Skocz do zawartości

PiotrBMW3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiotrBMW3

  1. Moze zostan przy mineralu ja bym nie ryzykowal zmiany.pozdrawiam :8)
  2. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na KESS temat w E46
    mam takie same oponki jak ty i mnie tez rzuca :duh: polskie drogi :duh: wczesniej mialem225\45\17 to dopiero mnie rzucalo;/nic na tom nie poradzisz tylko trzeba czekan na lepsze drogi :dance: pozdrawiam
  3. a na jakim oleju jezdzisz???ja jezdzilem wczesniej na mobilu 10w40 i bral mi 2l na 10tys. teraz jezdze na shelu10w40 i praktycznie nic nie bierze :mrgreen: pozdrawiam :8)
  4. to do silnika zakladam ze 1.6 to 4l plynu chlodzacego 6l do wspomagania 1,2l do skrzyni 1l do mostu 1,1 lub 1,7 zalezy jaki masz most czy skrecany na 4 czy na 6 srob jak na 4 to 1,1 l pozdrawiam :mrgreen:
  5. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na Trociniarz temat w E46
    bedzie cieko cos dobrego znalesc :|
  6. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    W mojej madrej ksiazce sam naprawiam :wink: pisze ze po 80tys sie wymienia w skrzyni, a po 40tys. w moscie. nie ktorzy mowia ze sie nie wymienia zdania sa podzielone.pozdrawiam :mrgreen:
  7. ja mam u siebie taki gaz zalozony i jest ok autko chodzi super a mam motor 1.6 e 36 pozdrawiam :mrgreen:
  8. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na marcin_no temat w E36
    super ksiazka :mrgreen: Wielkie dzieki :dance:
  9. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na python_78 temat w E36
    ja na Twoim miejscu zostalbym na mineralu bo jezeli zaljesz olej klase wyzej to moze ci silnik wyplukac i bedzie nie dobrze :duh: pozdrawiam :mrgreen:
  10. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na schwartzu316 temat w E36
    musisz miec gdzies przeciek i zaciaga ci powietrze albo pompa ci przepuszcza.ppozdro :8)
  11. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na gerro temat w E36
    tez mi trzepalo na zakretach kierownica i wymienilem te sworznie na wzmocnione i nie te auto nic nie trzepie lepsza reakcja auta poprostu super!! :mrgreen:
  12. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na Z0RKI temat w E36
    na bank czujnik. mialem to samo :mrgreen:
  13. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na masqo temat w E36
    sciema na bank :duh:
  14. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na Uzi temat w E36
    moze nie masz abs-u ? zobacz czy masz czujniki przy kolach :mrgreen:
  15. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na Uzi temat w E36
    jak kontrolka sie nie swieci czyli jest spalona powinna sie zaswiecic wymien ja i zobacz co bedzie dalej :mrgreen:
  16. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na msk_m temat w E36
    Febi :8)
  17. co 40tys. dlatego te silniki sa do dup... :duh: bez urazy :mrgreen:
  18. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    ja na 15 cali mam 195\60 :mrgreen: a zalozyc mozesz 215 na profilu 45 lub 225 na 40 lub 205 na 50 pozdro :8)
  19. na 100% padniety czujnik cisnienia oleju :wink:
  20. oporowe :duh:
  21. lozysko oporowe siada :)
  22. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na MG_BMW temat w Oleje
    nie zgodze sie z toba ja u sieie najpierw lalem mobila 10w40 i po 1tys sie zrobil czarny a wczesniej tez nie wiedzialem jaki byl olej pozniej po 10tys wymienilem na shela 10w40 i juz zrobilem na nim 4tys i jest jak nowy :mrgreen: wiec to tylko zalezy od marki oleju.pozdrawiam :norty:
  23. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na tomect temat w E36
    biez zamiennik:)u siebie tez kupilem zmiennik zrobilem 5tys i ok :mrgreen:
  24. PiotrBMW3 odpowiedział(a) na pablo8224 temat w E30
    moja przy ostrej jezdzie pali 12litrow gazu a spokojnej 10 w 316 sedan e36 :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.