Treść opublikowana przez wehyr
-
Dylemat zakupowy
Mój już w pl odbiór 06.03 z braku czasu.... Ja nie wiem kurcze znam trochę osób w salonach i moim. Zdaniem większość opóźnień to przez to że handlowiec ma w nosie i wciska inne auta do produkcji....
-
Krytycznie o X1
Moja wyprodukowana 08.02.23 cieszę się odbiorę w marcu brak czasu wcześniej wrzucę galerie Ta tylko weź tu Panie dostań 23i :shock: Mam zamówienie na takie ale dalej cisza i zacząłem mocno się zastanawiać nad x3 bo można trafić spoko ofertę, ale jakoś bardziej ciągnie mnie do x1. Potrzebuję tak samo samochód - głównie miasto, raz na jakiś czas wypad z dzieckiem.
-
Krytycznie o X1
no tak, przecież to tylko małe autko do miasta z podniesionym środkiem ciężkości , nie ma nic współnego z prawdziwym suvem i każdy to zamawiający musi wiedzieć , jedyną dla mnie słuszną opcją jest 23i ( nie lubię hybryd i elektryków ) to nie wyścigówka od tego są emki, ale myślę że to rozsądny kompromis dla małej jak moja rodziny 2+1 bez wzrostu 180cm + .... na wyjazd idealny w mieście wszędzie się stanie , sam miałem dylemat x1 vs x3 vs x5 , x5 odpadło po jeździe testowej przez za duż egabaryty do miasta , x3 już dość stare jest a x1 podoba mi się mega wizualnie , jedyny minus to skrzynia , zawsze byłem zwolennikiem zfa ....
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Oczywiście, najmniejszy rabat na x1 bo popyt mega... Można i mieć 20% mając prawdziwa flotę 100bmw Znasz kogoś kto taką flotę ma? W Polsce chyba tylko Lidl. Znam osobę co na każde auto bmw ma rabat 20%+ Niw wiem jak nie mam pojęcia... Miałem nie raz 20%+ ale teraz przy zamówieniu m czy tym bardziej x1 było to nierealne
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Oczywiście, najmniejszy rabat na x1 bo popyt mega... Można i mieć 20% mając prawdziwa flotę 100bmw
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Odezwij się podeślę namiar. Jak Mas gotówkę na zbyciu zapraszam po moja 340i M3 dziwny rozklad siły??. Kuźwa pierwsze słyszę, jeździłem i mi mega pasuje... Ech każdy ma inne odczucia
-
Dylemat zakupowy
Racja konfigi poszły grubo do góry, dobrze że zamawiając 06.22 miałem gwarancje ceny.. No i rabat widzę wyższy od reszty ogólnie na mke czy poprzednie auta miałem rabat wyższy niż na x1 Duży popyt..
-
5AS vs 5AT vs 5AU - co mają poszczególne pakiety asystentów
Przecież dokładnie to napisałem powyżej. Plus nie zawiera Standard(to dwa różne pakiety), ale Pro zawiera Standard i Plus Akurat twojego posta nie czytałem tylko te z poprzedniej strony...
-
5AS vs 5AT vs 5AU - co mają poszczególne pakiety asystentów
Raczej nie dzis rozmawiałem z handlowcem o swoim x1 powiedział że jak jest pro to zawiera i podstawowe i Plus wiec asystent martwego pola bedzie ....zobaczymy auto się produkuje
-
X1 2023 dylemat
Tu nie chodzi o odczucia tylko o krawężniki haha ja niestety często przy parkowaniu felgę zarysuje niestety przy 18" będzie grubsza opona i mniej możliwości obtarcia felgi
-
rwd vs deszcz i zima
Miałem 330i i rwd i dawał radę, do 300ps jest Oki powyżej nie polecam, chyba że jako kolejny fun car np prosiak...
-
Rabaty na nową serie 4
Poszedł priv Chętnych na kontakt do super handlowca w sprawie każdego bmw i rozsądnego rabatu zapraszam na priv
-
Kto na forum ma jakieś M?
Zadowolony z g80? Brales szyberdach? Ile już przejechane, napusz z ciekawości na priv na ile miałeś wtedy konfig i jaki rabat
-
M2 czy M3
Dokladnie tak Zawsze przod mozesz odłączyć....
-
Rabaty na nowe X3
Jakby ktoś szukał rabatów zapraszam do kontaktu, podeślę namiary na dobrego handlowca.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Hey Jakby ktoś szukał dobrego rabatu zapraszam na priv, podam namiary na osobę z ktora od lat współpracuje
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Witam jakby ktoś szukał rabatu na serię 3 , m3 oraz inne modele zapraszam na priv od 2017 roku u tego samego handlowca zamawiam i póki co nikt go nie przebił , wiadomo negocjacje są czasami długie ale zawsze ten 1-5% można więcej ugrać niż w innych salonach Także zapraszam
-
RABATY
Witam jakby ktoś szukał rabatu na serię 3 , m3 oraz inne modele zapraszam na priv od 2017 roku u tego samego handlowca zamawiam i póki co nikt go nie przebił , wiadomo negocjacje są czasami długie ale zawsze ten 1-5% można więcej ugrać niż w innych salonach Także zapraszam
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Witam jakby ktoś szukał rabatu na serię 3 , m3 oraz inne modele zapraszam na priv od 2017 roku u tego samego handlowca zamawiam i póki co nikt go nie przebił , wiadomo negocjacje są czasami długie ale zawsze ten 1-5% można więcej ugrać niż w innych salonach Także zapraszam
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Serio dobrze to policzyłeś :?: Wg mnie więcej przy sprzedaży na FV oddasz podatku niż sobie go odliczysz. Nie mówiąc już o obecnym wiborze. Ja też sprzedawałem za podobną kwotę trudno zbywalne m6 bez FV i poszła w 3 tyg z pocałowaniem w rękę. Nawet złotówki nie trzeba było opuszczać. Oooo to napawa optymizmem
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
No jak? Auto wzięte na działalność jedna gdzie nie ma vat i nie był on odliczany... Auto sprzedawane na umowę o ryczalt będzie odprowadzony od kwoty sprzedaży 3% Kilka osób dzwoniło już za cash. Przy leasingach 115-130% zakup za gotówkę to nie jest głupi pomysł. Leasing mimo tak wysokich procentów nadal się opłaca. Najlepiej leasing w euro wtedy oprocentowanie połowę niższe w granicach 3% rocznie a gotówka nawet na lokatę i 8-10%. Dodatkowo od kosztów leasingu też odliczymy vat i dochodowy oraz składkę zdrowotną w całości co znacznie zmniejsza finalny koszt. Mimo wszystko powodzenia bo jak widać nie każdy jest vatowcem. Dziękuję
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
No jak? Auto wzięte na działalność jedna gdzie nie ma vat i nie był on odliczany... Auto sprzedawane na umowę o ryczalt będzie odprowadzony od kwoty sprzedaży 3% Kilka osób dzwoniło już za cash. Przy leasingach 115-130% zakup za gotówkę to nie jest głupi pomysł.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
kolego ;O właśnie zauważyłem, że wstawiłeś tam zdjęcie jakiejś białej G20 z manualnymi fotelami :mrgreen: hahaha wydało się była robiona z trzech hehe już usunąłem a tak na serio wrzuciłem zdjęcie z neta bo nie miałem środka , dziś byłem umyć to kilka zdjęć dorzuciłem dzięki za spostrzegawczość :cool2:
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Chyba wybiliście mi z głowy żółty. Po co się rzucać w oczy ludziom ... Co myślicie o tanzanite? Jakbyście mieli kogoś chętnego na 340i Dajcie znać z chęcią odwdzięczę się jakimś niebieskim Jasiem lub czymś innym w zależności od upodobań. Auto wykupione więc kupno za cash. Z ceny zejdę po oględzinach myślę że z chętnym się dogadam https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m340i-mh-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-bezwypadek-ID6Ffll5.html?isPreview=1
-
m340i Tanzanite
Podeślij mi jak możesz foty auta na priv Oki? W słońcu, brudne i czyste hehe myślę nad tym kolorem przy zamawianiu m3 Jesteś z koloru zadowolony?