Skocz do zawartości

PiotrBMW3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiotrBMW3

  1. MOze ktorys korbowód sie poluzowal :?: TYlko to mi przychodzi do głowy :| albo masz luz na sworzniach korbowodowych ktores z tych dwóch pozdrawiam :8)
  2. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na Mr.G temat w E36
    Silniki wytrzymuja do 500tys. jezeli sa reguralnie serwisowane :? ato ze rocznik 93 ma 220tys. to cos mi tu smierdzi.To nie jest maluch ze 220 i do remontu :duh: Pozdrawiam :8)
  3. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na gofer88 temat w E36
    Moze byc peknieta glowica :doh:
  4. napewno szklanki :?: ile one moga kosztowac :?:
  5. Klekocze mi na wolnych obrotach :? tak do 1800 obr. Wyglada mi na hydropopychacze no ale one by ciagle klekotaly a nie do 1800 i cisza.Czy ktos tak mial :?:A to jest E-36 316 m43 pozatym silnik chodzi bez zazutu tylko wkurza mnie ten dzwiek :x Pomozcie :modlitwa: Zgory wielkie dzieki :mrgreen:
  6. Co wy chcecie od gazu 2 generacji :duh: Ja kupilem swoja juz z gazem gosciu na gazie jezdzil rok ja jezdze prawie 1,5 roku i nic przy gazie nie robilem :mrgreen: chodzi bez zazutu.A na gazie nastukane jest 40tys.Ani razu mi nie strzelil.Pozdro :8)
  7. Mi sie podoba :mrgreen:
  8. Napewno Coś z walem :lol: lozysko albo ktorys krzyzak :x Pozdro :8)
  9. Ja tez tak ladowalem i nic sie nie dzialo :mrgreen:
  10. nie dawaj zadnych podkladek tylko wieksze sprezyny :8)
  11. po co podnosic auto :?: to nie jest woz terenowy :lol: zazwyczaj sie obniza tak ja ja to zrobilem a nie podwyzsza :duh: Pozdrawiam :8)
  12. LPG

    PiotrBMW3 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    Ja tez swoja bumka smigam na gazie prawie rok i nic sie nie dzieje nic nie strzela wszystko jest oki:)a mam gaz zalożony 2 generacji i jestem zadowolony :lol:
  13. Tapicerke masz na zatrzaski musisz lekko srubokretem je podwarzyc zeby ci wyszly :lol: powodzenia :8)
  14. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na darek-k16 temat w E36
    Ja jezdze ma mobilu 10w40 i nie nazekam :8)
  15. musisz to skasowac laczac piny 7 i 19 na 10sekunt :8)
  16. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na lucekr temat w E36
    Mozliwe za masz silnik zajechany :duh:
  17. U Mnie jest ok :8) Pozdrawiam :)
  18. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na TOMEK77 temat w E36
    to napewno papa wody siadla :8)
  19. i co nic mi nie poradzicie :cry:
  20. co dmuchawa ci nie chodzi czy co?? :?:
  21. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    Siema!!Do kturego mechanika chodzisz???Zebym ja sie na niego nie nacial hehe :8) Pozdro :P
  22. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na przemo251 temat w E46
    tak jak lolega wyzej napisal to napewno termostat sie zacial i jest ciagle otwarty i dlatego nie mozesz zagrzac autka :8)
  23. uuuuu..... To nie dobrze moze Ci sie dostawac woda do oleju :?: a jaki byl wczesniej olej :?: bo ze nie mozna z nizszej klasy przejsc na wyzsza bo ci silnik wypluka i kaput!!! czyli nie mozna z 15w40 na 10w40 nizej mozna.pozdro :8)
  24. a co Ci sie dzieje z centralnym????

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.