Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Nie wkręca sie do konca??
Dokładnie tak jak napisał Robert to jest przypadłość tych silników.
-
instalacja do e38 3.0
Oj nie znasz sie i sie wypowiadasz posiedz troszke na tym forum i wtedy porozmawiamy a takie puste słowa jakie piszesz to nie mają najmniejszego sensu no ale to swiadczy cos o autorze :mad2:
-
instalacja do e38 3.0
Ja proponuje BRC SEQENT zrobiłem już na nim od czerwca 48tys i nawet jednej awarii chodzi naprawde super :dance:
-
niech ktos w koncu sprecyzuje jaki olej do silnika
Najlepsze oleje na rynku to castrol tymbardziej poparcie daje to że idzie na pierwsze zalanie w BMW :D
-
Nowe zasady rejestracji aut z Niemiec od 1.10 - Idiotyzm !
Dokładnie tak jak kolega opisał :cool2:
-
M5 stan kolekcjonerski
Naprawde cudny egzemplarz :cool2:
-
Pilnie xenony:):):)
Bo to są tumany ubrani tylko w kombinezony BMW :twisted2:
-
NOWA GAZETA MOTORYZACYJNA!!
No Ja z Frankiem też bo my o nie dbamy żeby takie były :norty:
-
silnik 4.0 V8 a 4.4 B8
Powiem wam że dużo osób tak myśli że są dwa wlewy oleju :norty: do prawej i lewej głowicy :twisted2:
-
Pilnie xenony:):):)
No ASO w częstochowie to będe pamiętał do końca życia jak ziechałem z trasy bo spaliła mi sie pompka do spryskiwaczy i chciałem kupić ale to już historia z 97r i za dużo trzeba by opisywać a NIKI mam pytanko czy włascicielem ASO jest nadal PROĆ
-
Pilnie xenony:):):)
NIKI ja nie znam pana Anioła ale jak mówisz to chyba bierze sobie z dużo roboty niewiem jaki by był z niego AS ale jeżeli podchodzi tak do sprawy to chyba potraci klijentów bo lepiej brac mniej do roboty i sie wyrabiać i robić to profesjonalnie a nie wciskać klijentom kit po robocie że auto było bite lub cos innego.Jak by trafił na mnie to skonczył by sie to dla niego kosztami w postaci wymiany lamp i ja bym nie odpuscił.Bez urazy ale mysle że mam 100% racji.
-
NOWA GAZETA MOTORYZACYJNA!!
Dzięki że znalazłem sie w tak zacnym gronie :norty:
-
Gdzie numery VIN
Dokładnie na epromie z pamięcią :D
-
FOTELE KUBEŁKOWE W E32/34
Sportowe mają podparcie pod uda i lepsze trzymanie na boki ale są twardsze od normalnych.
-
Praktyczne zero nawiewu!
Tak jak napisał Frank wymień mikrofiltr i wszystko wróci do normy :D
-
termometr na zegarach
Dokładnie jak napisał kolega Robert zaprogramuj tylko kolejność jaką chcesz :D
-
FOTELE KUBEŁKOWE W E32/34
Frank sportsitze na 100% jak zamawiałeś to mogłeś sobe domówić podłokietniki ja mam ptospekt z 1994 i tam są na zdięciu w białych skórach.
-
Gdzie numery VIN
I jeszcze masz dodatkowo wklejki na przykrywce od bezpieczników,na sterowniku od silnika,jak jest automat to też na sterowniku od automatycznej skrzyni,a jeżeli masz elektroniczny licznik to powinien wyświetlić ci ostatnie 7 znaków nadwozia (CHECK CONTROL)a bez 5 ostanich cyferek no i jeszcze trafiają się wklejki w instalacji elektrycznej no i dodatkowo list pod fotelem z wypasem kolorem zakodowanym datą produkcji tapicerką itd :D
-
Nowe zasady rejestracji aut z Niemiec od 1.10 - Idiotyzm !
To są przepisy z zeszłego roku z maja gdzie jest napisane że jak nie ma wyrejestrowania to musi być dowód rejestracyjny wejdz na strone www.mi.gov.pl i tam poszukaj. :D
-
Nowe zasady rejestracji aut z Niemiec od 1.10 - Idiotyzm !
I ta babka co chce dowód od ciebie to ma 100%racji ja jak wymeldowywałem w tym miesiącu kilka aut to do każdego dostałem anulowany dowód rejestracyjny i to było w kilku landach w niemczech tak że to nie jest wymysł tej pani a na twoim miejscu przedstawił bym koszty przyjazdu z powrotem do niemiec chinczykowi z okienka :D
-
Jaki akumulator do TDS-a
85AH taka idzie oryginalnie ja bym proponował VARTE
-
540 automat.
Nie 540 i 740 ma 5hp30 :D
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Tak Franku i pewnie zalany ATF zamiast LONGLIFE i to daje dodatkowe 100KM :twisted2: :twisted2:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Pompa paliwa?
Ja mam w INTERCARSIE BOSCHA za ok 450zł a nie pamiętam i kosztuje PIERBURG.