Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Dlaczego by nie.
  2. Panele mogą być w dwóch miejscach. Ja mam nad radiem. Odchylilem połowę listwy dekoracyjnej, złapałem od góry po lewej później po prawej panel i delikatnie pociągnąłem do siebie. Siedzi pewnie ale nie mocno. Później tylko odcinanie zatrzasków żeby zdjąć ramkę,później plecki i dalej już robisz co dusza zapragnie
  3. W FRM1 nie jest to możliwe. W FRM2 dopiero jest taka opcja.
  4. Ciezko powiedzieć bo każdy ma inne uchu. Raczej lozysko oporowe
  5. To tak na zaś, gdyż opis w NCS Dummy jest błędny: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG: active - ringi gasną w momencie wyjęcia kluczka nicht_active - ringi gasną w momencie otwarcia drzwi
  6. To tak na zaś, gdyż opis w NCS Dummy jest błędny: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG: active - ringi gasną w momencie wyjęcia kluczka nicht_active - ringi gasną w momencie otwarcia drzwi
  7. Pewne osoby twierdzą, że świecą im się ringi do momentu otwarcia drzwi w E90 przy FRM1 U mnie jest tak, że jak wyjmę kluczyk to gasną. Co trzeba zrobić, zmienić, zeby przy FRM1 ringi gasły dopiero w momencie otworzenia drzwi kierowcy ?
  8. Hej. Funkcja w FRM1: AUTOM_LICHT_ABSCHALTUNG Patrzałem NCS Dummy i internety, ale nie jest to jednoznaczne. Od czego jest ta funkcja ?
  9. Tu za 10zł: https://pl.aliexpress.com/item/3-5mm-Wireless-Bluetooth-Receiver-Bluetooth-Transmitter-Audio-Music-Adapter-Bluetooth3-1-bluetooth-adapter-Aux-Receptor/32705414979.html?spm=2114.010208.3.11.CpWUDk&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10000073_10068_10000077_10000074_10000132_10000033_10000030_119_10000126_10000026_10000129_10000023_10000123_431_10000069_10000068_10060_10062_10056_10055_10000062_10054_10000063_10059_10000120_10099_10000020_10000013_10000117_10103_10102_10000016_10000114_10096_10000111_10000056_10000059_10052_10053_10050_10107_10051_10106_10000097_10000094_10000091_10000007_10084_10000101_10083_10000100_10080_10000104_10082_10000045_10081_10110_10000108_10111_10112_10113_10114_10000089_10000086_10000083_10000135_10000080_10078_10079_10073_10070_10000036_10122_10123_10121_10126_10124-10053_10112,searchweb201603_2,afswitch_1,ppcSwitch_1,single_sort_1_default&btsid=886923d4-6b75-4751-8916-de6a1aa9fcef&algo_expid=77281ef5-a962-4a35-8e22-1a086d740574-1&algo_pvid=77281ef5-a962-4a35-8e22-1a086d740574 Tu drożej: http://allegro.pl/bezprzewodowy-aux-bluetooth-odbiornik-dzwieku-bt-i6693514820.html Ja osobiscie mialem takiego: http://allegro.pl/50-adapter-odbiorni-bluetooth-transmiter-aux-usb-i6708465658.html I bylo ok. Mysle ze w srodku to jeden pies.
  10. Eee no ale można taniej - za 30-40zł Wystarczy kupić adapter bluetooth audio i podpinamy go pod zapalniczke i kabel do auxa. Jeśli ktoś nie chce by było na 'wierzchu' to chowamy to w schowek, lub nawet za radio - gdzie kolwiek.
  11. Albo kontrola cisnienia jest realizowana przez komputer ABS/ESP - ale skoro piszesz ze masz czujniki...to masz zintegrowane z wentylem. Do tego goscia nie jedz juz, bo jak by spojrzal na wentyl to by wiedzial.
  12. Co to znaczy 'nadają' ? To że spełni jakieś warunki to nie znaczy że zyska homologacje.
  13. Jutro kupię folię na listwy. Dziś chciałem założyć letnie buty, ale jadę w delegację więc poczekałem z tym jeszcze. Nakładka na wydech jest, Nowy wkład lusterka jest. Srebne przełączniki i porkętełka w panelu klimy są. Auto dziś umyte i wysuszone. Wosk nadal się trzyma.
  14. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Nie mogę tego znależć ? Mam nowe i sprawne i jest tak samo. Ogrzewanie kabiny dużo zabiera, a sprawność silnika jest taka że tego ciepła za dużo nie ma. Wazne, ze usterka usunieta. Jak jadę - pęd powietrza chłodzi silnik + ogrzewanie kabiny powoduje że wolno się nagrzewa, ale nagrzewa. To mialem tam na mysli.
  15. Coli jest dobrym woskiem, ale są lepsze. Nie mniej jednak - skoro masz, wolalbym inne kosmetyki. Jaki kolor auta ?
  16. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Nie mogę tego znależć ?
  17. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Kilka osob stara sie cos doradzic, ale raz piszesz, ze temp podczas jazdy pomimo zmiany termostatow spada ci do 60C a potem, ze auto nagrzewa sie do 90C. Czyli jak w koncu jest ? Nie spada do 60. Może tak pisałem ale przed wymianą termostatów. Napisałem że po osiągnięciu około 60 czy 70 nagrzewa się wolniej niż do tej temperatury i może być to spowodowane nawiewem w środku albo przestają grzać grzałki nurnikowe jeśli takowe tu są. Jak się nagrzeje do 90 to nie spada. Nawet na postoju. Stąd uważam że termostaty są ok
  18. Mimo że masz tutaj wszystko opisane to nie ten dział.
  19. Prawdziwy olej napędowy może tak, ale na pewnych stacjach jest to tylko tak nazwane by odróżnić od benzyny
  20. Pytanie czy już na to czas. Bo jak ma dalej stać to...
  21. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Oba nowe. to może trafiłeś uwalony ? obyś nie miał DPF bo będzie się niebawem odzywał skoro nie masz warunków do wypalania Przeciez auto sie nagrzewa do 90*C.
  22. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    Oba nowe.
  23. Ale to sie wylacza razem z kontrola spalonej zarowki ? Jesli nie, to jak ?
  24. luk_byd odpowiedział(a) na Krzychu24 temat w E90, E91, E92, E93
    a jak sprawdziłeś termostat egr bo jestem bardzo ciekawy ? Jak termostat jest sprawny to po sciagnieciu weza powinien plyn wyleciec tylko z weza - bo termostat powinien go trzymac w silniku czy w chlodniczce egr. egr tez na dmuchanie mozna sprawdzic - tzn termosat egr
  25. To pozdrawiam kolege z Bydgoszczy, może Fordon ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.