Skocz do zawartości

PiotrBMW3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiotrBMW3

  1. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na gerro temat w E36
    przylaczam sie do tematu.bo tez tak mam ze przy 120km jak wchodze w zakret w prawo mam drgania w lewo nie.nie wiem co to moze byc kur... :duh:
  2. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na rafeque temat w E36
    to jest proste jak drut. ostatnio u siebie wymienialem najlepiej do tego sciagnac kolo przygotowac dwa 17 klucze lub 16 jak jest orginal ja mialem 16:)nie sciagaj zadnego drazka!!!roboty sobie tylko narobisz :duh: Pozodzenia :mrgreen:
  3. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    Ja pompuje po 2 z przodu i z tylu i jest ok :mrgreen:A mam oponki 195/60/15 :roll2:
  4. :?:
  5. A ja bym stawial na drazek stabilizatora albo łaczniki drazka cos mi sie tak wydaje.opony calkowiecie odpoadaja bo mam nowki :mrgreen: co wy na to :?:
  6. Witam wszystkich.Wiec mam drgania kierownicy powyzej 120km ale tylko jak wchodze w zakret na wprost nie moge jechac ile fabryka dala i nic.Ponizej 120km nic nie drgnie jedzie sie elegancko.Co to moze byc? Pozdrawiam :wink:
  7. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    moj silniczek tez pije olej 0,8l na 12tys. dla mnie to jest nie wiele bo kiedys mialem escorta ktory zarl 1l na tys km. to byl dopiero pozeracz hehe oleju wymieniac nie musialem przy tak duzych dolewkach zawsze byl swiezy hehe pozdrawiam :mrgreen:
  8. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na loco temat w E30
    przylanczam sie do tematu. u mnie jest podobnie i nie wiem o co chodzi wiec u mnie klekocze jak sie silnik nagrzeje ale nie glosno delikatnie klekot jest do 1800obr potem znika zrobilem juz tak 10000tys. moc sie nie zmienila zapomnialem powiedziec ze z tym ja kupilem nie wiem ile tak gosciu jezdzil :duh: niedlugo mam wymiane oleju wiec pomysle nad zmiana na inny a jezdze na mobil 1 10w40 planuje na castrol :8) pozdrawiam :mrgreen:
  9. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na dami_bmw temat w E36
    tez tak mam i nie weim co jest grane :duh:
  10. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na piotreki temat w E36
    To faktyczne masz problem :mrgreen:
  11. A i jeszcze jedno ja mam 1.8 motor 60%znizki i place kolo 350zl na rok w Samopomocy:) pozdrawiam
  12. to zalezy w roznych ubezpieczalniach jest inaczej.A jaka masz pojemnosc auta i ile masz znizek??
  13. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na drluca temat w E36
    rozkrec i zobacz wtedy sie dowiesz :duh: nie rozkrecisz to sie nie dowiesz nikt jasnowidzem nie jest!!!!!!!!! :duh:
  14. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na pawel_e30 temat w E30
    Siema !!na zakretach bedzie ci trzepalo kierownica a na wprost bedzie ok.ja tez mialem zerwane mocowanie z jednej strony ale to zrobilem bo nie dalo sie z wieksza szybkoscia wchodzic w zakrety :duh: Zrobilem to i jest ok :mrgreen: pozdrawiam :8)
  15. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na PiotrBMW3 temat w E36
    Mam gaz 2 generacji :mrgreen: Dziekuje za wypowiedzi :lol: Pozdrawiam :norty:
  16. PiotrBMW3 opublikował(a) temat w E36
    Witam!!Mam takie pytanie do tych ktozy maja gaz w autach.Wiec na bezynie mam odcinke przy 6200 obr a natomiast jak jade na gazie to jej nie ma.Czy tesz tak macie :?: Pozdro :mrgreen:
  17. Powiem tak najlepiej by bylo zalozyc sekwecje no ale ona jest droga zaczyna sie od 3000zl w gore Ja w swojej E-36 316 mam 2 generacje i dalem 1800zl. oczywiscie ze jest za 1000 ale ona jest do dupy :duh: I mi aytko smiga jak zloto nic nie strzela poprostu super!! :mrgreen:Wybor zalezy od Ciebie :8)
  18. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na macies temat w E36
    Witam!!Nic sie nie stanie ja tak juz jezdze dluszy czas i jest ok :mrgreen:
  19. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na ulfabaninn temat w E36
  20. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na ulfabaninn temat w E36
    Siema!!!JA za swoja bete E36 316 dalem 10ty
  21. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na gemini temat w E36
    u mnie tez kierownica drzla przy 120km jak wchodzilem w zakret a przyczyna byly wybite gumy na drazku stabilizatora wymienilem i jest super nic nie skacze :mrgreen: Pozdrawiam :8)
  22. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    :duh:
  23. Ja mam podobnie pzylanczam sie do tematu :)
  24. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na PiotrBMW3 temat w E36
    Regulację przeprowadza się regulacją w rozpieraczach szczęk hamulcowych (bez zdejmowania tarczo-bębnów), w/w opis przedstawia regulację długości linek i jedynie do tego powinien posłużyć, oczywiście jest możliwość podciągnięcia szczęk hamulca ręcznego (zwiększenie rozstawu), lecz powoduje to hałasy i stuki podczas pracy hamulca oraz zwiększenie ryzyka zerwania linki... Jak to sie robi??Masz moze foto?
  25. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na PiotrBMW3 temat w E36
    wielkie dzieki szczeki sa dobre :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.