Treść opublikowana przez aaben
-
Jaki silnik do e90?
No na 8 tkm rocznie to spokojnie 318i wystarczy.
-
F10, 535d, Pruszcz, Gdański WBAXA71040DZ00523
aaben odpowiedział(a) na _BBoyOne_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wyświetla komunikat że trzeba przekręcić licznik jeżeli chcesz sprzedać.
-
E46 330d Warszawa WBAEL910X0PA27150
aaben odpowiedział(a) na Paciaciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie zauważyłem że wrzucił też historię z ASO. Auto będzie wymagało trochę pracy ale do ogarnięcia.
-
BMW E46 Touring WBAAP71064PJ55878 Mysłowice
aaben odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń spytaj. Nie wierzę że nie ma lepszych E46 touring, to jest warte może 11k jeżeli silnik zdrowy. Komputer pokazuje temperaturę 50 stopni. Brak zaślepki haka. Brak emblematu w kole. Środek pokancerowany nie mniej niż nadwozie. Dramatycznie to auto wygląda.
-
E46 330d Warszawa WBAEL910X0PA27150
aaben odpowiedział(a) na Paciaciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWpisy - wpisami ciekawe czy pokrywają się z historią w ASO jeżeli tak to przebieg niski, ciężkie odpalanie nie jest problemem o ile silnik ma moc, pewnie akumulator i/lub rozrusznik w M57 po czternastu latach normalne rzeczy.
-
BMW E46 330d Warszawa VIN WBAEL91060PA72764
aaben odpowiedział(a) na Fred-Flinstones temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież nikt się tu nie czepia.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
aaben odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-okazja-bmw-3-z-napedem-na-4-kola-ID6ykxZB.html
-
BMW E61 525XI WBANN51000CC64286
aaben odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłotnik może wyklepie ale zderzak porysowany, halogen zaparowany i nie wiadomo czy lampa też się nie rozszczelniła. Zdjęcie silnika tak obcięte żeby nie było pasa widać.
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
aaben odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiszę bo ten temat i tak powinien polecieć do kosza.
-
E90 320d Czujnik klocków hamulcowych - kiedy ostrzeżenie
Jak zostanie 3mm klocka chyba że czujnik nie wpięty w klocek. :)
-
320i Nie wyłączja sie światła długie
viewtopic.php?f=69&t=117886 + nie napisałeś jakie masz lampy.
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
aaben odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra znalazłem http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-osoba-prywatna-ID6yf933.html Możesz mi powiedzieć jaki jest sens zakładać nowy temat 6 dni po starym? Dopisz swój post do starego tematu.
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
aaben odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażlink
-
E93 330i N53 wariujące obroty na zimnym silniku
Przeszukaj forum... Świece cewki wtryski.
-
Jaki silnik do e90?
Oba auta są z USA i są powypadkowe jak skołujesz VINy i wrzucisz w odpowiednim temacie to zobaczysz jak wyglądały za kałużą.
-
E90 320i piasta/czujnik abs
http://www.realoem.com/bmw/enUS/part?id=VA71-EUR-08-2005-E90-BMW-320i&mg=33&sg=30&diagId=33_1230&q=34526762466 Zacznij od czujnika.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Podłącz auto do jakiegoś programu BMW typu INPA to będziesz miał błędy wyjaśnione, a co do problemów to pewnie któryś czujnik prędkości koła z ABS szwankuje, było o tym setki razy poszukaj.
-
320i radio przestało grać, nie odpaliła, mruga kontrolka abs
viewtopic.php?f=69&t=117886 Gdzieś jest zwarcie. W tył zwrot do tego magika co to podświetlenie zepsuł.
-
[318i] zawieszenie, auto pływa
Mechanik jak rozumiem robi BMW od święta, niestety u nas amortyzatory nie mają lekko i trzeba je wymieniać wbrew pozorom częściej niż w innych markach. Tył ma być niżej, wartości wyglądają ok ale może ktoś pomocny ze standardowym zawieszeniem wrzuci swoje wartości dla porównania.
-
[E46 318i] Belka tylnego zawieszenia z kompakta do sedana
Dalej nie jest według mnie najlepiej i belka prawdopodobnie będzie do wyciągnięcia, może być tak że któryś element pręży np te przespawane mocowania stabilizatora albo sam stabilizator ale jak to niestety jest przy rzeźbach nie do ogarnięcia przez internet.
-
[318i] zawieszenie, auto pływa
Jeszcze musisz napisać jaką masz średnicę felg. Nie wiem czemu się bronisz przed wymianą amortyzatorów, aktualnie masz z auta zrobioną kanapę na sprężynach bo amortyzatory już dawno wyzionęły ducha i nie ma siły będzie pływało. Możesz wyciągnąć jeden z tyłu to nie jest dużo roboty i zobaczyć, w BMW jak pokazuje na teście 60% to znaczy że amortyzatorów już nie ma to nie jest ford sierra.
-
Jaki silnik do e90?
To zobacz jak wygląda pierwsza strona aktualnie na tym forum, bo jest parę tematów o N43 w tym bardzo znamienny "ile macie przejechane na silniku N43". Trzeba robić wtryski, padają dwumasy, trzeba czyścić kolektor i robić rozrząd. To jako dodatkowe poza standardowymi problemami benzyn BMW z chłodzeniem, valvetronic itp.
-
Płyn hamulcowy (dolewka)
Jeżeli masz DSC to też nie pierwszy lepszy Dot 4 trzeba lać tylko taki do układów z ESP.
-
Jaki silnik do e90?
Tworzysz jakieś teorie. N46 był wkładany do E90 praktycznie do końca produkcji i ma wtrysk pośredni. Żadna benzyna w E90 nie miała 163 KM, (120kW) operuj oznaczeniami silnika a nie jakimiś motobzdetami.
-
N47d20a demontaż/montaż wtrysków
Same oringi są właściwie tylko po to żeby nic nie leciało pod wtrysk wbrew pozorom (a nie odwrotnie), wtrysk jest uszczelniany miedzianą podkładką na dnie. Jeżeli podkładki są przedmuchane to wyjęcie wtrysków może (ale nie musi) być trudne.