Skocz do zawartości

99szymon99

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 99szymon99

  1. Prawie nic nie było. Zobaczymy co czas pokaże.
  2. Tak na oko to z przodu wystarczy ok 1.5-2cm w dół. Więc to ze stoi nie równo to norma?
  3. Po prostu nabita nie była. Póki co chłodzi zobaczymy w upały czy będzie dość wydajna ☺
  4. Witam. Pytanie z innej beczki ale na temat zawieszenia. Zauważyłem że tył mam niżej niż przód. Jest to e46 coupe przed lift bez m pakietu i pytanie czy sprężyny z m pakietu są krótsze od seryjnego?
  5. Jutro wszystko się okaże. Dzisiaj to tak na szybko było sprawdzane ciśnienie jutro na spokojnie bo myślę że ogarnę czas i zdam relacje.
  6. Węże od klimy są kompletne. Te 2 na dole gołe rurki to prawdopodobnie od chłodnicy oleju bo on był przerabiany z automatu na manual. Odkrecilem to gdzie się napełnia klime wcisnalem cycek i poleciało powietrze. Byłem żeby sprawdził mi ciśnienie i niestety pokazało 0. Więc chyba na początek jedyne rozwiązanie by się przekonać to jechać napełnić.
  7. Czytałem że sprężarke idzie sprawdzić w taki sposób że podłącza się do niej bezpośrednio napięcie i to sprzegielko powinno się załączyć tylko jak kiedyś rzuciłem tam okiem to ni kija tam dostępu nie ma a wolałbym wszystko najpierw sprawdzić i ewentualnie kupić za jednym razem bo zawsze coś grosza se zaoszczędzi. Powie ktoś jak doprowadzić tam napięcie z której strony się brać gdzie wchodzą przewody i czy są jakoś oznaczone?
  8. No wiesz jakiś powód musi być że ktoś wgl nie brał się za naprawę klimy. I ten brak węża... No no zobaczymy co czas pokaże niebawem trzeba by zacząć jak chwilę wolnego będzie.
  9. Uu to chyba łatwo nie będzie też u mnie. A da radę sprawdzić samą sprężarke czy się sprawna? Jakoś obejść te czujniki i dosłownie bez tego czynnika tak jak jest teraz spróbować uruchomić ją dosłownie nawet na 2-3sekundy?
  10. No dobra priorytet to żeby sprężarka ruszyła. Gdzie idą te 2 węże na dole co są? Bo ciężko mi to określić. I jak sprawdzić czy sprężarka jest ok? Idzie ją jakoś na krótko podłączyć albo czujnik zmostkowac i włączyć Klime tak żeby tylko sprawdzić czy działa.
  11. Ok. To na początek założę te węże i nabije klime jeśli to nic nie da to gdzie szukać przyczyny? W którym miejscu jest ten czujnik?
  12. No wiadomo będę starał sie je zamontować. Nie wiem czemu ktoś to zrobił ale chodzi mi o to czy jeśli nie ma czynnika to mimo tego sprężarka powinna się załączyć? Gdy wciskam przycisk od klimy to zaświeci się na nim zielona lampka a sprężarka się nie załącza.
  13. Witam. Pytanie z innej beczki brakuje mi dwóch przewodów od klimy a dokładnie na dole od strony kierowcy wychodzą 2 obok siebie. Czy ich brak może powodować to ze sprężarka się wgl nie załącza?
  14. 99szymon99 odpowiedział(a) na TheCrow91 temat w E39
    A można zrobić jakiś test wentylatora? No bo to ważne np w korku żeby mi się nie przegrzal jak będzie ciepło.
  15. 99szymon99 odpowiedział(a) na TheCrow91 temat w E39
    Jestem ciekaw czy wgl mi się wentylator załącza jak np się zagrzeje.
  16. 99szymon99 odpowiedział(a) na TheCrow91 temat w E39
    Zrobię mały test i przez jakiś czas będę jeździł z trochę zakrytymi nerkami. W razie czego w którym miejscu jest termostat?
  17. 99szymon99 odpowiedział(a) na TheCrow91 temat w E39
    Jak jadę wolniej np 80-90 to temp w normie i grzeje ale gdy szybciej to temp silnika maleje i zaczyna chłodniejsze powietrze lecieć.
  18. 99szymon99 odpowiedział(a) na TheCrow91 temat w E39
    Też mam ten silnik tylko że w e46. Nagrzewa się dobrze, ciepło leci ale gdy np zaczynam szybciej jechać to w środku leci już zimne powietrze i muszę przełączyć na ok 27stopni żeby czuć ciepło. Poza tym gdy jadę np ze 150 przez dłuższy czas widzę że temp silnika spada. Czyżby termostat to wszystko powodował?
  19. Witam. U mnie w coupe wymieniłem z połowę przedniego zawieszenia i nadal to samo. Co prawda nic nie puka ale jedzie niestabilnie. Podczas jazdy w wiatr nawet mały to nie idzie nim prosto ujechac. Nowe wahacze i drążki a tu nadal to samo. Czyżby przyczyna była w gumach i końcówkach stabilizatora? Co prawda nie są w dobrym stanie ale już kupę kasy włożyłem a niestabilny tor jazdy nadal został. Doradzi ktoś coś żebym nie utopił kasy?
  20. Założyłem kierownice z e39 miała ona przycisk ze strzałkami gdy to wcisnąłem okazało się że z kierownicy mogę włączyć i wyłączyć cyrkulację powietrza. Na tej z e46 nie mam takiej opcji na kierownicy. Idzie przerobić przycisk np od tel tak żeby załączał cyrkulację?
  21. Miałem identycznie w 323ci z tym że przy dodaniu gazu potrafił zgasnąć. Pół silnika przekladalem i nic a wkoncu postanowiłem przepustnice przełożyć no i jak ręką odjął. Jeżdżę już na niej ok 2msc po powrocie z dość dużej trasy (1800km) czas chyba na kolejną bo znów zaczyna się dławić ale narazie tragedii nie ma chodź irytuje to już powoli. BMW idealne nie jest jak widać a za części które się często psują trzeba dac da jak za zborze, chore to jest...
  22. Przyłącze się u mnie trochę słychać wiatrek w okolicy lewego lusterka. Woda nie leci, uszczelki wyglądają na dobre. Co tam może być? Dodam że przy dość dużych prędkościach nawet zagwizda z tamtego miejsca. Lusterko dokrecalem i nic nie pomogło.
  23. Pomóżcie :( stoję w martwym punkcie. Instalacja już jest tylko został mi jeden przewód do sterownika.
  24. Tak to u mnie wygląda, wypowie się ktoś? http://www.fotosik.pl/zdjecie/0b6fb1ae4da88970

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.