Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> E92 320dA
Od jakiegoś czasu nękała mnie uszkodzona mata pasażera. W grę wchodziła wymiana maty, ale jest z tym mnóstwo zabawy, więc poszukałem i kupiłem taki emulator: http://img812.imageshack.us/img812/4600/gcj3.jpg Do zestawu dołączony był także emulator zapięcia pasa, ponieważ komputer dopominał się, by zapiąć pas pasażera, bo przecież niby ktoś siedzi obok :) Akurat w moim przypadku potrzebna była wersja emulatora o większej rezystancji, jak dla samochodów z USA. Prawdopodobnie w e90/1 jest 380Ω, natomiast w e92 jest 750Ω, tak przynajmniej było u mnie. Robota to ok 15 minut, nie trzeba demontować foteli. Wszystko ładnie zamontowałem, nic nie lata, izolacja jest. Potem podpiąłem sobie pod INPE, skasowałem błąd i jest już wszystko ok. Uszkodzona mata naprawdę jest uciążliwa... ciągle wyskakiwał błąd i choinka na liczniku. Teraz jest spokój :)
-
e91 320d schwartz II ATS , BBS i takie tam
moim zdaniem rewelacja wszystko zrobione ze smakiem :cool2:
-
Warsztaty polecane do wymiany rozrządu w N47
BMKA Piórkowski Wojkowice ja tam robiłem rozrząd, ale po zerwaniu wszystko ok, naprawie zrobiłem już ponad 70.000 km
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
świetny zabieg :) takie podejście do autka to jest to :cool2:
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Wyskakuje mi ten sam błąd w E92 wymieniłem napinacz, dale to samo, sprawdzałem inpą i widać, że mata pasażera jest na pewno nie sprawna, potwierdzone także w serwisie mam pytanie, czy w przypadku e92 idzie wlutować opornik czy tylko nowa mata? w e46 ten patent zadziałał, kiedyś sam to robiłem
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
szkoda że nie śląsk bo byśmy zobaczyli u mnie może samochód ma jakieś zabezpieczenie, ale w to wątpie a w serwisie odczytują normalnie samochód?
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
to dziwne w takim razie skąd jesteś? ja też z tym walczyłem ale mi się łączy wszystko po tygodniu ustawiania
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
musisz mieć w edibas ustawiony taki port com pod jaki rzeczywiście ustawiony jest fejs albo com1 albo com2 powinieneś wybrać
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
w takim razie masz za starą inpe do albo coś z portem com, czyli źle zainstalowana
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
tak do e92 musi byc k dcan
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
a jaki ma rok? może jemu wystarczy tylko k-can ty musisz mieć już d-can dla aut po 2007 do tego odpowiednio ustawić inpe i wgrać nowy soft
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
te bosche to raczej nie działają z bmw pobierz sobie ode mnie http://chomikuj.pl/ppatryk2/Diagnostyka+BMW BMW Tools INPE oraz INPE F_xx SP Daten zainstaluj wszystko i powinno działać pamiętaj o wyborze odpowiedniego portu com a kabel masz na pewno K+DCAN?
-
320d a male przebiegi
tylko widać, że kolega ma ju z samochód, to przecież teraz nie będzie kupował już innego
-
320d a male przebiegi
ja na twoim miejscu bym się niczym nie przejmował, tylko czasem po prostu warto będzie przegonić samochód na autostradzie
-
E91 reset serwisu hamulcy przez INPA
ale jeżeli zbliżało się do wymiany, to czujnik mógł już dotykać tarczy, ale nie został całkowicie zużyty, zauważcie, że im bliżej wymiany tym szybciej odlicza do końca
-
E91 reset serwisu hamulcy przez INPA
przy każdej wymianie klocków od razu nowy czujnik nie da się tego samego czujnika w e9x resetować dwa razy
-
E91 reset serwisu hamulcy przez INPA
teraz to musisz wymienić czujnik i potem dopiero skasować miałem kiedyś dokładnie to samo
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
można dolny panel wyciąć jakieś 1,5cm postaram się to w e90 jakoś ogarnąć i dam fotki, może w ten week się uda na pewno zaletą jest dużo lepszy wyświetlacz niż w mojej navi CCC
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
dokładnie, a lepiej dać za pełne urządzenie 1300-1500 zł ze wszystkim, niż np za gołą nawigację CCC ok 3000 zł (co najmniej) albo 5-6 tys za CIC Co innego gdyby to było F30 nowe z salonu, ale jak ktoś ma e90 z 2005 roku to bez przesady, te auto ma prawie 10 lat...
-
320d xdrive E90 LCI
jeszcze coś z wydechem zrób bo się gubi w mpakiecie :) samochód bardzo ładny :)
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
moim zdaniem jak ktoś nie chce montować CIC lub CCC to Eonon jest najlepszą alternatywą http://img706.imageshack.us/img706/6048/shj9.jpg http://img4.imageshack.us/img4/6634/ueqx.jpg http://img716.imageshack.us/img716/222/nv9x.jpg chyba, że ktoś woli takie wynalazki: http://img703.imageshack.us/img703/6654/q4rq.jpg http://img812.imageshack.us/img812/1379/clcp.jpg http://img812.imageshack.us/img812/913/0rm6.jpg ogólnie jestem pod wrażeniem ceny do jakości nie jest to super hiper urzdzenie, ale dużo bardziej funkcjonalne niż np moja navi prof jest DVD, Bluetooth, czyta USB, działa przede wszystkim szybko i nie trzeba stosować płyt do nawigacji
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
nie trzeba ale warto dostawa w moim przypadku dwa dni robocze i potem 1 dzień odprawa celna
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
witaj kupiłem na stronie producenta, przyleciało z hong kongu zapłaciłem jakieś 1200 zł + cło (ok 150, ale chyba dlatego, że przyszło mi do firmy) wszystko działa, podtrzymuje pamięć, jutro to bardziej przetestuje, podjadę sprawdzić jak po nocy to działa :)
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
kupiłem Eonon'a ojcu do e90, dziś mu zamontowałem powiem tak - rewelacja :) może ciut odstaje na dole, ale wszystko super ogólnie (sprawdzałem na necie i wszystkim niestety na dole będzie ten 1 cm odstawać panel z klimy) navi szybko działa, bluetooth wszystko ok, dvd ok, muza - lepiej niż fabryczny odtwarzacz, niestety nie działa PDC jak np u mnie w iDrive (wyświetlanie odległości) jednym słowem warto kupić zestaw, gdybym nie miał navi to bym sobie to do siebie też kupił :) poniżej fotki: http://img38.imageshack.us/img38/5634/k9at.jpg http://img692.imageshack.us/img692/9048/fvf2.jpg http://img30.imageshack.us/img30/9590/qmjr.jpg tutaj na ostatnim zdjęciu jeszcze nie dokręciłem dwóch śrubek, dlatego pod regulacją głośności i radia brak zaślepek na śrubki http://img855.imageshack.us/img855/8641/ibmf.jpg
-
JAKIE ZIMÓWKI DO TYCH FELG ?
16 się gubią w e92 kupuj 17 :)