Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> E92 320dA
mały drobiazg - żaróweczki W16W cofania oraz hamowania prawa strona się wypaliła, wymienione, a teraz jest żaróweczek na zapas swoją drogą te 10 szt kosztowało chyba tylko 12 zł, a w sklepach motoryzacyjnych czasem chcą za 1 szt 5-6 zł... http://img593.imageshack.us/img593/5215/xskm.jpg
-
ppatryk -->> E92 320dA
na chwilę obecną jest cicho, chociaż poprzednio miałem contitecha i czasem piszczał przy rozruchu, nie wiem dlaczego wahacze wymieniłem, nawet nie wiedziałem, że można regenerować
-
Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring
:cool2:
-
ppatryk -->> E92 320dA
dodam, że umyłem autko :) było tak brudne, że musiałem przejechać je ironx'em :) teraz się poprawię i minimum raz w tygodniu myjka samoobsługowa a jak pogoda pozwoli to full mycie samemu :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
no właśnie ciężko stwierdzić, czy to 2008 nie jest chwytem oraz czy np potem się okaże, że nie ma dcana ten viakena jest sprawdzony, lub inny podobny do 2010, może w przyszłości kupisz nowszy model i będzie pasowało, powinny obsługiwać te kable niektóre auta z serii F
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
zdjęcie jest rewelacyjne :) samochód też
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
samochód masz wypasiony :) i ta moc... pozazdrościć jak działa płytka do navi? kabelek zamówiony do inpy?
-
ppatryk -->> E92 320dA
Wczoraj mały serwis :) Wahacze TRW (chyba takie idą na pierwszy montaż) Pasek wieloklinowy Contitech Rolki BTA Geometria Niestety nie mam zdjęć pudełek, ale mam zdjęcie fvat http://img31.imageshack.us/img31/7186/7u9m.jpg http://img826.imageshack.us/img826/9995/hus9.jpg http://img845.imageshack.us/img845/5710/qm7w.jpg
-
[E92] Dziwne odgłosy przy hamowaniu
raczej też to nie będzie wina rdzy, bo po godzinie nie zardzewieją aż tak sprawdź czy się coś nie grzeje po jeździe czy na tarczach są jakieś ślady?
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
też słyszałem o nich dobre opinie, miałem je kupić, ale udało mi się w tej samej cenie, w której oferowali mi goodride, wyrwać nowe nexen
-
Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring
kody tylko potrzeba jak masz navi z dyskiem :) do prof ccc oraz business nie potrzeba kodów, nagrywasz dvd i działa :)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
ja też taki miałem zestaw ale w e46, przód i tył, wszystko było ok
-
Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring
mi działa na każdych płytach lepiej kup dvd+r musisz kupić transfer, może to kosztować kilka zł
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
http://chomikuj.pl/ppatryk2/Nawigacja+BMW/BMW+Road+Map+Europe+Business+2014 moja, działa, testowałem
-
Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring
wypal na prędkości x4 i będzie działać ja wypalam programem img burn i działa, ostatnio nagrywałem dla kolegi z forum i też mu od razu zadziałała nie trzeba koniecznie kupować drogiego nośnika, ja nagrywam na porządnych, ale testowałem też zwykłe i działa :)
-
Mapy Europy do nawigacji w Bmw 318d e91 touring
http://chomikuj.pl/ppatryk2 u mnie też działają, możesz wybrać do swojej navi zależnie który masz model
-
e92/e93 LCI jaka zarówka wstecznego?
podepnę się pod temat :)
-
320d- FALOWANIE/SZARPANIE PONIZEJ 2TYS OBR
masz może skrzynię automatyczną?
-
ppatryk -->> E92 320dA
na pewno opiszę co i jak gdzieś w przeciągu miesiąca na razie zrobiłem tylko 300-400km i jeszcze staram się ostrożnie hamować w e90 się sprawdzają, nie pylą, czasem są głośniejsze pewnie z powodu nacięć i otworów
-
ppatryk -->> E92 320dA
oby nie pyliły jak ATE :) ogólnie ważny by się nie pokrzywiły
-
ppatryk -->> E92 320dA
W dniu dzisiejszym zmieniłem hamulce przód klocki Meyle (sprawdzone w innym BMW) czujnik Textar tarcze Rotinger Sport (zbierają wiele dobrych opinii... zobaczymy co ja powiem za kilka miesięcy) http://img822.imageshack.us/img822/7834/0nvr.jpg http://img440.imageshack.us/img440/2244/j8a4.jpg http://img547.imageshack.us/img547/550/dep1.jpg Dodatkowo wpadły łańcuchy tekstylne dopasowane do tegorocznych zimówek :) http://img34.imageshack.us/img34/9756/f6x4.jpg http://img854.imageshack.us/img854/4176/68sb.jpg
-
ppatryk -->> E92 320dA
a teraz sobie czeka pod kocykiem :norty:
-
ppatryk -->> E92 320dA
tak tak tego jestem świadom
-
ppatryk -->> E92 320dA
w moim przypadku błąd był stały i nie dało się skasować emulator pomógł jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to oczywiście, ze nowy właściciel będzie wiedział dodatkowo, wydaje mi się, że poduszka działa tak, że wybucha lub nie, a nie że mocniej lub słabiej
-
Uchwyty do kubków
ja kiedyś miałem taki uchwyt za kilka złotych i dawało to radę przy wyciąganiu się uszkodziło niestety