Treść opublikowana przez wehyr
-
Modyfikacja auta na gwarancji
Chyba wiesz , że jestem ostatnią osobą która nie chce robić modów .... Ale skoro pokazał mi że uwalili gwarancję to ja już sam nie wiem .... No tak mi np po wypięciu boxa wywaliło dwa błędy przed serwisem 340i skasowane kompem serwisowym i nie ma po nich śladu ... ale tak jak mówię ja wiem jak działa BOX i i nie programuje sterownika tylko oszukuje ale w kompie widać że była inna wartość zadana doładowania itd wszystko mogą sprawdzić widocznie kwestia tego na ile centrala się na to uweźmie ... Tak jak pisałem w f30 330i zrobili mi wał za free , a auto całe porobione koszt pod 20k
-
Modyfikacja auta na gwarancji
Myslisz że ludzie w BMW nie mają co robić tylko siedzą i śledz co ty robisz z autem :) Normalne że serwis nie może się dowiedzieć o boxie czy downpipe ale jak ktoś myśli co robi to nie straci gwarancji. Akurat box oszukuje zarówno auto jak i serwis bo na tym to polega. Tak wiem o tym właśnie od ponad roku nad czym ubolewam ze nie mają co robić i przykłady mam kilku aut na gwarancji ale już bez gwarancji i jsk zobaczyli dlaczego im. Uje gwarancje to się za głowę złapali... Tutaj jest wymiana info online wszystko jest też zapisywane, poza tym widzą anomalie w historii doładowań, dawek paliwa, temp spalin czy w dolocie, ty myślisz że bmw to banda idiotow i rzeczywiście wykrycie modyfikacji jest czymś z kosmosu :mrgreen: Nie życzę usterek ale potem będzie lament.... Sam mam i kolegę handlowca i w serwisie niestety teraz często dużo usterek jest sprawdzanych odgórnie pod kontem modów właśnie w celu uwalenia gwarancji i sam się tym irytuje ze kiedyś tego nie było. Admin przerzucisz te wiadomości to działu uwalenia gwarancji w nowych m po modach?? :mrgreen: Zeby koledze fajnego tematu nie spamować
-
Modyfikacja auta na gwarancji
No właśnie nie lol.... Czy ja nie tuninguje aut? Ale skoro kolega mówi i pokazuje konkretne auta z uje. Gwarancja to tak będę wierzył tobie a nie serwisowi... Sam miałem dyfer za free w jednym bmw wymieniony mimo że auto całe porobione ale te czasy się skończyły...
-
Modyfikacja auta na gwarancji
I niestety po gwarancji to największy minus..... Jak pisałem wcześniej i po gwarancji.... Mam kolegów u ktorych kupuje i serwisuje auta i w najnowszych modelach juz wielu cwaniaków zdziwiło się bardzo jak stracili gwarancje przy drobnej wymianie niby na gwarancji i były tam tylko dp i box... Niestety tutaj wszystko jest online mogą czytać anomalia dolodowan temp itd i mnie to też irytuje ale trzy razy się zastanowię zanim w M3 dp czy boxa założę w m340i pół biedy... Ale przy m serwis dużo droższy więc szkoda by było gwarancje stracić....
-
Modyfikacja auta na gwarancji
Polecam downpipe wg mnie wystarczy i z korzyścią dla auta. I niestety po gwarancji to największy minus.....
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Taki rabat jest nieosiągalny, podsyłam priv
-
Hamulce ceramiczne czy stalowe na tor?
Ja pierd.... Co to ma wspólnego z tym wątkiem?? Admin weź posprzątaj.... A chłopaki pobawcie ze mieszami face 2 face.... Czytać się tego nie chce kto z kim gdzie nie był... Itd... Fajnie jak jest kasa na gruba zabawę itd tylko się cieszyć i pozytywnie zazdroszczę floty tutaj nie jednemu... Nie rozumiem kultu 911 jeździłem ostatnie weekendy i czar prysł. Prosiak na tor Oki ja tam nie latam nie mam czasu i zapewne kasy na grube eventy ale odpuszczam juz 911 i cieszę się że miałem okazję dłużej pojeździć...
- GAP
-
Zakup X1 2023MY - brokerzy? rabaty?
A to zależy przecież na ile i jakie wpłaty. Przy zerowej wpłacie masz rrso między 7 a 11% (chociaż są wyższe) Jak wpłacisz 40%, to automatycznie liczysz te 9 czy 10% od pozostałej części. Ja tylko mogę powiedzieć, że dostałem ofertę na najem (czyli z pakietem serwisu, gapem i oponami) to przy parametrach na 4 lata, 20kkm, i 10% wkładu... 140%. Po odliczeniu opon, gapu i serwisu, wychodziło realnie jakieś 135%. To raczej więcej niż można się spodziewać inflacji. Dlatego warto nie brać leasingów. I dawać zarobić złodziejom
-
GAP
To zależy za ile, obecnie ceny tak szybko rosły, że sama kalkulacja wartości była większa i roczne, czasem dwuletnie auta miały wycenę na poziomie nowego (mówimy o cenie obecnie) a gap zwraca różnicę pomiędzy wartością a faktury, a skoro na fakturze jest mniej niż w kalkulacji TU, to jest to bez sensu. Przeciez to są grosze nie pamiętam ile ale dla mnie gap 100-150k to podstawa. Przerobione i kilku kolegów po wypadku
- GAP
-
Rabaty na nowe X3
Masakra ceny do góry jakość i trwałość w drugą stronę
-
Dlaczego fani BMW przesiadają się na Porsche
Dlatego wolę m3 niestety w leasingi nie chce się bawić a fajne 911 to milion, ewentualnie pozostaje kiedyś coś z Japonii kilkuletnie. Jeździłem kilkoma 911 prowadzenie extra aczkolwiek na codzień auto nie dla mnie, raczej jako trzecie weekendowo jak wygram w "totka" Bsi i bri na m3 wyjdzie z 30k na 5lat tyle co za rok 911 :D
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Powiem szczerze że kombi mi się też podoba :mrgreen:
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Nie jestem przekonany, czy box przysporzy klientów. Nie chodzi o moją opinię, jest zbieżna z Twoją, natomiast większość ludzi box/program kojarzy z tanim tuningiem, który uszkadza motor. Ja nie mam nic do ukrycia o auto dbam mega, potencjału nie wykorzystuje. Najwyżej zostanie ze mną i sobie na grubo mody porobię za rok dwa a m3 będzie seria
-
2021 BMW M3 G80
A czy nie ma zaleceń aby hamulce traktować lightowo do 1000km?? Zeby się ułożyły w nowym aucie? Analogicznie jak z niepalowaniem....
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Nowa cena https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m340i-mh-salon-pl-pierwszy-wlasciciel-bezwypadek-ID6Ffll5.html?isPreview=1
-
Rabaty na nową serię 3 g20
I gwarancji ceny już nie ma więc mogą sobie zrobić co chcą finalnie. Zapis min to +3% a wielu dealerów nie wyznacza górnej granicy. Dziwne.... :mrgreen:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Ba m3 półtora roku?? Szok pierwsze słyszę
-
skrzynie biegów
Zanim tyle zrobi to auto to będzie już 5 właściciel hehe
-
Zakup X1 2023MY - brokerzy? rabaty?
Z całym szacunkiem dla fanów elektryków ale to nie moja bajka....
-
2021 BMW M3 G80
Mając 911 bym nie brał.... Aczkolwiek więcej miejsca tak samo sztywno i gorsze prowadzenie vs 911.... Zalezy też jaki rok 911 masz i moc. Jeszcze nie odebrałem ale jeździłem, fajne dość twarde daily, przez restrykcje cichsze niż 340i które nam.... No i nowy system który mi akurat odpowiada
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
Przyjezdzaj z teczka kasy i bierz moja cena do porządnej negocjacji na miejscu ....i będziesz miał 450ps
-
Zakup X1 2023MY - brokerzy? rabaty?
A nie 1do3 litrów max hehe ....ja nie wiem w jaki sposób autem z takimi oporami toczenia, wysokim itd uzyskać spalanie 3 litry
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nie ma i to już dość długo. Chyba że ci diler indywidualnie da ze "swojego". Tak myślałem. Chciałem zobaczyć czy znajomy nie ściemnia.... Oni podobno nic z tego nie mają oczywiście tylko wyrobienie norm sprzedaży itd