Treść opublikowana przez 99szymon99
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
Wszystko podłączyłem, skreciłem pod maską został mi tylko przewód by wpiąć w sterownik i się zatrzymałem bo nie bardzo ogarniam w który. W tej puszcze są jakieś 2 sterowniki. Po środku puszki jest jakiś sterownik z niebieską górą a z brzegu z czarną górą. Podejrzewam że w ten czarny (Z czarną górą) muszę się wpiąć ale tam jest tyle przewodów i kostek i nie wiem w który :( podpowie ktoś?
-
Wypadanie zaplonu e46
Wypada na ciepłym podczas robienia np bączków ale wydaje mi się że to przez źle wyregolowany gaz też może tak być bo trochę niekiedy szarpnie no zobaczymy jak będzie po wymianie tego czujnika i regulacji lpg.
-
Wypadanie zaplonu e46
Dokładnie taki u siebie widziałem dzięki. A powiedz orientujesz się ile takie cudo mniej więcej kosztuje?
-
Wypadanie zaplonu e46
Czyli czujnik od wentylatora jest tam na dole w wężu czy u góry pod elektrozaworem vanosa?
-
Wypadanie zaplonu e46
Ostatnio się przeglądałem i są 2 czujniki temperatury. Jeden w wężu na dole chłodnicy a drugi również w wężu bezpośrednio pod elektrozaworem vanosa. Który z nich pokazuje temp na liczniku a który załącza wentylator?
-
komputer działa ale radio nie
Głośniki są ok bo na innym radiu wszystko pięknie gra także to kwestia radia. Idzie to jakoś naprawić?
-
komputer działa ale radio nie
Końcówka mocy czyli?
-
komputer działa ale radio nie
Witam. Podepne się. Co prawda u mnie chodzi o radio w e46. Sprawa wygląda tak radio się włącza, ekran świeci, pisze co to za stacja kto gra, przyciski też działają no ale zero dźwięku. Wszystko jest ok poza tym że dźwięku nie ma nic a nic. Przycisk włączania też działa ale gdy chce podglosic to na ekranie nic nie pokazuje że podgłaszam. Co tu zrobić? Radio BMW business kaseciak.
-
Pytanie o ilość miejsc w cabrio
Dużo jest polityki nad montażem pasów? E46 coupe.
-
Wypadanie zaplonu e46
A co do tego czujnika temperatury odpowiedzialnego za włączanie wentylatora to powie mi ktoś w którym on się miejscu znajduje?
-
Wypadanie zaplonu e46
A może to wina akumulatora w fatalnym stanie bądź regulatora napięcia czy alternatora? Długa jazda na światłach może powoduje że alternator nie jest w stanie tego ogarnąć bo aku mu nie pomaga a wręcz przeciwnie?
-
Słabe światła ...
Witam. Podepne się co prawda u mnie chodzi o e46 ale to bmw :D zauważyłem że światła mi słabo świecą. Czy to może być spowodowane akumulatorem w fatalnym stanie? Aku po dwóch dniach stania już ma z 8v ale tak z dnia na dzień jest w stanie odpalić auto. Silnik 323Ci a aku jest jakiś chiński w dodatku chyba tylko 52Ah max. Zastanawia mnie czemu na odpalonym silniku też gorzej świecą i prąd jest ok 10v na kostce od zarowki, ale gdy naładuje aku i nie będę odpinał prostownika to prąd na kostce jest ok 12-13v i wtedy ładnie świecą. Czy zły aku na odpalonym silniku albo nie wiem regulator napiecia, alternator ale bez podlaczonego prostownika może powodować słaby prąd na światłach? Dodam że w jeździe po mieście albo na dłuższym postoju potrafi wypaść zapłon na którymś cylindrze.
-
[320i] M52 dużo pali i słabnie po nagrzaniu
Zapłon wyrzuca? Robiłeś przejażdżkę np bez filtra na samej przepływce? Przepustnica ok?
-
Pytanie o ilość miejsc w cabrio
Witam. Podepne się na podobny temat mam e46 coupe i w dowodzie jest wpisane 4 miejsca. Jak wygląda sytuacja jakbym chciał to przerobić na 5 miejsc? Co trzeba zrobić, gdzie jechać i czy wgl jest taka możliwość? Ktoś się orientuję albo przerabial temat zmiany miejsc w dowodzie z 4 na 5 osobowy?
-
Wypadanie zaplonu e46
Jeden czujnik jest ok a drugi non stop pokazuje ok 155stopni i przez to nie ważne czy mróz czy upał wentylator non stop chodzi silnik zimny a on od razu po odpaleniu się załącza.
-
E46 coupe szyba nie dochodzi do końca.
Drzwi są równo to ewidentnie szyba jest za nisko urządzona i przy domykaniu za nisko jest nadal. Czytałem ten poradnik ale szkoda że mi się zdjęcia nie wyświetlają. Chciałem coś ze zdjęciami to już by było ok.
-
Wypadanie zaplonu e46
Najpierw to bym przełożył ten czujnik temp odpowiedzialny za włączanie wentylatora tylko gdzie on się znajduje żebym czasami nie ten wykręcił?
-
E46 coupe szyba nie dochodzi do końca.
Jak możesz to wstaw jakiś link bo ja widziałem same z demontażem szyby a nie z regulacją
-
E46 coupe szyba nie dochodzi do końca.
Nie wiem ja nie dawno go kupiłem za nie taką złą cene i było w nim trochę do zrobienia większość to tego typu pierdoły. Jak go kupiłem to już tak było. Ale to jakoś poluzowac to co trzyma szybę, podnieść ją do góry i dokręcić czy jak?
-
E46 coupe szyba nie dochodzi do końca.
Nie jest komfortowe tzn o co chodzi? W którym miejscu jest ta regulacja i w jaki sposób to się ustawia?
-
E46 coupe szyba nie dochodzi do końca.
Witam. Szukałem i szukałem ale widzę nikt chyba się z tym nie spotkał. Mam taki problem z szybą od pasażera ze nie dochodzi do końca tzn nie chowa się tam pod uszczelkę gdy zamknę drzwi. Oczywiście wszystko sprawne po otwarciu drzwi szyba lekko się opuści po zamknięciu drzwi też się domknie. Moim zdaniem wygląda to tak jakby ktoś zamontiwal za nisko szybę albo ta szyba byłaby za krótka no ale raczej to nie możliwe. Idzie jakoś podnieść o dosłownie 2mm szybę? Ona po domknieciu jest w takiej pozycji ze przy otwarciu drzwi gdyby się nie opuściła to drzwi i tak bym otworzył. Podczas jazdy słychać mały gwizd z tamtej strony. Dosłownie trzeba tu podnieść szybę na stałe o ok 2mm tylko jak? Ktoś jakieś propozycje?
- Wypadanie zaplonu e46
-
320d hałasująca dmuchawa - film
Ok będę walczył jak się chociaż trochę ociepli i jak coś to będę się odzywał. A trzeba ten wentylator jakoś rozkręcać żeby nasmarowac łożyska czy da radę bez rozkręcenia? Np jakbym oliwił strzykawką z igłą?
-
Wypadanie zaplonu e46
Tego nie wiem. On jest w gazie także na Ben i na lpg to samo się dzieje ale na lpg częściej.
-
320d hałasująca dmuchawa - film
Na dole jest na jakiś zatrzaskach czy czymś co może go blokować przy demontażu?