Treść opublikowana przez PiotrBMW3
-
Metaliczne stukanie, ? z silnika
MOze ktorys korbowód sie poluzowal :?: TYlko to mi przychodzi do głowy :| albo masz luz na sworzniach korbowodowych ktores z tych dwóch pozdrawiam :8)
-
Kupno e36 318
Silniki wytrzymuja do 500tys. jezeli sa reguralnie serwisowane :? ato ze rocznik 93 ma 220tys. to cos mi tu smierdzi.To nie jest maluch ze 220 i do remontu :duh: Pozdrawiam :8)
-
Co może być przyczyną...
Moze byc peknieta glowica :doh:
-
klekocze jak disel
napewno szklanki :?: ile one moga kosztowac :?:
-
klekocze jak disel
Klekocze mi na wolnych obrotach :? tak do 1800 obr. Wyglada mi na hydropopychacze no ale one by ciagle klekotaly a nie do 1800 i cisza.Czy ktos tak mial :?:A to jest E-36 316 m43 pozatym silnik chodzi bez zazutu tylko wkurza mnie ten dzwiek :x Pomozcie :modlitwa: Zgory wielkie dzieki :mrgreen:
-
Kupno BMW - co o niej myslicie?
Co wy chcecie od gazu 2 generacji :duh: Ja kupilem swoja juz z gazem gosciu na gazie jezdzil rok ja jezdze prawie 1,5 roku i nic przy gazie nie robilem :mrgreen: chodzi bez zazutu.A na gazie nastukane jest 40tys.Ani razu mi nie strzelil.Pozdro :8)
-
Niemiecki tuning 318is
Mi sie podoba :mrgreen:
-
Problem po wczorajszej ulewie - dziwne odglosy
Napewno Coś z walem :lol: lozysko albo ktorys krzyzak :x Pozdro :8)
-
DLA TYCH KTÓRZY CHCIELIBY PODNIEŚ ZAWIESZENIE
aha.Rozumiem :wink:
-
e 36 318 is akumulator
Ja tez tak ladowalem i nic sie nie dzialo :mrgreen:
-
DLA TYCH KTÓRZY CHCIELIBY PODNIEŚ ZAWIESZENIE
nie dawaj zadnych podkladek tylko wieksze sprezyny :8)
-
DLA TYCH KTÓRZY CHCIELIBY PODNIEŚ ZAWIESZENIE
po co podnosic auto :?: to nie jest woz terenowy :lol: zazwyczaj sie obniza tak ja ja to zrobilem a nie podwyzsza :duh: Pozdrawiam :8)
- LPG
-
zostala mi klamka w rece!!!!pomocy!!!
Tapicerke masz na zatrzaski musisz lekko srubokretem je podwarzyc zeby ci wyszly :lol: powodzenia :8)
-
jaki olej najlepszy?
Ja jezdze ma mobilu 10w40 i nie nazekam :8)
-
co oznacza napis inspection na desce rozdzielczej ?????????
musisz to skasowac laczac piny 7 i 19 na 10sekunt :8)
-
Brak mocy bmw 320
Mozliwe za masz silnik zajechany :duh:
-
czy u was dzieje sie to samo??
U Mnie jest ok :8) Pozdrawiam :)
-
GOTUJE SIE WODA W CHŁODNICY
to napewno papa wody siadla :8)
-
Problem z centralnym zamkiem w BMW E-36
i co nic mi nie poradzicie :cry:
-
Wadliwa klimatyzacja
co dmuchawa ci nie chodzi czy co?? :?:
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
Siema!!Do kturego mechanika chodzisz???Zebym ja sie na niego nie nacial hehe :8) Pozdro :P
-
niedogrzana e46
tak jak lolega wyzej napisal to napewno termostat sie zacial i jest ciagle otwarty i dlatego nie mozesz zagrzac autka :8)
-
Brązowa maź na korku oleju 1,8 M40
uuuuu..... To nie dobrze moze Ci sie dostawac woda do oleju :?: a jaki byl wczesniej olej :?: bo ze nie mozna z nizszej klasy przejsc na wyzsza bo ci silnik wypluka i kaput!!! czyli nie mozna z 15w40 na 10w40 nizej mozna.pozdro :8)
-
Przekazniki od centralnego zamka
a co Ci sie dzieje z centralnym????