 100km ale tak z drógiej strony czy nie warto ???????????????
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
wszystko fajnie w cenach części sie orientuje, wiem ze 540 nie pali 13 na 100km i to wszystko przemawia za 530d tylko mam jeszcze jeden, taki może głupi, drobiazg: czy np. 530d da mi tyle satysfakcji z jazdy co 540, czy stanie w kłębach dymu jesli będzie taka potrzeba? chyba nie powinienem się sugerować takimi rzrczami przy kupnie 530 która ma spełniać role autka do połykania kilometrów?
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
gazu już na oczy nie chce widzieć :mad2: zdanie mamy podobne... ale teraz dlaczego nie da?? jesli trasa to chyba wygodniej... no i chyba działa dość płynnie ??
-
doradźcie w sprawie kupna (e-39)
witam na początku chce podkreślić że przeglądnąłem forum żeby nie było... potrzebuje opini posiadaczy autek z serii 5 dokładnie e-39 po 2000 roku interesuje mnie 530d 530da ewentualnie 540i za i przeciw krótkie porównanie tych modeli który trwalszy? lepszy? czym się dokładnie sugerować przy zakupie takiego modelu ewetualnie kuknijcie na to: http://www.allegro.pl/item140497461__bmw_m_power_full_opcja_330_km_2001_.html też proszę o komentarze co o tego autka odrazu chciałbym dodać że autko będzie w wieszości uzywane na trasie i tu mysle że lesza byłaby 530da ale z drógiej strony uwielbiam przyśpieszenie i osiągi które z pewnościa zagwarantuje 540 pomóżcie.... z góry dziekuje za pomoc
-
Glośniki tyl e-36
te sróbki to tzw torxy czy jakos tak filozofi ni ma ale delikatni bo pózniej bedzie odstawała albo cos takiego... i tak jak koledzy pisza dobre głosniki tego samego rozmiaru a co do tuby czy innych wynalazków w bgazniku to trche tradzi metalowa scianka pomiedzy kabina a bagarem i nie przenosi tego basu jak w innych autach ale i tak warto...
-
wyje wał
mi pół tyłu zdjeli bo nie chciało wyjsc... tragedia z tymi metodami mechaników czasem to mnie osłoabiają...
-
jaki dyfer
praktycznie bez róznicy zwawy tak samo a predkosc troszke wieksza ale minimalnie... a czy jest róznica w spalaniu pomiedzy dyfrem ze szpera a tym nienormalnym :D czyli bez???
-
wyje wał
nie sa wieczne jedno juz wymieniałem przy przebiegu 185tys.... tragedia jest z wymiana bo nie chce opuscic samochodu :x
-
wyje wał
włASNIE TO PRZEROBIŁEM SPRAWDZ ŁOZYSKO PODPORY przegłub miedzy skrzynia a wałem(ale jak wyje to przegłub nie ma wpływu) a jak to nie pomoze to wymien dyfer... w wieliczce koło krakowa maj dobre ceny :D
-
dyfer pada???
a jednak DYFER talerz uszczerbany i stukał... oprucz dyfra dla swietego spokoju wymieniłem łozysko podporowe i przegłub elastycny miedzy skrzynia a wałem... a dyfer kupiłem bez szpery moze dłuzej pozyje.... tylko wstawiłem troche inne przełozenie zeby lepsze osiagi były i smiga... wiecwracajac do poczatku to chyle czoła do mechanika który od poczatku twierdził ze to dyfer
-
jaki dyfer
dobra juz kupiłem 3.30cos bez szpery moze dłuzej pozyje i troche dłuzsze biegi ma\\\
-
jaki dyfer
padł mi dyfer w e36 320i z 93r na tabliczce przy srubie na dyfrze odczytałem s 3456342 jaki dyfer mam kupic? moge wsadzic z innym przełozeniem ??? ewentualnie jakie miałem ?? pomuzcie
-
Co oznacza czerwona kontrolka: kółko z trzema kreskami...
wrzuc na jakis serwer i umiesc w przydatnych linkach albo zrób nowy temat i wstaw tam wszystko
-
Co oznacza czerwona kontrolka: kółko z trzema kreskami...
to mi tez rzuc [email protected] a najlepiej wstaw gdzies na forum :D
-
dyfer pada???
eureka okazało sie ze padł przegłub elastyczny miedzy skrzynia a wałem, jutro maja wymienic... jesli dalej bedzie stkało to ja stukne mechanika :cry2: