Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. Czemu problem z głowy? Nigdy nie miałem problemów ze sprzedażą auta które miałem od nowości. Auta bezwypadek, salon pl niski przebieg schodzą dobrze za ceny 1,5x więcej czasami już ulepy usa (nawet dobrze zrobione usa nie są doceniane przez kupujących, przykład: auto cypiska z forum) Mam 330i 17r przebieg 31k za kilka miesięcy wystawie i jakoś nie boję się że się nie sprzeda...
  2. W tym momencie na dzień dobry do produkcji mam duuuuxo więcej mogę podać dane handlowca na priv. Pozdrawiam
  3. Dokładnie, zrobiłem podstawowy konfig m340i i wyszedł mniej więcej tylko co po dołożeniu m pakietu w 330d :mad2: Klekot to już tylko dla ludzi młucących kilometry po autobahnie... A to wtedy bym wolal serię 5...
  4. Fajny konfig, ładne autko... Szerokości :cool2:
  5. Ja pie.... Rnicze tyle dokładać za klekota :mad2:
  6. Ile płaciłes w ASO za wymianę płynu hamulcowego?? Będę wdzięczny za odp i czy można miec swój, oczywiście jak masz linka to poproszę oraz ile go potrzeba. I zapewne pakiety bsi/bri tego nie obejmują? Pozdrawiam
  7. Dla mnie tylko rwd mieszkam w Szczecinie i nie przydałby mi się zawodny x drive. Będę brał rwd ze szpera. Ale sam podejmij decyzję.
  8. Piękna... Ja jednej wezmę któryś niebieski.. Kurde za niecały rok mega dylemat czy 330i wypas czy 340i bida wersja haha
  9. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Zawsze są dwie strony medalu. Mam gwarancję na 5lat i jeżdżę wolno ale nam auto porobione i jak nie daj Boże cos się stanie to kupię używany silnik... Ale jak ktoś dba o nie piluje to nie wiem co może się dziać.. Warto tylko być świadomym że gwarancja może być zabrana...
  10. Ooo czyli gpf ouf?? A soft nie wykryje jego braku?? Wyciągając gpf na pewno i mocy będzie więcej i dźwięk lepszy. Tylko wtedy gwarancja raczej ucieknie, temat rzeka bo czasami mając znajomych da radę włożyć stare graty... Będziesz robić chipa? Ciekawe jak by wyszło. Zamawiales dodatkowa chłodnice?? No i najważniejsze kiedy galeria?? :mrgreen: :mad2:
  11. Będę celowal w przyszłym roku w 23-25% mam nadzieję że się uda... Mogę zapytać o finansowanie?3 lata 101%?? Duza wpłata, krótki okres i mały wykup, może być priv i namiary na handlowca. A czemu x? Trochę zamula to auto.. Ale kwestia gustu, ja będę wolał rwd + sport dyfer
  12. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Po modach wymieniam co 5 k ale głównie miasto.
  13. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Mam program od aligatora z dynosoft. Dobry tuner, jeden z lepszych od bmw. Jako pierwszy w pl zrobił mi soft do b48. Program przesłany do carro w Szczecinie
  14. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
  15. Ten silnik 510ps to będzie masakra po tuningu.... Kupiłeś już mke?? Jak idzie sprzedaż? Nom niestety, nie narzekam ale kurde na mke mnie nie stać... Może kiedyś...
  16. No pewnie ze do mki daleko hehe, co zrobić.... Nie stać mnie na mke...poza tym wolę nowe i te kilka lat serwis za free i gwarancja, nawet po modach... Pewnie i tak stanie na rodzinnym g21 330i i dalej będę jeździł kosiarka.. Cóż...
  17. Widziałem właśnie... :mrgreen: 440ps Stage1 czyli pod 500z wydechem ic i gpf out może wyjdzie... Gdyby nie ta akcyza wrrrr.... Piękne auto i chyba w g20 można dokupić dodatkowa chłodnice...
  18. Z ciekawości za ile poszła, może być priv za parę miechów swoją wystawiam, punkt odniesienia się przyda i czy fv? Pozdrawiam
  19. Nic nie ma lepszego, jest po prostu wprowadzona do produkcji dość sporo czasu po g30, a co za tym idzie ma też w standardzie motor b48 258ps/400nm
  20. Nie ma już serii 5gt, jest dużo nowsza od serii 5g30 seria 6gt i tam od razu jest ten nowy motor co jest zrozumiałe.
  21. Mogę się założyć ze po lifcie na wakacje 2020... Jak mialo to miejsce z n20 a potem b48 w przypadku f30
  22. Tylko 0,1do setki mniej z powodu wspaniałego gpfu.....
  23. Nie wiadomo kiedy będzie... Znajomy handlowiec mówił że do końca roku nie i w pierwszym kwartale też nie... Ma ktoś jakieś potwierdzone info??
  24. wehyr odpowiedział(a) na Duffy temat w F40
    Takie info znalazłem... Ale może będzie jak mówisz... Cytuję Audi S3 - S jak Sport Ponieważ Audi nie chce oddawać pola AMG czy BMW, a konieczność zastosowania w motorach benzynowych filtra cząstek stałych zabiera nieco mocy, następne S3 i RS 3 będą korzystały z nowo opracowanej, wykonanej w całości z aluminium 5-cylindrowej jednostki 2.5. Podczas gdy wariant S ma osiągać 340 KM, w RS 3 Evo może być ich aż 420! Na pokładzie znajdzie się oczywiście napęd quattro-ultra, który ma ograniczyć zużycie paliwa, bo tylne koła będą napędzane tylko w razie potrzeby.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.