Skocz do zawartości

Paulo25

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paulo25

  1. Paulo25 odpowiedział(a) na xczarox temat w E46
    Rowniez mam coupe i przydalby sie taki bajer ale boczne szyby podgrzewane nie sa chyba, ze w autobusie. Mysle, ze chodzi o nic innego jak o webasto.
  2. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Ktoś coś poradzi? Bo nie wiem czy któryś wtrysk wymienić czy spróbować dolac oleju 2t do baku?
  3. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Podbijam Od wolnych obrotow zaraz po odpaleniu po rozpedzanie bez szalenstw do 80 na goracym. Jak jeszcze bedzie trzeba poprawic nagranie to sie ogarnie. Z obserwacji to silnik glosno pracuje ogolnie caly czas moim zdaniem, ale na tych biegach na ktorych po programie zaczal jezdzic lepiej to zdecydowanie bardziej pod obciazeniem go slychac. A mianowicie najbardziej 3,4,5. Widac po lusterku wstecznym ze drzy. Nie jest tak odizolowany ten silnik tylko slychac go w srodku wyraznie. Wrzucam filmy: 1 - zaraz po odpaleniu na zimnym silniku wolne obroty - 2 - zaraz po odpaleniu chwile wolne obroty potem ruszenie i dojazd 500m do swiatel - 3 - dalsza jazda ze swiatel, silnik cieplejszy ~40 stopni i powolne napedzanie po ruszeniu - 4 - korekty na wolnych, silnik goracy - 5 - rozpedzanie 0-80 bez szalenstw silnik goracy -
  4. Paulo25 opublikował(a) temat w E46
    Czesc. Zerknie ktos okiem na ta moja probe przelewowa? Same przelewy chyba nie oddaja 100% sprawnosci wtrysku? Generalnie jako takich problemow nie ma, silnik glosno pracuje przy obciazeniu, czuc wibracje m.in na fotelu (kolo pasowe wyglada i kreci sie w mojej ocenie ok, link do filmu jak sie kreci - ( ), poduszki wymieniane ~2 lata temu), przy mocnym bucie pod swiatlo w lusterku sporo dymu (dodam, ze auto po chipie). Pojemniki sie napelnily do tego poziomu w niecale 3 min na wolnych obrotach i takim nie zimnym ani nie bardzo goracym silniku (~60-70st plynu) Pierwszy - 100ml Drugi 75ml Trzeci - 90ml Czwarty - 65ml
  5. Zły dział, proszę o usunięcie
  6. Witam. W moim aucie jest turbo z silniczkiem nastawnym seryjne gt1749, mam na stole gtb1752. Ogolnie jak to kiedys zalozylem to wszystko P&P tylko po zamontowaniu przy mocniejszym dodaniu gazu przy ~2tys jest sciana i nagly spadek mocy. Pomyslalem, ze moze to zaloze tylko pytanie, czy taki problem jest spowodowany nie dzialajaca prawidlowo geometria? Tam ciegno jest na stale, nie ma regulacji. Czy dodanie regulacji do tego ciegna daloby jakis efekt? Napewno geometria by pracowala troche inaczej tylko czy rozwiazaloby to problem?
  7. Dokrec na 200nm i dociąg kluczem ćwierć obrotu i będzie ok
  8. Paulo25 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Może zapytam inaczej. Czy jest coś takiego jak hamownia z kanałem? Żeby auto rozpędzić normalnie na rolkach i posłuchać w kanale od spodu skąd dochodzi hałas? Na podnośniku nie ma obciążenia i tego tak bardzo nie słychać
  9. Paulo25 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Panowie potrzebuje jakiegos speca ktory rzetelnie przejrzy mi naped w 320d e46. Mam problem z basowym wyciem po puszczeniu gazu. Ja juz nie mam pomyslu a troche rzeczy juz wymienione. Jestem z Krakowa ale moge gdzies podjechac jak bedzie warto (oczywiscie w granicach rozsadku).
  10. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Pytanie czy jeśli np napięcie na wtyczce od tego zaworu egr jest to znaczy że nie jest on wykodowany? I druga sprawa czy jak disem egr będzie ograniczony to na wolnych obrotach też nie będzie czuć podciśnienia na wężyku?
  11. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Nagralem filmik z wolnymi obrotami, da sie cos po tym stwierdzic?
  12. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Normę mam euro 4. Wystarczy jakbym filmik nagrał z inpy z tej zakładki z pomiarami? Bo ja nie wiem jakie powinny być wartości żeby stwierdzić czy egr działa
  13. Paulo25 odpowiedział(a) na Paulo25 temat w E46
    Ktoś coś?
  14. Z tego co pamiętam chociaż robiłem to dość dawno to trzeba bylo je zdjąć
  15. Też miałeś jakieś wycie czy tylko stuki?
  16. Cześć. Przerabialem to u siebie, najprawdopodobniej przetarła się wiązka kabli na skutek składania fotela. Prawdopodobnie jak masz podgrzewane fotele to nie grzeje też oparcie. Trzeba ściągnąć plecki fotela i wszystko widać, spinki (4szt jeden fotel) tylko aso, raczej są nie do uratowania. Kable polutowałem i schowałem w peszel w tym miejscu gdzie się fotel składa
  17. Sproboj jak z kołem, nie dokręcaj do końca nakrętki i zrób krótka rundkę
  18. Paulo25 opublikował(a) temat w E46
    Cześć. Pytanie, czy przy jalowych obrotach po zdjęciu wężyka od egr powinna być jakaś reakcja? U mnie nie ma, na zegarach check też nie wyskoczył i po przyłożeniu palca do wężyka nie czuć podciśnienia. Szukam powodu dość twardej i głośnej pracy silnika głównie pod obciążeniem. Auto mam po programie ale nie wiem czy został egr wyprogramowany czy nie. Czy jest możliwość podpiąć kabel i jakoś to sprawdzić disem albo inpa czy on został w mapie czy nie?
  19. Dziwne panowie, miałem febi i jeździłem na tym trochę i wcale się nie rozpadło po tygodniu czy paru kilometrach. Zrobiłem na tym z 15tys i wyjąłem bo szukałem przyczyny buczenia i założyłem najtańszy szmelc za 25zl i jest to samo
  20. I jak, wiadomo coś?
  21. Paulo25 odpowiedział(a) na DwaLitry temat w E46
    Bosche piszcza. Ja mam komplet textara na tyle i polecam, bez problemów. Jakie masz objawy bicia tylnych tarcz, czujesz na pedale hamulca czy bardziej na fotelu pod tyłkiem?
  22. Tez mialem stukanie przy dodawaniu gazu. Okazalo sie ze moj niedawno zakupiony dyfer zaczac tluc, pomoglo mu chyba zamykanie licznika bo po tym sie zaczelo :lol: Ale wycie niestety zostalo
  23. To w zasadzie teraz jest temat o wyciu czy stukach? Chyba że jedno wiążesz z drugim? Bo ciekawy jestem czy znajdziesz przyczynę
  24. A brałeś pod uwagę przekładnie i drążki? Mnie też ten problem denerwuje, kilka kompletów tarcz i klocków, nowe piasty i to samo po chwili. Została mi właśnie przekładnia, drążki i końcówki
  25. Od siebie dodam jako wskazowke, ze wywarzenie i przeglad walu przez speca nie zmienilo nic w tej kwestii. Udalo Ci sie kolego cos ogarnac?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.