Treść opublikowana przez ppatryk
-
[e90] Jaki olej?
będzie dobry wybór
-
E46 330xd M57D30 Touring OrientBlau
naprawdę dobrze działasz :) ładne autko :cool2:
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
no to zobaczysz co się stanie jak kolega wymieni olej i już w aucie nie będzie tego modyfikatora
-
E46 320d toruing black DOTZ 18''
Felgi psują wszystko
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Nie kombinuj z dodatkami. Z olejami tez. Dalej olej 5W40 i będziesz zadowolony. Jak chcesz tanio i dobrze to Total Quartz 9000 5W40.
-
E87 118D by max003
jedynka jak jedynka :) ładna seria galeria słaba
-
Dziqskowa 118d LeMans Blue
przyjemne autko :)
-
ppatryk -->> e46 323Ci - Nawigacja :)
oprócz zbyt dużej ilości bajerów bezużytecznych w androidzie to był rugi powód dlaczego wybrałem wersje WinCE :) :cool2:
-
ppatryk -->> e46 323Ci - Nawigacja :)
Witam Wszystkich Następna aktualizacja, tym razem coś ciekawego Na początku przyjechała taka ramka, nowa. http://i61.tinypic.com/2efte1f.jpg Następnie tajemniczy karton http://i58.tinypic.com/2nqeae9.jpg A w nim http://i58.tinypic.com/2hdpkcn.jpg Tak się prezentuje zawartość http://i60.tinypic.com/9amhpy.jpg http://i61.tinypic.com/2lazy40.jpg http://i61.tinypic.com/2v0e7gy.jpg http://i62.tinypic.com/nxjsr8.jpg http://i57.tinypic.com/2qak7s4.jpg http://i60.tinypic.com/8zpdw2.jpg Jest to klon Dynavin czy Eonon, sprowadzałem bezpośrednio z Chin. Czas oczekiwania 7 dni. Sprawuje się bardzo dobrze, jest szybkie (Dynavin N6 z E92 jest troszkę szybszy). Nie ma do czego się doczepić. Uprzedzenie oparte na Win Ce 6.0 - Androida nie chciałem (za dużo bajerów nie jest wcale przydatne). Gra ładnie, działa z fabrycznym wzmacniaczem Alpine. Kamerki cofanie nie montowałem i nie wiem czy będę montował. Tak wygląda w samochodzie http://i58.tinypic.com/50sge8.jpg http://i61.tinypic.com/kbrcj4.jpg http://i62.tinypic.com/2qlhhl3.jpg http://i61.tinypic.com/j7ck60.jpg http://i60.tinypic.com/33mr21i.jpg http://i62.tinypic.com/15cmxq9.jpg http://i57.tinypic.com/2iqcwgg.jpg
-
Tabliczka znamionowa, spasowanie karoserii
jeżeli chodzi o szpary to jak coś było demontowane w jakimś celu to potem ktoś mógł ponownie zamontować niedokładne nie lepiej kupić czujnik lakieru? to jest koszt 150 zł ideału nie kupisz, chyba, że w salonie nowe
-
Automat ZF serwis śląsk
tak jest jeździłem z automatem do Piórkowskiego :cool2:
-
Automat ZF serwis śląsk
nie każdy ma te 4 godziny by jechać gdzieś z autem
-
Automat ZF serwis śląsk
a co chcesz robić? remont skrzyni czy tylko wymiana oleju?
-
Trzęsie autem przy ruszaniu
podłącz pod komputer bo to może być wiele przyczyn i jak pisze zmień tego 10w40 na 5w30
-
Trzęsie autem przy ruszaniu
kod coś mi nie pasuje do BMW, podaj poprawny ale jest to wręcz na pewno związane z silnikiem jak najszybciej zmień ten olej na np. 5W30 tylko czasem nie GM Opel (nie jest to zły olej ale nie nadaje się do tyhc silników) z tańszych polecam Shell, naprawdę jest niezły i optymalny cenowo
-
Trzęsie autem przy ruszaniu
no jak zalałeś 10W30 a raczej 10W40 to lepiej go zlej gdyż wykończysz układ zmiennych faz rozrządu to może być przyczyna szarpnięć także
-
Lekkie szarpanie automatu po zmianie oleju w skrzyni
można zacząć od adaptacji skrzyni jeżeli to nie pomoże to zmiana oleju ja również polecam ravenol :cool2:
-
325D ODMA/ Separator oleju ( co kupić )
spokojnie bierz zamiennik to tylko plastik :)
-
Trzęsie autem przy ruszaniu
ja obstawiam coś z selenoidami zmiennych faz rozrządu podepnij pod kompa, być może jakieś błędy wyskoczą na jakim oleju jeździ samochód ? kiedy ostatnio był zmieniany?
-
F36 420i M-Pakiet Alpine Weiss
Naprawdę świetne auto Czekam na rozwoj projektu
-
E46 Coupe 320Ci Orientblau
Ładne coupe Natomiast na minus paski na nerkach
-
ppatryk -->> e46 323Ci - Nawigacja :)
Kierownica przeszła dzisiaj lifting i jest ładna Jak się nie utrzyma to będzie obszyta M pakietowa lub poliftowa nie wpadnie gdyż ma być tak jak w 1999 roku opuściła salon
-
ppatryk -->> e46 323Ci - Nawigacja :)
Samochód miał być na sprzedaż, jednak nie potrafię się z nim rozstać, trochę przy nim porobiłem, szkoda by było tak szybko sprzedać, było kilku oglądających, pomimo dosyć dużej ceny jak na rocznik miał być sprzedany...jednak odmówiłem ostatecznie.. Kolejna mała aktualizacja :) ma być idealnie więc będzie :) -guma na wale -paski, rolki, napinacze -akumulator -płyn wspomagania -płyn hamulcowy -olej w dyferencjale -chlapacze tył http://i57.tinypic.com/ev49i0.jpg http://i62.tinypic.com/2hxvpjr.jpg http://i57.tinypic.com/vnz4oj.jpg http://i60.tinypic.com/2eyj4nm.jpg http://i58.tinypic.com/jahse9.jpg http://i61.tinypic.com/fx7yub.jpg Wyprałem też całość, tylko jedno zdjęcie, ale na żywo naprawdę jest teraz czystoooo :) http://i58.tinypic.com/m9c7z6.jpg http://i60.tinypic.com/15dnvjr.jpg http://i62.tinypic.com/24b6pdy.jpg http://i57.tinypic.com/2eevhgm.jpg Na koniec wpadły DRL :) to mnie mega cieszy, mała rzecz a jaka fajna http://i61.tinypic.com/123xnq0.jpg Wkrótce kolejne aktualizacje :)
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
Nie myślałeś o x3?
-
M3 E92 White
dobry wybór :) te czarne nie robią tutaj wrażenia