Treść opublikowana przez PiotrBMW3
-
trzepanie na zakrętach
przylaczam sie do tematu.bo tez tak mam ze przy 120km jak wchodze w zakret w prawo mam drgania w lewo nie.nie wiem co to moze byc kur... :duh:
-
łacznik stabilizatora e36
to jest proste jak drut. ostatnio u siebie wymienialem najlepiej do tego sciagnac kolo przygotowac dwa 17 klucze lub 16 jak jest orginal ja mialem 16:)nie sciagaj zadnego drazka!!!roboty sobie tylko narobisz :duh: Pozodzenia :mrgreen:
-
cisnienie w oponach
Ja pompuje po 2 z przodu i z tylu i jest ok :mrgreen:A mam oponki 195/60/15 :roll2:
-
Drgania kierownicy przy 120km:(
:?:
-
Drgania kierownicy przy 120km:(
A ja bym stawial na drazek stabilizatora albo łaczniki drazka cos mi sie tak wydaje.opony calkowiecie odpoadaja bo mam nowki :mrgreen: co wy na to :?:
-
Drgania kierownicy przy 120km:(
Witam wszystkich.Wiec mam drgania kierownicy powyzej 120km ale tylko jak wchodze w zakret na wprost nie moge jechac ile fabryka dala i nic.Ponizej 120km nic nie drgnie jedzie sie elegancko.Co to moze byc? Pozdrawiam :wink:
-
ile oleju biora wasze bmki??
moj silniczek tez pije olej 0,8l na 12tys. dla mnie to jest nie wiele bo kiedys mialem escorta ktory zarl 1l na tys km. to byl dopiero pozeracz hehe oleju wymieniac nie musialem przy tak duzych dolewkach zawsze byl swiezy hehe pozdrawiam :mrgreen:
-
M40 - klekot po ostrej jezdzie
przylanczam sie do tematu. u mnie jest podobnie i nie wiem o co chodzi wiec u mnie klekocze jak sie silnik nagrzeje ale nie glosno delikatnie klekot jest do 1800obr potem znika zrobilem juz tak 10000tys. moc sie nie zmienila zapomnialem powiedziec ze z tym ja kupilem nie wiem ile tak gosciu jezdzil :duh: niedlugo mam wymiane oleju wiec pomysle nad zmiana na inny a jezdze na mobil 1 10w40 planuje na castrol :8) pozdrawiam :mrgreen:
-
klpoty z centralnym
tez tak mam i nie weim co jest grane :duh:
-
Jaka jest pojemnosc baku ?
To faktyczne masz problem :mrgreen:
-
Ubezpieczenie furki OC
PiotrBMW3 odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneA i jeszcze jedno ja mam 1.8 motor 60%znizki i place kolo 350zl na rok w Samopomocy:) pozdrawiam
-
Ubezpieczenie furki OC
PiotrBMW3 odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneto zalezy w roznych ubezpieczalniach jest inaczej.A jaka masz pojemnosc auta i ile masz znizek??
-
HAMULCE- zablokowane
rozkrec i zobacz wtedy sie dowiesz :duh: nie rozkrecisz to sie nie dowiesz nikt jasnowidzem nie jest!!!!!!!!! :duh:
-
Odłączony stabilizator
Siema !!na zakretach bedzie ci trzepalo kierownica a na wprost bedzie ok.ja tez mialem zerwane mocowanie z jednej strony ale to zrobilem bo nie dalo sie z wieksza szybkoscia wchodzic w zakrety :duh: Zrobilem to i jest ok :mrgreen: pozdrawiam :8)
-
Odcinka...
Mam gaz 2 generacji :mrgreen: Dziekuje za wypowiedzi :lol: Pozdrawiam :norty:
-
Odcinka...
Witam!!Mam takie pytanie do tych ktozy maja gaz w autach.Wiec na bezynie mam odcinke przy 6200 obr a natomiast jak jade na gazie to jej nie ma.Czy tesz tak macie :?: Pozdro :mrgreen:
-
jaki gaz do e36 318 m40,doradźcie.
Powiem tak najlepiej by bylo zalozyc sekwecje no ale ona jest droga zaczyna sie od 3000zl w gore Ja w swojej E-36 316 mam 2 generacje i dalem 1800zl. oczywiscie ze jest za 1000 ale ona jest do dupy :duh: I mi aytko smiga jak zloto nic nie strzela poprostu super!! :mrgreen:Wybor zalezy od Ciebie :8)
-
oil serwis co sie stanie ?
Witam!!Nic sie nie stanie ja tak juz jezdze dluszy czas i jest ok :mrgreen:
-
Poszukuję auta
- Poszukuję auta
Siema!!!JA za swoja bete E36 316 dalem 10ty- drgania kierownicy
u mnie tez kierownica drzla przy 120km jak wchodzilem w zakret a przyczyna byly wybite gumy na drazku stabilizatora wymienilem i jest super nic nie skacze :mrgreen: Pozdrawiam :8)- Za mocne tylne hamulce???
- Dławi i szarpie silnikiem podczas ruszania
Ja mam podobnie pzylanczam sie do tematu :)- Reczny w E36!!
Regulację przeprowadza się regulacją w rozpieraczach szczęk hamulcowych (bez zdejmowania tarczo-bębnów), w/w opis przedstawia regulację długości linek i jedynie do tego powinien posłużyć, oczywiście jest możliwość podciągnięcia szczęk hamulca ręcznego (zwiększenie rozstawu), lecz powoduje to hałasy i stuki podczas pracy hamulca oraz zwiększenie ryzyka zerwania linki... Jak to sie robi??Masz moze foto?- Reczny w E36!!
wielkie dzieki szczeki sa dobre :lol: - Poszukuję auta
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.