Treść opublikowana przez wehyr
-
Wydech BMW G20
Polecam mg motorsport zrobią wszystko pod każdego klienta na indywidualne zamówienie. Tylko nie wiem jak z gwarancją.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Poszedł priv
-
4-er który wybrać?
Kup a się przekonasz :mrgreen:
-
Chip do f30 320d 184 km
330i b48 322/485 Salon pl w mieście, na krótkich dystansach, ogrzewanie włączone i silnik na postoju, korki 16-17/100 Trasa około 80-100 poniżej 7/100
-
Powłoka Gtechniq Platinum
Mam powłokę od g techniq, polecam, zadzwoń do jakiegoś studia detalingowego, zapytaj o tą samą powłokę (jeżeli pracuje na g techniq) i zobaczysz czy duża różnica w cenie. Ogólnie mają dobre produkty
-
Silnik B48 opinie, awarie, problemy
Nie, nie denerwuje jeżdżę spokojnie, a jak chce kosiarke przegonić to sport skrzynia i sport plus tryb o jedzie :cool2:
-
[G20 320i] Tylne klocki do wymiany przy 16.000 km
Normalne... Ja przod wymieniłem po 17k km.
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Jedyny minus, czestsza wymiana opon :mrgreen: Ubolewam ze nie ma m340i rwd... Bo mi x przeszkadza. Rwd i szpera i xxx w kieszeni i mniejsza dużo moc po tuningu vs jeden z najbardziej udanych motorów 500+ ps i V drive :mad2: do tego waga pewnie +200kg porównując do rwd o szpera. Ważyłeś swoją 330i?? Bo f30 1550kg
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Skwituje tak :mrgreen: Mam rwd 322/485 i nie mam problemu z poruszaniem się płynnie. W Szczecinie jak tak dalej będzie to za rok nawet zimowych kół nie trzeba będzie zakładać.... Ubolewam ze nie ma m340i rwd plus szpera.
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Za to 100-200 z 2 sekundy gorzej.
-
Chip do f30 320d 184 km
A czasem frog nie stroi w digitun?? Wszystkie posty na fb tak ma opisane. Robiłem w carro Szczecin ale program od aligatora i właśnie mam "tylko" 322/485 a czasy robi auto podobne jak mocniejsze modele. Więc liczą się dobre kreski. Ale nie wiem z drugiej strony czy z kolejnym autem nie pojadę do tc... Sam juz nie wiem, mają dobry sprzęt i bmw pełno robią.... Chyba że ktoś zna jakiegoś speca co sam pisze programy do bmw w pl, np taki specjalista jsk comp sport czy digitun dla koncernu vag
-
F30 LCI 330i M Sport Black Sapphire Metallic
O gratulacje!!!! Jak mogę na priv za ile mniej więcej sprzedałeś? Fv czy bez. Bo swoją będę wystawiał. No i proszę na priv jaki konfig i jaki rabat, też myślę o m340i. Pozdrawiam i fajnie że zostanie w rodzinie. Takie zadbane auta jak nasze czy randala powinny mieć dobry dom :mrgreen:
-
Powloka ceramiczna
Ja polecam ceramikę, ale tylko na nadwozie, ewentualnie koła, pójście dalej w szyby, środek oklejanie to i 10k nie starczy np w dobrej formie na produktach g techniq
-
Brak strzelania z wydechu - 330i
Dlatego niestety pierwsza zmiana jak będę miał 330i rwd szpera lub 340i to kompletny wydech no może bez końcówek od mg motorsport, gpf out i kat eur5. Jeszcze o ile w 330i da radę to przeżyć, to jyz przy 340i wstyd. No chyba że ktoś lubi ciszę i mu to odpowiada wtedy :cool2:
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Który rok 15 czy 16?? Swoją będę wystawiał, więc czysta ciekawość. MI w tym motorze brakowało sporo mocy więc zrobiłem mody na najlepszych podzespolach i teraz już jest ok, ja trasie nie brakuje. Choc dopiero 32k przebieg a 01.17r produkcja
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Szpera inaczej sportowy deferencjal m (opcja w konfiguratorze) https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Szpera
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Weź lepiej 330i rwd plus szpera i będziesz zadowolony. Jeżeli nie ma u Ciebie dużo i często śniegu to nie warto.
-
PowerKit BMW G30
Miałem tydzień temu wymiane, zero problemów, nawet tym. Razem nowy serwisant nie pytał i nie wie że jest Chip
-
330ix - czy warto dopłacać do m340i - Touring
Gratulacje!!! Prezent marzeń na nowy rok :mrgreen: :cool2: :mrgreen:
-
PowerKit BMW G30
:cool2: :cool2: :cool2: Czekam na wynik :duh:
-
330ix - czy warto dopłacać do m340i - Touring
Haha trafiłeś w to co chce mieć, czyli zegary, Lasery, Harman plus pakiet dodatkowej chłodnicy, ogrzewana kiera, fotele czyli te dwa pakiety jeszcxe i ciemne szyby i czarne nerki i tyle :) nie chce golasa
-
330ix - czy warto dopłacać do m340i - Touring
Tylko m340i!! Rwd zamula strasznie auto przy 258/400 Rwd i szpera jeszcze daje rade. Też będę miał taki dylemat!! I chyba wezme dluzszy leasing i gorsze wyposażenie na rzecz banana na twarzy... 6 cylindrów zawsze będzie trzymało cenę. Pozdrawiam
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Masakra, kolejna rzecz na którą trzeba będzie uważać....
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Comfort lease jest drogi, liczyłem wielokrotnie... Ja wziąłem w 17r leasing operacyjny. Splacilem wcześniej, wykup na prywatną i sprzedaż. 3 latek salon pl bezwypadek, nam 32k przebiegu, dużo zmian myślę że 60% ceny wyjściowej, 4 latek z 50-55,5 latek 45-50. Ocztwuscie może być ciężko bez fv więc teoretycznie łatwiej sprzedać 5 latka, niż będzie w moim przypadku 3 latka
-
Repair Inclusive dla G20
:cool2: Bez tego ani rusz!! Wystarczy jedna, średnio poważna usterka i się zwraca!!