Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> E92 320dA
można by było zrobić by wzór szedł w jedną stronę, jednak wiąże się to z zakupem dużego kawałka folii nie wartego tej ceny, a dzięki temu jest wg. mnie ciekawiej nie było to zamierzone w 100% kupiłem taki zestaw i troszkę zostało, można z resztek np. zrobić kierownicę, ale mi się akurat kierownica nie podoba w carobnie http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15051124 FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 // 30 x 50 (3501330149) 3M PRIMER WP-3000 FOLIA DI-NOC ZWIEKSZA KLEJ. 20ml (3506685646) FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / 122 x 20 (3501330068) FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / 122 x 10 (3501330918) FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / 60 x 50 (3501330977) FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / 30 x 100 (3501330114) RAKLA Z FILCEM 3M NIEBIESKA DO APLIKACJI FOLII (3506685639)
-
ppatryk -->> E92 320dA
demontowałem wszystkie elementy które obklejałem nie da się tego robić w aucie, robiłem to na spokojnie w domu
-
ppatryk -->> E92 320dA
Nightsabes777 100% manufaktura
-
ppatryk -->> E92 320dA
Mała modyfikacja wnętrza Folia 3M DI-NOC 421 Carbon matowy czarny bardzo pracochłonne, ale całe szczęście dziewczyna mi pomogła :) zdjęcia kiepskie ale coś tam widać http://img703.imageshack.us/img703/320/z0xf.jpg http://img856.imageshack.us/img856/3903/pjx8.jpg http://img801.imageshack.us/img801/1600/fglr.jpg http://img266.imageshack.us/img266/9576/sgbn.jpg http://img593.imageshack.us/img593/738/1v6c.jpg http://img708.imageshack.us/img708/5993/5x41.jpg
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
ładnie się prezentuje 158 dobrze wyglądają pomalowane na czarno
-
[E90] Dziwny zapach z silnika
może nagrzewają się plastiki i trochę to czuć
-
E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia
widziałem dzisiaj w centrum Pyskowic :)
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
ładne autko :) ale prosi się o obniżenie
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
w PL, ale wiekszosc to trasy
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
te opony akurat tak są dobre, dlatego trzeci komplet chcę kupić powiem tak, tył mi starcza na sezon, przód na dwa raczej ostro i dużo km, rocznie ok 80.000
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
dzięki raczej i tak wezmę TRW, ponieważ ATE brudzą felgę niesamowicie
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
a ja Ci polecę opony NEXEN N8000 miałem dwa komplety i są rewelacyjne, a dużo tańsze niż konkurencja kup zestaw 4x225/40R18 lub 2x225/40R18 + 2x255/35R18 tak wygląda z tyłu 225/40R18 na feldze 8,5 wraz z dystansami 15mm http://img23.imageshack.us/img23/2370/pyxn.jpg http://img546.imageshack.us/img546/5831/bcgi.jpg http://img22.imageshack.us/img22/2500/rv6b.jpg a tak wygląda na tej samej feldze ale z oponą 255/35R18 i do tego bez dystansów http://img217.imageshack.us/img217/4238/dsc03396oh.jpg http://img542.imageshack.us/img542/8272/dsc03412m.jpg http://img259.imageshack.us/img259/3884/dsc03409y.jpg teraz już mam inne koła i na przyszłą wiosnę kupię znów te opony nexen
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
jak masz objawy to wymieniaj mi padł przy ok 174 tys :)
-
Wymiana odmy
raz czyściłem - było czysto ale teraz przy następnej wymianie postaram się otworzyć nie chcę po prostu urwać tych zaczepów - potem ciężko ten element dostać - podobno nie występuje jako osoba część (ta mała pokrywka)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
witajcie czy ktoś może mi pomóc z wymiarami klocków do N47 (wersja z zawieszeniem standardowym) ATE podaje: 155,1x68,3x20,3 natomiast TRW podaje: 155,3x68,5x19,8 zastanawia mnie też różnica w grubości
-
Klocki Bosch i inny czujnik
kup tańszy
-
Wymiana odmy
jak masz wymienną to możesz wymienić też sam wkład jak masz plastikową to jak kolega wyżej pisał - przeczyścić, tylko uwaga na urwanie tych małych plastikowych zaczepów
-
Zestaw do wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów
ja już dwa razy u tego Pana kupiłem ten zestaw i mogę polecić
-
Walka z kurzem w aucie..
polecam ten preparat ładnie czyści, kurz jakby mniej osiadał http://www.shiningcar.pl/pl/p/Nielsen-Choice-500ml/897
-
Walka z kurzem w aucie..
jak dużo jeździsz to chyba zostaje regularne odkurzanie oraz czyszczenie wnętrza
-
Hakelbery BMW E90 335i Montego Blue
witamy i na tym forum :) samochód rewelacyjny :) :cool2:
-
[E46] 32d Opony na zime
lepiej bez rof miałem te oponki i rewelacji nie było
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
ja bym całosezonowych nie kupował lepiej kupić budżetowe opony z Azji, ale zimowe
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
ja w BMW przerobiłem kilka kompletów opon zimowych, wszystkie kupiłem jako nowe, więc jakieś mogę mieć porównanie, nigdy nie wiadomo do końca co tam spodziewać możemy się po używanej zimówce 1. Conti TS810 w e46 320d - bardzo dobre 2. Nankang Snov Viva 2 w e46 330i - bardzo dobre a do tego tanie 3. Conti TS830P w e92 320d - przeciętne 4. Nexen Winguard Sport w e92 320d - rewelka co do RWD to na pewno jest lepiej niż w FWD - czuć samochód, natomiast gorzej w zaspach (ale to może wina tego, że każe autko zawsze mam obniżone)
-
Opony GOODRIDE oraz ZEETEX (zimowe)
Czy ktoś z Was miał doświadczenia z oponami zimowymi firmy Goodride (Chiny) lub Zeetex (Bliski Wschód)? Znajomy chce kupić do samochodu (205/50R17 do e46). Na pewno nie wchodzą w grę opony używane, a samochód za dużo także nie jeździ.