Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> E92 320dA
może warto obszyć :)
-
BMW E90 320d. Turbina
przed zgaszeniem każdego diesla warto poczekać chwilkę zanim się zgasi, by turbina ostygła i przestała się kręcić
-
ppatryk -->> E92 320dA
Nightsabes777 Wystarczy trzy-cztery raz w tygodniu gdzieś pojechać i nabija się km, do tego jakieś wakacje, wyjazdy na weekendy :) w dwa i pół roku :) bsuder niemal nową, samochód z którego była kierownica miał w granicach 10-12 tys km
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
z tego co wiem do CIC trzeba przerabiać, są takie firmy, które to robią
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
antenę możesz zamontować pod deską rozdzielczą montażu sam nie zrobisz, jeżeli chcesz CIC to trzeba przerabiać kabelki, jeżeli CCC to plug&play, ale w obydwu przypadkach potrzebne będzie kodowanie przez kogoś ogarniętego musisz dokupić teraz także deskę oraz tunel środkowy
-
Problem po praniu ???
ja kupiłem i działa taki emulator tylko dobierz do samochodu, prawdopodobnie musisz mieć wersję z emulatorem zapiętych pasów
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
ja mam w drugim aucie, jest ok naprawdę, tylko wadą jest to, że trochę odstaje viewtopic.php?f=70&t=229428&hilit=eonon
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
zostaw go jak jest bo dobrze się komponuje :) nawigację to możesz dołożyć eonon'a, chociaż nie będzie to wyglądało idealnie, ma pewne mankamenty http://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/BMW/D5165.html
-
ppatryk -->> E92 320dA
Mała aktualizacja, która odbyła się przed świętami po raz kolejny wyskoczył mi błąd elektrycznej blokady kierownicy (tym razem na pomarańczowo), skasowałem i po dwóch dniach ponownie nie było na co czekać, więc szybka wymiana kolumny (sztyca) i już miejmy nadzieję po kłopocie... są tam takie silniczki elektryczne, które po pewnym czasie się wyrabiają, a szczególnie lubią o sobie dać jesienią oraz wiosną, wilgoć, zimno i pokazuje swoje http://img440.imageshack.us/img440/2856/8p62.png http://img22.imageshack.us/img22/7160/68ll.jpg
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
ładny kolor i dobre połączenie do tego kolor wnętrza witamy na forum
-
E90 jakie felgi 17 cali???
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=244&page=2 jest co oglądać, 24 strony
-
E90 jakie felgi 17 cali???
jaki masz kolor autka?
-
E90 jakie felgi 17 cali???
styling 158 http://img545.imageshack.us/img545/7999/p6fp.jpg styling 159 http://img856.imageshack.us/img856/4963/en12.jpg styling 157 http://img202.imageshack.us/img202/9018/oow4.jpg styling 160 http://img30.imageshack.us/img30/7630/h2kz.jpg styling 161 http://img5.imageshack.us/img5/3331/rbi2.jpg jest co wybierać, wg mnie to najładniejsze modele do e90
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
tak są takie dwuelementowe ja taki zakupiłem i wszystko ok, popytaj sprzedawców by dobrali do Twojego rocznika
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
cienka dojazdówka może być, tylko to ograniczenie do 80km/h ja mam pełnowymiarowe zapasowe, w moim przypadku akurat 16" - jak złapie kapcia to mogę w miarę normalnie jechać
-
BMW E93 jaki wzór felgi
moim zdaniem te felgi nie są oryginalne bmw
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
w 330 musisz mieć koło zapasowe 17" elektronika nie będzie świrować, a jeżeli nawet to przecież tego nie odczujesz jakoś za bardzo, bo na zapasówce pewnie pojeździsz "chwilę"
-
320 D E91 Brak świateł tylnich
laptop, inpa z pozostałymi programami, kabel odpowiedni do twojego autka (k+dcan), odpowiednie ustawienia inpy i kompa i można próbować ja spróbuję wg tego opisu u kolegi w e90
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
emulator maty takie który także emuluje zapięte pasy musisz szukać do twojego rocznika, ponieważ do e60 były dwa typy emulatorów
-
320 D E91 Brak świateł tylnich
podłączę się pod temat u kolegi nie działają w e90 światła cofania żarówki, kable, bezpieczniki - wszystko sprawne czy też raczej będzie do wymiany frm II? czy trzeba po wymianie kodować?
-
Pomoc w kupnie e92
kup to na co pozwoli Ci budżet, sugeruj się stanem samochodu, jego historią, podejściem właściciela; jeżeli jeździsz mało to tylko benzyna, jak dużo to diesel; jaka pojemność - jak wyżej - określ sobie budżet, lekki zapas na przegląd i małe wymiany po zakupie o awaryjności nie czytaj na forum, ponieważ każdy opisuje swoje przypadki i podchodzi do tego subiektywnie;
-
e92 325d filtr czastek stalych DPf??
może być jakaś niesprawność samochodu, co powoduje, że filtr albo się nie wypala albo szybko zapycha mogą to być termostaty ( Ty masz chyba dwa - sprawdź temperaturę ), może np być to EGR, może to być coś innego, trzeba podłączyć pod kompa może jeździsz krótkie odcinki spróbuj porządnie wygrzać samochód na autostradzie mi filtr padł przy przebiegu ponad 200.000km, a okazało się później, że przyczyną był EGR, pewnie wielu powie, że mogłem nie usuwać, ale taką podjąłem decyzję i uważam, że lepiej dla silnika
-
e92 325d filtr czastek stalych DPf??
podłącz pod kompa prawdopodobnie filtr na wykończeniu można czyścić, można kupić regenerowany lub nowy, można usunąć
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
Patryk podaj mi ten warsztat który robi to za 150 zeta. Poza tym do skrzyń 6HP26, 6HP28, 6HP32, 6HP34 mam sprzedawcę który sprzedaje mi zestaw kompletny za 720 złotych, więc ten warsztacik sobie zakupi taki zestaw w tej kwocie lub troszku wyższej i wtedy moga ci wymieniać za 150 zeta, nie bierz tego do siebie Patryku bo nie miałem cie zamiaru atakować tylko chcę ci uswiadomić że nikt niczego za śmieszne pieniądze nie zrobi, także oni ci zanizyli koszt wymiany a zarobili na materiale, proszę nie bierz tego do siebie :P A nawiasem żeby wykonac to profi to wymiana oleju powinna być dynamiczna. do niektórych skrzyń zestaw kosztuje 750 (te które podałeś) a do niektórych 850 (np 6HP19-ja taką mam) czymś to się tam różni, kształtem miski na pewno bmka piórkowski - wymiana za 150 (materiały mam swoje)
-
Blokada kierownicy, uszkodzony CAS??
mnie kiedyś w serwisie pouczali, że niby może się CAS uszkodzić właśnie od tych żółtych i czerwonych kłódek ... ale kto to wie, może ktoś bardziej w temacie się wypowie ja z tym tematem walczyłem trzy razy programowanie po raz pierwszy, potem po raz drugi, potem czyszczenie po jednym dniu aż w końcu wymieniłem sztyce..