Treść opublikowana przez ppatryk
-
e46 Jaka skrzynia i wzmacniacz
lepiej zainwestuj pieniądze w zestaw głośników na przód Gladen lub Xion oczywiście dedykowany pod oe46
-
Gong bmw e92
masz navi? może soft stary?
-
e92 320d - Spacegrau, Lampy LCI
korekt bardzo ładnie wyszła :cool2:
-
Problem z xenonem [wymiana żarnika]
koniec żarnika wymień parami nie musisz kupować OE czy philips bardzo fajne są np Osram i jeszcze była jedna firma, ale to poszukam na form to napisze nie kupuj podróbek chińczyków
-
Jaki wzór felg 17" pasuje do E91 M Pakiet?
tylko styling 194 http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=383893&stc=1&d=1273432484 http://i18.photobucket.com/albums/b125/WiriX/IMG_7278.jpg http://www.dirtbikers.de/bmw/DSC_0524.JPG
-
Jakie świece zapłonowwe N46 318i
trzeba dobrać po vin natomiast polecam ngk dla tego silnika, dokładny typ po podaniu vinu, są to OE tylko bez logo przez co tańsze
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
końcówki został dospawane do ori tłumika robiłem to w MG Motorsport Siemianowice Śl. Na same końcówki czekam ok tydzień potem montaż w znajomym warsztacie
-
Fotelik w e46 COMPACT
zależy moim zdaniem od tego, jak osoba wkładająca dziecko jest "duża" my np mamy e46 coupe i e92 i bez problemu wozimy z tyłu malucha, na początku jeździł w nosidełku, teraz jeździ już w foteliku swego czasu nawet miałem e39, ale pomimo, że auto duże i wygodne zamieniłem żonie na e46.. jak podrośnie będzie bezpieczniej, ponieważ nie będzie chciał otwierać szyby czy drzwi :)
-
Dołożenie PDC
Jak 600 zł w Aso to warto Ciekawe ile montaż
-
E46 Michał
sorki mój post do skasowanie nie otwarło mi się we właściwym oknie ups
-
X5 E53 po lift 3.0D by Zukowpio
A jaki model miales? Ja mam N6 i jest naprawdę rewelacja.
-
e90 330d+
no chyba, że tak bo na zdjęciach fakt może wyszło ciemno :) jakieś modyfikacje jeszcze będą?
-
e90 330d+
bardzo przyjemne auto :) całokształt psują jednak polane smołą tylne szyby
-
Dołożenie PDC
Moduł, wiązka, czujniki. Musisz sprawdzić po nr vin.
-
Dołożenie PDC
Jak masz Navi to co innego Szukaj po nr części
-
Dołożenie PDC
Pytanie czy nie lepiej i prościej dołożyć jakiś standardowy czujnik parkowania taki bez wyświetlacza.. Efekt podobny a cena duo niższa.
-
czemu klocki piszczą?
prawdopodobnie nie są dobrane dobrze tarcze i klocki i będą tak sobie piszczeć tzn dana tarcza nie jest dobra do danego klocka
-
bmw e90 163hp 2005 spalony silnik
no to chyba mechanik też do zmiany...
-
bmw e90 163hp 2005 spalony silnik
jak padło turbo to się nie jedzie dalej zaoszczędziłeś na lawecie te 300km a teraz będziesz musiał nowy silnik szukać swoją droga może mechanik chciał dobrze, ale zapomniał przeczyścić wszystko z oleju, mogłeś mu powiedzieć, że jechałeś tyle km na uszkodzonym turbo
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
końcówki to 2x76mm :)
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
B12 twarde Zależy jakie chcesz obniżenie, jakie sprężyny
-
E46 Michał
Nie ten dział :)
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Komfort lepszy niż m pakiet, dokładnie tak jak miałem kiedyś Vogtland. Amorki są m pak.
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Malutka aktualizacja Wpadły sprężyny K.A.W. - obniżenie 50/30. Są mało popularne.. ale bardzo fajne. Porównałbym je do Vogtland :) Oczywiście są to sprężyny produkcji niemieckiej. Paczka dosyć szybko dotarła z DE - około tydzień. Do tego wpadły dystanse 15mm na każde koło, jednak zastanawiam się, czy tak zostawić, czy jednak powrócić do wersji bez dystansów. Tak się całość prezentuje (samochód tylko opłukany zestawem: piana w pianownicy PA + myjka ciśnieniowa) http://i60.tinypic.com/r7kabn.jpg http://i60.tinypic.com/28gsa6r.jpg http://i58.tinypic.com/2z7lxj4.jpg http://i58.tinypic.com/2d2smb.jpg http://i59.tinypic.com/2h7047m.jpg http://i62.tinypic.com/1115my1.jpg http://i57.tinypic.com/11i3f9f.jpg http://i61.tinypic.com/2iven9g.jpg http://i62.tinypic.com/nvxf2f.jpg http://i61.tinypic.com/2ecmanq.jpg http://i57.tinypic.com/igi2q0.jpg http://i57.tinypic.com/2193xg2.jpg http://i57.tinypic.com/28kk75f.jpg http://i57.tinypic.com/1smrgg.jpg http://i58.tinypic.com/2gtr8nb.jpg http://i61.tinypic.com/2qty83s.jpg http://i61.tinypic.com/2rhnuap.jpg http://i57.tinypic.com/rm78e1.jpg http://i61.tinypic.com/124zvhv.jpg
-
X5 E53 po lift 3.0D by Zukowpio
ja przykładowo używam Dynavin N6 wraz z Logic7 i działa naprawdę bez zrzutów tak to u mnie wygląda: http://i58.tinypic.com/351wtiu.jpg i tak jest spasowane: http://i62.tinypic.com/286uavm.jpg http://i61.tinypic.com/34nfgk4.jpg a tutaj dla e53 http://www.dynavin.com/products/n6_e53.php nie robię tutaj żadnej reklamy po prostu jestem zadowolony z urządzenia