Treść opublikowana przez PiotrBMW3
-
Ile powinien max brać oleju sprawny M40?
Moze zostan przy mineralu ja bym nie ryzykowal zmiany.pozdrawiam :8)
-
Koleiny na drodze
mam takie same oponki jak ty i mnie tez rzuca :duh: polskie drogi :duh: wczesniej mialem225\45\17 to dopiero mnie rzucalo;/nic na tom nie poradzisz tylko trzeba czekan na lepsze drogi :dance: pozdrawiam
-
Ile powinien max brać oleju sprawny M40?
a na jakim oleju jezdzisz???ja jezdzilem wczesniej na mobilu 10w40 i bral mi 2l na 10tys. teraz jezdze na shelu10w40 i praktycznie nic nie bierze :mrgreen: pozdrawiam :8)
-
Pare prostych pytan - prosze o informacje...
to do silnika zakladam ze 1.6 to 4l plynu chlodzacego 6l do wspomagania 1,2l do skrzyni 1l do mostu 1,1 lub 1,7 zalezy jaki masz most czy skrecany na 4 czy na 6 srob jak na 4 to 1,1 l pozdrawiam :mrgreen:
-
Powoli się rozglądam...
bedzie cieko cos dobrego znalesc :|
-
olej do skrzyni biegow i mostu
W mojej madrej ksiazce sam naprawiam :wink: pisze ze po 80tys sie wymienia w skrzyni, a po 40tys. w moscie. nie ktorzy mowia ze sie nie wymienia zdania sa podzielone.pozdrawiam :mrgreen:
-
325.24v z gazem drudiej generacji opinie
ja mam u siebie taki gaz zalozony i jest ok autko chodzi super a mam motor 1.6 e 36 pozdrawiam :mrgreen:
-
Sam naprawiam BMW E-36
super ksiazka :mrgreen: Wielkie dzieki :dance:
-
jeszcze raz olej do silnika
ja na Twoim miejscu zostalbym na mineralu bo jezeli zaljesz olej klase wyzej to moze ci silnik wyplukac i bedzie nie dobrze :duh: pozdrawiam :mrgreen:
-
problem z hamulcami
musisz miec gdzies przeciek i zaciaga ci powietrze albo pompa ci przepuszcza.ppozdro :8)
-
trzepanie na zakrętach
tez mi trzepalo na zakretach kierownica i wymienilem te sworznie na wzmocnione i nie te auto nic nie trzepie lepsza reakcja auta poprostu super!! :mrgreen:
-
Nie swieca swiatla cofania
na bank czujnik. mialem to samo :mrgreen:
-
M3 w cenie nie z tego świata??
sciema na bank :duh:
-
Problem z ABS-ami
moze nie masz abs-u ? zobacz czy masz czujniki przy kolach :mrgreen:
-
Problem z ABS-ami
jak kontrolka sie nie swieci czyli jest spalona powinna sie zaswiecic wymien ja i zobacz co bedzie dalej :mrgreen:
- Popychacze = Motiv czy Febi?
-
rozrząd w nieszczęsnym M40 pytanko???
co 40tys. dlatego te silniki sa do dup... :duh: bez urazy :mrgreen:
-
Jakie najwęższe opony?
ja na 15 cali mam 195\60 :mrgreen: a zalozyc mozesz 215 na profilu 45 lub 225 na 40 lub 205 na 50 pozdro :8)
-
318 is / ti brak kontrolki cisnienia oleju
na 100% padniety czujnik cisnienia oleju :wink:
-
Co to moze byc, skrzynia, a moze sprzegło?
oporowe :duh:
-
Co to moze byc, skrzynia, a moze sprzegło?
lozysko oporowe siada :)
-
Jaki Olej ?
nie zgodze sie z toba ja u sieie najpierw lalem mobila 10w40 i po 1tys sie zrobil czarny a wczesniej tez nie wiedzialem jaki byl olej pozniej po 10tys wymienilem na shela 10w40 i juz zrobilem na nim 4tys i jest jak nowy :mrgreen: wiec to tylko zalezy od marki oleju.pozdrawiam :norty:
-
łącznik stabilizatora
biez zamiennik:)u siebie tez kupilem zmiennik zrobilem 5tys i ok :mrgreen:
-
BMW 325 Cabrio - Na co zwrócić uwagę i czy warto ?
no :duh:
- spalanie