Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. wehyr odpowiedział(a) na Polinex temat w X1 (U11)
    z tym 30% to raczej nie jest prawda , ewentualnie jak schodziło f10 i bym przeskok na serię G30 to dawali na stockowe nawet 35% ale f10 to już było naprawdę już stare modelowo auto , do tego większość to było 520d .... można mieć rabaty do 20% , ponad to albo kolegą jest właściciel salonu albo kupujesz z kilka aut rocznie ( a znam takich ) , kwestia też finansowania , jeden weźmie leasing i cieszy się rabatem 25% a leasing 125% 😜 a drugi weźmie za gotówkę i rabacik 15-20% też już robi robotę , bynajmniej dla mnie .... Najniższy rabat jaki miałem to na X1 gdyż był wtedy zastój w dostępności komponentów , popyt był mega duży ..... i uzyskałem lekko ponad 10% .... inne salony dawały wtedy od 0 do 5% to i tak tragedii nie było 🙂
  2. wehyr odpowiedział(a) na Polinex temat w X1 (U11)
    sami widzicie wszystko kwestia okresu zakupu , salonu , handlowca, nastawienia właściciela etc jeden dostanie 5% a drugi w tym samym okresie 20% 🙂 na każdy model 🙂
  3. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    😄
  4. 100% racja 😉
  5. wehyr odpowiedział(a) na Polinex temat w X1 (U11)
    BRI ( BMW REPAIR INCLUSIVE ) jak cokolwiek się zepsuje robią to za free.... łącznie z zawieszeniem co nie jest oczywiste w innych markach ....
  6. właśnie o to chodzi , jak będę zmieniał x1 nie wiem za rok czy dwa to najlepsza opcja to x3 m50 , auto w miarę zwinne , rabaty już będą dobre, dużo bardziej pakowne od x1 , porównując z x5 które ma wielką budę a przestrzeni niewiele więcej niż nowe x3 , jak ktoś lubi nie wiem lansować się czy ma dużą rodzinę 2+3 lub 2+2 , przyczepę itd wtedy rozumiem , sam bym brał x5 lub x7 ale w moim przypadku x3 będzie idealnym kompromisem , choć na x5 pewnie za rok przed końcem produkcji będą rabaty 25% ....
  7. kwestia salonu i handlowca 😉
  8. łańcuch i producent nie zaleca wymiany , tak smao jak oleju w ZF i zaleca interwały co 30 tysi 😛
  9. trafny wybór z gwarancją 😛 u mnie nic się nie dzieje w x1
  10. wehyr odpowiedział(a) na Polinex temat w X1 (U11)
    ja bym brał 😛 jedna pierdoła i się zwraca , potem łatwo też autko odsprzedać dalej , chyba że nie ma budżetu to oki , rozumiem wtedy
  11. dokładnie tak, pisze to że zawsze się da mieć okolice 20% na każdy model włącznie z M 🙂
  12. wehyr odpowiedział(a) na Polinex temat w X1 (U11)
    BSI niekoniecznie ( ja tam i tak biorę , aczkolwiek przy następnym aucie przeliczę bo strasznie do góry poszły ) , co do BRI to na 5 lat dla mnie "MUST HAVE" jedna pierdoła w x drive, czujnij , sronda itd i koszt pakietu się zwraca...
  13. tak pisałem nie raz i napisze po raz nty .... DO DWA INNE AUTA RÓŻNIĄCE SIĘ BARDZO MOCNO WSZYSTKIM OD CHARAKTERYSTKI MOTORÓW PO PROWADZENIE ETC ETC....
  14. minus rabat 15-20 % uważam że to dobre autko .... Wszystkie nowe auta to plastic fantastic... Jakoś się tym za bardzo nie podniecam , mi zawsze bardziej zależy na tym aby pod maską było oki , a z gadżetów żadnych praktycznie nie korzystam .... ale jak zawsze dla każdego co innego 😉
  15. jedyny słuszny wybór to m50 ale to jak zwykle moja opinia 🙂
  16. mam w x1 23i , pewnie podobny motor , ta sama konstrukcja , moc też podobna.... nie znam wagi x3 ale x1 w trasy wystarczy , do miasta diabłem dynamiki nie jest ale wystarczy do normalnego przemieszczania się.... ogólnie drugi raz bym nie wziął , ale niestety mnie było wtedy x2 m35i ani nowego x3 m40i
  17. dokładnie 🙂 jedni są gadżeciarzami i muszą mieć najnowsze wszystko mimo że tak naprawdę nie zmienia się tam za wiele , ja zawsze wolałem inaczej, ale każdy ma własne życie i niech kupuje co chce i jeździ czym chce..... Ja 90% dostępnych rzeczy w aucie nie używam , jakieś połączenia , spotyyyfyyyy etc , dla mnie ma mnie szybko wieźć z punktu a do b i tyle .... Każdy ma inne kryteria , dla mnie są to osiągi , dźwięk i wygląd właśnie typowego , zwykłego sedana 😄
  18. 340i w serii szału nie robi , ale kultura pracy ,moc dostępna od niskich obrotów robi swoje 🙂 jak budżet komukolwiek pozwala to b48 vs b58 nie ma co się zastanawiać 🙂
  19. wehyr odpowiedział(a) na speedofsound temat w G60, G61, G90, G99
    już nie 😜
  20. wehyr odpowiedział(a) na dawido922 temat w X1 (U11)
    tak to b48
  21. wehyr odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    dokładnie tak i mogę to potwierdzić użytkując oba wkoło komina 😜 nie wiem w ogóle jak klekota 340d można porównywać do 340i , moment wyższy i krótki , chyba że naprawdę ktoś robi długie trasy to wybór idealny w takim przypadku .... wystarczy porównać 0-250 40i vs 40d i widać wtedy że diesel stoi w miejscu 🙂
  22. raz miałem na serwisie , porobili 3 akcje serwisowe i tyle , to jest tylko x1 a nie x7 , poza tym każdy producent tnie koszty , auta będą droższe i coraz gorzej wykonane jak to mówią nie będziesz mieć nic i będziesz zadowolony ( ja na szczęście do tej grupy nie należę i nie chodzi o stan posiadania ) 😉
  23. nie mam takowych objawów ... 😉
  24. 1. nie , to te same motory tylko wykastrowane , ewentualnie drobne mody plus kup 5 lat BSI jakbyś brał 330i x bo padnie skrzynka w x i koszt spory 2. tak samo tracą na wartości , rwd ciut więcej i trudniej sprzedać , choć jest to dziwne 🙂 3. tak, x jest głośniejszy , szyby akustyczne zamawiaj , wygłuszenie nie jest dodatkowe potrzebne , wtedy weź 520i i będzie dziszej , nie oczekuj od trójki poziomy 7ki.... Mam świadomie dwie i mi głośność nie przeszkadza ..... w nowych "cudownych i plastikowych "autach psuje się wszystko więc koniecznie gwarancja na 5 lat !! 😉

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.